Nikon Roadshow - kolejne miasta za nami

Nikon Roadshow - kolejne miasta za nami
W miniony weekend roadshow Nikona odwiedziło kolejne miasta. Tym razem był to Wrocław i Poznań. Zobaczcie jak przebiegały warsztaty w stolicy Wielkopolski na zdjęciach Adam Feddera, który nadesłał naszym zdaniem najlepszy reportaż.
W każdym z kolejnych miast na trasie tegorocznej edycji Nikon Roadshow gromadzą się entuzjaści fotografii, aby poznać zalety najnowszego sprzętu firmy Nikon.

Ostatnimi miastami, które odwiedził Nikon były Wrocław i Poznań. Ci, którzy nie dostali się na warsztaty mogą zobaczyć jak wyglądało Roadshow w stolicy Wielkopolski. Autorem najlepszego reportażu został Adam Fedder, który otrzymuje od nas nagrodę w postaci książki wydawnictwa "Galaktyka".

Zobacz wszystkie zdjęcia (14)

Czekamy na Wasze zdjęcia dokumentujące warsztaty w kolejnych miastach!
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Olympus OM-D E-M10 Mark III - test aparatu
13 Lis 2017
Nowy bezlusterkowiec Olympusa to już trzecia odsłona jednej z najbardziej popularnych amatorskich konstrukcji na rynku. E-M10 III z jednej strony wprowadza istotne usprawnienia, z drugiej wydaje się być kierowany do mniej wymagającego odbiorcy niż poprzednik. Przekonajmy się więc, czy jest jego godnym następcą.
1
Quadralite A1 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
9 Lis 2017
Przedwczoraj w Krakowie odbyła się polska premiera Quadralite A1, a my mogliśmy nieco bliżej zapoznać się z tym kompaktowym rozwiązaniem. Czy jest to jedynie zewnętrzna lampa błyskowa do smartfona, a może to coś znacznie więcej? Zobaczcie sami.
1
Panasonic Lumix DMC-G9 - pierwsze wrażenia
8 Lis 2017
Spodziewaliśmy się następcy amatorskiego G80, ujrzeliśmy zaawansowany korpus dla profesjonalistów. Specyfikacja sugeruje, że G9 ma rywalizować z topowymi modelami konkurencji, wprowadza też kilka ciekawych nowości...
7
Leica DG Elmarit 200 mm f/2.8 Power O.I.S - zdjęcia przykładowe
8 Lis 2017
Podczas premiery aparatu mieliśmy także okazje wykonać pierwsze zdjęcia najnowszym, kompaktowym teleobiektywem Leica DG Elmarit 200 mm f/2.8 Power O.I.S. Zobaczcie, na co go stać.
0