Rusza przedsprzedaż Fujifilm X-Pro2 - roadshow w 6 polskich miastach

Autor: Maciej Luśtyk

4 Luty 2016
Artykuł na: 4-5 minut
Już niebawem na rynek trafią najnowsze modele aparatów Fujifilm. Z tej okazji producent ruszą ze specjalną ofertą przedsprzedażową, w której będziemy mogli otrzymać nawet 900 zł rabatu i ciekawe akcesoria. Producent organizuje również serię spotkań podczas których będzie można przetestować nowe aparaty.

Każda osoba, która w dniach 5.02-5.03.2016 wpłaci zadatek w wysokości 30% ceny aparatu Fujifilm X-Pro2, lub aparatu z obiektywem Fujinon XF 35 mm f/2 w sklepie specjalistycznym, będącym partnerem promocji, w momencie odbierania sprzętu otrzyma dodatkowo skórzaną torbę fotograficzną, a także zdjęcie formatu 18 x 27 cm z passe-partout w limitowanej i certyfikowanej edycji autorstwa Pawła Kosickiego. W przypadku zakupu zestawu z obiektywem na całość otrzymamy rabat w wysokości 900 zł.

Oferta obowiązuje w sklepach: Cyfrowe.pl, Digital24.pl, E-Oko (Warszawa), Fotoma (Poznań), Foto-Master (Wrocław), Foto-Plus (Katowice, Kraków), Fotozakupy (Tarnowskie Góry), Interfoto (Warszawa), Proclub (Warszawa).

Sugerowane ceny wynoszą:

  • Fujifilm X-Pro2 - 7799 zł brutto
  • Fujifilm X-Pro2 + XF 35 mm f/2 - 8598 zł

W związku z prowadzeniem na rynek aparatu X-Pro2, a także modeli X70, X-E2s oraz nowego obiektywu Fujinon XF 100-400 mm f/4.5-5.6 R LM OIS producent zaprasza do wzięcia udziału w specjalnych spotkaniach Touch and Try, podczas których będzie można przetestować nowy sprzęt, a także uzyskać szczegółowe informacje na jego temat.

Podczas warszawskiej edycji imprezy, odbywającej się 27 lutego 2016 roku w godzinach 10:00-18:00, zostanie także zorganizowana wystawa zdjęć wykonanych aparatem X-Pro2 przez polskich fotografów Tomasza Lazara, Pawła Kosickiego, Jacka Boneckiego i Wojtka Wojtczaka, a także międzynarodowych, m.in. przedstawiciela agencji magnum w Nowym Jorku Davida Alana Harveya. Odbędzie się też spotkanie z Tomaszem Lazarem i Pawłem Kosickim, którzy pokażą swoje fotografie wykonane najnowszym flagowym modelem serii X, a także pokazowa studyjna sesja zdjęciowa z Wojtkiem Wojtczakiem.

Osoby, które przyjdą na X-Pro2 Show z dowolnym aparatem z serii X będą mogły skorzystać z darmowego przeglądu sprzętu, obejmującego czyszczenie matrycy i aktualizację oprogramowania. Zainteresowani otrzymają też rabat na kompleksowy serwis aparatu.

Spotkania odbędą się:

  • 6.02 – Gdańsk – sklep Cyfrowe.pl
  • 12.02 – Wrocław – sklep Fotomaster
  • 13.02 – Poznań – sklep Digital24.pl
  • 13.02 – Wrocław – sklep Digital24.pl
  • 14.02 – Poznań – studio przy sklepie Fotoma (Rybaki 20a)
  • 19.02 – Katowice – Foto-Plus
  • 20.02 – Kraków – Foto-Plus
  • 26.02 – Tarnowskie Góry – Fotozakupy

Więcej informacji można uzyskać mailowo pod adresem x@fujifilm.pl

Dodaj ocenę i odbierz darmowy e-book
Digital Camera Polska
Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Maciej Markowicz zamienił vana i barkę w ruchomą camerę obscurę. Właśnie otwiera swoją pierwszą wystawę w Berlinie
Maciej Markowicz zamienił vana i barkę w ruchomą camerę obscurę. Właśnie otwiera swoją pierwszą...
Maciej Markowicz unowocześnił najstarszą technikę fotograficzną i dziś fotografuje świat z wnętrza vana lub barki, które pełnią rolę ruchomej camery obscury. Abstrakcyjne zdjęcia...
5
Specjalny gość na festiwalu foto-wideo w Polsce! Joe McNally gwiazdą ŚwiatłoSiły 2024 w Gdańsku
Specjalny gość na festiwalu foto-wideo w Polsce! Joe McNally gwiazdą ŚwiatłoSiły 2024 w Gdańsku
ŚwiatloSiła 2024 dopiero we wrześniu, ale już teraz warto zapisać się na spotkanie z gościem specjalnym festiwalu. Joe McNally, światowej sławy fotograf zawita do Gdańska, by zabrać uczestników...
7
Reinterpretacje - bezpłatne warsztaty Master Class z Bartkiem Warzechą
Reinterpretacje - bezpłatne warsztaty Master Class z Bartkiem Warzechą
Instytut Teatralny zaprasza na kolejną odsłonę warsztatów dla osób zainteresowanych fotografowaniem teatru. W ramach zajęć Master Class 10 wybranych osób zrealizuje projekty...
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)