Quadralite PRO SN-5260 – nowy snoot optyczny z mocowaniem Canon EF

Autor: Redakcja Fotopolis

12 Kwiecień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Z jednej strony mocowanie Bowens, z drugiej Canon EF. Nowy snoot optyczny Quadralite PRO SN-5260 zapewni wszechstronność i precyzję w oświetleniu sceny.

Dla fotografów i filmowców wymagających precyzyjnego oświetlania sceny Quadralite przygotował nową strumienicę optyczną PRO SN-5260. Pozwala na pełną kontrolę nad światłem dzięki wykorzystaniu soczewek obiektywu.

Zestaw posiada holder wraz z 6 maskami gobo oraz 4 kolorowe żele, połączenie tych elementów ze snootem przekształca go w nasadkę projekcyjną. Taka kombinacja pozwoli postawić kolejne kroki w rozwoju własnej fotografii modowej, portretowej a także produktu.

Konstrukcja strumienicy pozwala rozpraszać ciepło emitowane przez lampę, dzięki czemu możliwa jest praca przez długi czas bez obawy o przegrzanie się samej lampy. Cechę tą docenią w szczególności filmowcy oraz fotografowie, którzy pracują na ciągłym świetle.

Uniwersalna budowa snoota pozwala w dowolny dostosowywać go do wymagań na planie sesji lub filmu. Dzięki mocowaniu typu Bowens można podpiąć go do całej gamy lamp zarówno LED jak i błyskowych. Z kolei możliwość zamontowania obiektywów typu Canon EF pozwoli dostosować strumienicę do każdych, nawet najbardziej wymagających planów.

Producent przewidział też możliwość zakupu dedykowanego obiektywu projekcyjnego Quadralite L-60 o ogniskowej 60 mm – jest on sprzedawany osobno (nie jest częścią zestawu Snoot PRO SN-5260).

Quadralite PRO SN-5260 - ile kosztuje?

Nowa strumienica Quadralite PRO SN-5260 jest już w sprzedaży. Kosztuje 795 zł. Cena obiektywu Quadralite L-60 wynosi 585 zł.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft prezentuje swój najnowszy flagowy laptop. Wyposażony w najnowsze, bazujące na hybrydowej architekturze procesory Intela 13. generacji, grafikę Nvidia i do 64 GB pamięci RAM...
9
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress Pro-Cinema
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress...
Western Digital zaprezentowało nowości z oferty SanDisk i SanDisk Professional - dwa dyski biurkowe dla wymagających oraz karta pamięci dedykowana profesjonalnym produkcjom wideo.
4
Newell RGB Cutie Pie - kompaktowa lampka LED z regulacją temperatury, barwy i efektami
Newell RGB Cutie Pie - kompaktowa lampka LED z regulacją temperatury, barwy i efektami
Nowa kompaktowa lampa LED Newell Cutie Pie to praktyczne oświetlenie, które wyróżnia się ciekawą budową i mnogością oferowanych funkcji.
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)