Nikon roadshow 2014 - pierwsze miasta za nami

Nikon roadshow 2014 - pierwsze miasta za nami
Za nami dwa pierwsze przystanki tegorocznego wydania Nikon Roadshow organizowanego wspólnie z fotopolis.pl. Entuzjaści fotografii i japońskiej marki jak zwykle dopisali. Zobaczcie jak było w Białymstoku na zdjęciach uczestnika, którzy nadesłał najlepszy reportaż.
Pasjonat fotografii najczęściej ma możliwość fizycznego kontaktu z interesującym go sprzętem w sklepie, ewentualnie na targach lub dzięki uprzejmości innego użytkownika. Dlatego imprezy typu roadshow to doskonała okazja zapoznania z całą gamą sprzętu podczas bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy. Zaletą jest nie tylko dostępność, często rzadkich, aparatów i obiektywów, ale także możliwość porozmawiania i skonsultowania się w sprawie planowanych zakupów - wszystko we własnym lub sąsiednim mieście.

Tak też jest podczas tegorocznej edycji Nikon Roadshow. W komfortowych warunkach - grupy składały się tylko z około czterdziestu osób - można było wypróbować na specjalnie przygotowanych stanowiskach praktycznie całą gamę sprzętu foto firmowanego marką Nikon. Nic dziwnego, że miejsca na tegoroczny roadshow rozeszły się w godzinę od uruchomienia zapisów. Ci co byli i Ci co nie dali rady, mogą zobaczyć jak było w Białymstoku w galerii naszego czytelnika
Tomasza Jarockiego, który otrzymuje od nas nagrodę, książkę wydawnictwa "Galaktyka".
Zobacz wszystkie zdjęcia (10)
Czekamy na Wasze zdjęcia z następnych miast!
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Olympus OM-D E-M10 Mark III - test aparatu
13 Lis 2017
Nowy bezlusterkowiec Olympusa to już trzecia odsłona jednej z najbardziej popularnych amatorskich konstrukcji na rynku. E-M10 III z jednej strony wprowadza istotne usprawnienia, z drugiej wydaje się być kierowany do mniej wymagającego odbiorcy niż poprzednik. Przekonajmy się więc, czy jest jego godnym następcą.
1
Quadralite A1 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
9 Lis 2017
Przedwczoraj w Krakowie odbyła się polska premiera Quadralite A1, a my mogliśmy nieco bliżej zapoznać się z tym kompaktowym rozwiązaniem. Czy jest to jedynie zewnętrzna lampa błyskowa do smartfona, a może to coś znacznie więcej? Zobaczcie sami.
1
Panasonic Lumix DMC-G9 - pierwsze wrażenia
8 Lis 2017
Spodziewaliśmy się następcy amatorskiego G80, ujrzeliśmy zaawansowany korpus dla profesjonalistów. Specyfikacja sugeruje, że G9 ma rywalizować z topowymi modelami konkurencji, wprowadza też kilka ciekawych nowości...
7
Leica DG Elmarit 200 mm f/2.8 Power O.I.S - zdjęcia przykładowe
8 Lis 2017
Podczas premiery aparatu mieliśmy także okazje wykonać pierwsze zdjęcia najnowszym, kompaktowym teleobiektywem Leica DG Elmarit 200 mm f/2.8 Power O.I.S. Zobaczcie, na co go stać.
0