Startuje II etap Quadralite Roadshow - wydarzenie odwiedzi Warszawę, Wrocław i Pabianice

Autor: Redakcja Fotopolis

1 Wrzesień 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Interesują Cię nowe rozwiązania w zakresie oświetlenia? A może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z oświetleniem studyjnym i chcesz przetestować lampy w praktyce? Na wszelkie nurtujące Cię pytania znajdziesz odpowiedź podczas wrześniowej edycji Quadralite Roadshow 2022!

Materiał partnera

Quadralite Roadshow to cykl spotkań organizowanych w formie dnia otwartego w wybranych miastach w Polsce. Podczas wydarzenia poznasz najnowszy sprzęt producenta i porozmawiasz ze specjalistami marki. W ramach Roadshow organizowane są również warsztaty fotograficzne z różnych dziedzin fotograficznych.

W trakcie trwania warsztatów do dyspozycji uczestników udostępniony zostanie najlepszy sprzęt z asortymentu Quadralite. Na miejscu będą również specjaliści ze sklepów partnerskich, którzy pomogą w zakupie nowego sprzętu i udostępnią specjalnie przygotowaną ofertę.

Do kogo kierowane jest wydarzenie?

Warsztaty skierowane są zarówno do pasjonatów i amatorów fotografii, jak również do profesjonalistów, którzy zajmują się fotografią zawodowo. Dwie godziny warsztatów to potężna dawka wiedzy, tej praktycznej, jak również teorii, bez której żaden profesjonalista nie wyobraża sobie pracy.

Harmonogram spotkań

13.09.2022 | Warszawa

13 września spotykamy się w Warszawie w sklepie Fotoformy, gdzie swoje warsztaty poprowadzi ambasador Quadralite - Łukasz Piecyk. Na warsztatach weźmiemy na tapet budowanie studia fotograficznego od postaw. Łukasz omówi, jakie oświetlenie może przydać się w każdym studio (nawet domowym), jakie modyfikatory dobrać do lamp, które już posiadasz, a także podrzuci Ci parę dobrych porad o jakich warto pamiętać podczas kompletowania Twojego studio.

22.09.2022 | Wrocław

Następny przystanek odbędzie się 22 września we Wrocławiu razem ze sklepem Fotoforma, gdzie podczas warsztatów ambasador Quadralite - Jakub Barański, znany też jako Kubełkowaty, wprowadzi Cię w podstawy teoretyczne pracy z błyskiem. Dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć o tym jak błyskać, żeby Twoje zdjęcia wyglądało zjawiskowo, jakie parametry dobrać do panujących warunków oraz jak pracować z modelką podczas sesji.

23.09.2022 | Pabianice

Drugi etap zamknie Roadshow w Pabianicach. Już 23 września spędzimy dzień ze sklepem Fotoaparaciki podczas, którego również nie zapomnieliśmy o warsztatach tematycznych. Tym razem warsztaty poprowadzi brand manager Quadralite Patryk Woźniak. Patryk wprowadzi Was w tajniki fotografii produktowej, podczas której omówi jakie światło dobrać, jak ustawić scenografię, a także pokaże workflow podczas sesji produktowej.

Cykl Roadshow potrwa przez całą jesień, a kolejne wydarzenia będą sukcesywnie dodawane na stronach Quadralite oraz stronach partnerów. Daj znać, gdzie chciałbyś się spotkać z marką! Być może właśnie tam zorganizujemy kolejny przystanek!

Zapisy

Wstęp na dzień otwarty jest bezpłatny, udział w warsztatach to z kolei koszt 50 zł, które będą zwracane w przypadku zakupienia sprzętu do 2 tygodni po odbytym wydarzeniu (stacjonarnie lub online) w sklepie, w którym został zakupiony bilet wstępu.

Liczba miejsc na warsztaty ograniczona. Grupa max 15 osób. W przypadku dużego zainteresowania, warsztaty zostaną podzielone na 2 grupy. Zapisy dostępne pod poniższymi linkami.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Godox Show 2024 w Tarnowie - weekendowe spotkanie dla fotografów, filmowców i vlogerów
Godox Show 2024 w Tarnowie - weekendowe spotkanie dla fotografów, filmowców i vlogerów
W najbliższy weekend 27-28 kwietnia w Centrum Sztuki Mościce odbędzie się Godox Show 2024 - wydarzenie, które zjednoczy entuzjastów vlogowania, gamingu, filmowania oraz fotografii....
4
O pięknie życia - fotograficzna podróż do czasów dzieciństwa w Starej Galerii ZPAF
O pięknie życia - fotograficzna podróż do czasów dzieciństwa w Starej Galerii ZPAF
- Wystawa, na którą mam przyjemność Państwa zaprosić, jest zapisem świata widzianego oczami chłopca - mówi Marek Szyryk, którego zdjęcia z przeszłości można oglądać na wystawie w...
5
Transformacja i uwalnianie - nadchodzi Fotofestiwal 2024
Transformacja i uwalnianie - nadchodzi Fotofestiwal 2024
Premiery polskich projektów, zdjęcia międzynarodowych gwiazd fotografii, najciekawsze tematy fotograficzne sezonu i prace młodych twórców - Fotofestiwal ogłosił program blisko...
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)