Rusza 3. edycja Quadralite Roadshow 2022 - Lublin, Poznań, Wrocław

Autor: Redakcja Fotopolis

12 Październik 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Chcesz przetestować oświetlenie Quadralite w praktyce? Interesują Cię nowe rozwiązania w zakresie oświetlenia? A może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę i nie wiesz, od czego zacząć? Na wszelkie pytania odpowiedzą specjaliści podczas Quadralite Roadshow.

Quadralite Roadshow to cykl spotkań organizowanych w formie dnia otwartego w wybranych miastach w Polsce. Podczas wydarzenia poznasz najnowszy sprzęt producenta i porozmawiasz ze specjalistami marki. W ramach Roadshow organizowane są również warsztaty fotograficzne z różnych dziedzin fotograficznych.

W trakcie trwania warsztatów do dyspozycji uczestników udostępniony zostanie najlepszy sprzęt z asortymentu Quadralite. Na miejscu będą również specjaliści ze sklepów partnerskich, którzy pomogą w zakupie nowego sprzętu i udostępnią specjalnie przygotowaną ofertę.  

Do kogo kierowane jest wydarzenie?

Warsztaty skierowane są zarówno do pasjonatów i amatorów fotografii, jak również do profesjonalistów, którzy zajmują się fotografią zawodowo. 2 godziny warsztatów to potężna dawka wiedzy, tej praktycznej, jak również teorii, bez której żaden profesjonalista nie wyobraża sobie pracy.

Harmonogram 3. Edycji Quadralite Roadshow 2022

14.10.2022 - Lublin, TN Studio Fotograficzne

14 października spotykamy się w Lublinie w TN Studio Fotograficzne. Wspólnie z naszym partnerem KDM-Foto zorganizujemy Warsztaty fotograficzne. Tematem przewodnim będzie fotografia portretowa. Prowadzący ambasador Quadralite – AdamLaube, pokaże czym błyskać i jakich modyfikatorów używać. Pod okiem prowadzącego będziesz mógł przetestować wybrane lampy oraz jak pracować z modelką podczas sesji.

18.10.2022 - Poznań, Picbox.pl

Następny przystanek odbędzie się 18 października w Poznaniu. Razem z naszym partnerem Digital24 zorganizujemy Warsztaty w studio fotograficznym Picbox.pl.

W godzinach 12:00-16:00 odbędzie się spotkanie z ambasadorem Quadralite - Łukaszem Piecykiem. Na warsztatach weźmiemy na tapet budowanie studia fotograficznego od postaw. Łukasz omówi, jakie oświetlenie może przydać się w każdym studio (nawet domowym), jak pracować z modelką, jakie modyfikatory dobrać do lamp, które już posiadasz, a także podrzuci Ci parę dobrych porad, o jakich warto pamiętać podczas kompletowania Twojego studio.

28.10.2022 - Wrocław, sklep Notopstryk

Trzeci etap zamknie Roadshow we Wrocławiu. Już 28 października spędzimy dzień ze sklepem Notopstryk, gdzie podczas warsztatów wprowadzimy Was w temat fotografii produktowej i sprawdzonych metod oświetlenia produktu. Prowadzący ambasador Quadralite – Patryk Woźniak.

Cykl Roadshow potrwa przez całą jesień, a kolejne wydarzenia będą sukcesywnie dodawane na stronach Quadralite oraz stronach partnerów.

Daj znać, gdzie chciałbyś się spotkać z marką! Być może właśnie tam zorganizujemy kolejny przystanek!

Zapisy

Wstęp na Dzień Otwarty: BEZPŁATNY

Koszt warsztatów towarzyszących: 50 zł, które będą zwracane w przypadku zakupienia sprzętu do 2 tygodni po odbytym wydarzeniu (stacjonarnie lub online) w sklepie, w którym został zakupiony bilet wstępu.

Liczba miejsc na warsztaty ograniczona. Grupa max. 15 osób. W przypadku dużego zainteresowania warsztaty zostaną podzielone na 2 grupy.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Obsesje relacji - związki międzyludzkie w obiektywie 4 polskich fotografek
Obsesje relacji - związki międzyludzkie w obiektywie 4 polskich fotografek
Galeria Centrala zaprasza do Poznania na wystawę „Obsesje relacji”, która podsumowuje rok w ramach sabatów fotograficznych - cyklicznych spotkań dla kobiet zajmujących...
1
Sfotografuj Łódź i wygraj 3000 zł na sprzęt Canon - konkurs fotograficzny Cyfrowe.pl
Sfotografuj Łódź i wygraj 3000 zł na sprzęt Canon - konkurs fotograficzny Cyfrowe.pl
Cyfrowe.pl i Canon Polska zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym “Łódź fotograficzna”. Do wygrania voucher na produkty Canon i wielkoformatowa ekspozycja...
1
Coraz więcej atrakcji na zlocie #ObrazyPodlasia. Weź udział spotkaniu nad Biebrzą!
Coraz więcej atrakcji na zlocie #ObrazyPodlasia. Weź udział spotkaniu nad Biebrzą!
Trwają zapisy na zlot miłośników fotografii, wideo i obserwatorów przyrody pod hasłem #ObrazyPodlasia. Organizatorzy informują o kolejnych ciekawych atrakcjach, które czekają na uczestników.
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)