BEiKS Film-Video-Foto Roadshow 2015

BEiKS Film-Video-Foto Roadshow 2015
Producent i dystrybutor sprzętu fotograficznego BEiKS zaprasza na dziesiątą edycję otwartych, bezpłatnych prezentacji BEiKS Roadshow, podczas których będzie można zapoznać się z najnowszym, profesjonalnym sprzętem fotograficznym i filmowym.
Impreza BEiKS Roadshow 2015 skierowana jest do wszystkich osób związanych z branżą filmową i fotograficzną. Interesujące rzeczy znajdą tu zarówno operatorzy i fotografowie jak i agencje reklamowe oraz producenci.


Informacja prasowa

Z perspektywy rozwoju nowych technologii, zapotrzebowanie na tego typu spotkania cały czas rośnie. Rozwój branży jest bardzo dynamiczny pojawiło się dużo, przełomowych produktów, które chcemy szerzej zaprezentować na żywo podczas zaplanowanych pokazów. Będą to najnowsze aparaty fotograficzne, kamery wideo oraz rozwiązania do postprodukcji, edycji oraz emisji. Zaproszeni eksperci przedstawią pełne możliwości sprzętu, na specjalnie przygotowanych warsztatach filmowych, na których przedstawią jak najlepiej wykorzystać ich możliwości w codziennej pracy, a także pomogą dopasować odpowiednie rozwiązania do konkretnych potrzeb filmowania lub fotografii.


 • kamery - Blackmagic, Canon, GoPro, JVC, Panasonic, Sony ( Mini Ursa, C300 MK 2, GY-HM170, AG-DVX200, PXW-FS5 )
 • 
aparaty - Canon, Nikon, Olympus, Panasonic, Sony ( EOS 1D C, D810, OM-D 5 M 2, DMC-GH4, ILCE-7S II)
 • 
statywy/slajdery - Libeck, Miller, Manfrotto
 • 
oświetlenie - Akurat, Lupo, Ianiro, Manfrotto
 • 
rekordery - Atomos, Blackmagic, Convergent Design
 • 
emisja/postprodukcja - Sony Anycast, Minicaster, NewTek Tricaster, Teradek, Darim
 • 
montaż - Grass Valley Edius, Blackmagic ATEM, Sony Vegas, Wacom tablety
 • 
audio - Beachtek, Rode, Roland, Zoom, Olympus, Sennheiser

Na roadshow zapraszamy wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się filmowaniem, fotografią, postprodukcją, emisją, edycją: operatorów, kierowników produkcji , kolorystów, dźwiękowców, filmowców ślubnych, reporterów, przedstawicieli domów mediowych i produkcyjnych, agencji reklamowych, studentów uczelni artystycznych, oraz pasjonatów branży foto-video.

Warsztaty Olympus z Jackiem Boneckim
Jacek Bonecki - znany operator filmowy, fotograf, artysta, a także producent filmowy i dziennikarz. Pracował m. in. dla: Toyota, Honda, Newsweek, Voyage, Gala, Axel Springer i wielu innych międzynarodowych marek. Wykonywał zdjęcia z balonu, samolotu, dachu jadącego pociągu czy samochodu pędzącego z prędkością 130 km/h trzymany za nogi, z dna łodzi podwodnej, ze ślizgacza czy motocykla. Od wielu lat startuje w Rajdzie Dakar udokumentowując fotograficznie i filmowo to wydarzenie. Jest artystą wciąż poszukującym, postacią wszechstronną i nieprzewidywalną zarazem.

Warsztaty Sony z Piotrem Grawenderem
Absolwent Wydziału Operatorskiego Columbia College Chicago. Operator, reżyser, producent reklamowy i telewizyjny. Od lat współpracuje z polskimi stacjami telewizyjnymi - TVN, TVN STYLE, TVN TURBO, POLSAT, TTV, DISCOVERY CHANNEL.

Warsztaty Panasonic z Amadeuszem Andrzejewskim
W trakcie BEiKS Roadshow będzie możliwość wzięcia udziału w inspirującym warsztacie prowadzonym przez Amadeusza Andrzejewskiego. Prezentacja pt. "DVX200 kontra GH4R - podobieństwa i różnice, dobór sprzętu 4K Panasonic do poszczególnych zastosowań" będzie zapoznaniem się z poszczególnymi modelami aparatów Lumix, z największym naciskiem na modele DVX200 i GH4R. Nie zabraknie oczywiście demonstracji praktycznej obu urządzeń.


Warsztaty odbęda się w: • 9.30 - 10.00 Rejestracja
 • 10.00 - 10.15 BEiKS RoadShow 2015
 • 10.15 - 11.00 Oferta handlowa firmy BEiKS , Produkty Atomos , Akurat , BMD , Libec , Miller , GrassValley –Edius , ProZoom , Stabi - prowadzący Marek Rokita
 • 11.00 - 12.00 Sony - Kamery i aparaty 4K, nowe możliwości ekspresji - prowadzący Marcin Tkaczyk & Rafał Wylegała
 • 12.00 - 12.45 Panasonic - Nowości firmy Panasonic AG- DVX200, DMC-GH4R - podobieństwa i różnice, dobór sprzętu 4K Panasonic do poszczególnych zastosowań - prowadzący Amadeusz Andrzejewski
 • 12.45 - 13.05 Canon - Charakterystyka rozwiązań Canon -kamery reporterskie z serii XA, XF, Cinema EOS, obiektywy z serii Cine Lens -Robert Woźniak
 • 13.05 - 13.15 Canon - Kamera reporterska Canon XF 200/205 w reportażu -Robert Woźniak
 • 13.15 - 13.45 Canon - Kamera Canon Cinema EOS C100MKII w reportaż ślubny -Michał Smagor, Andrzej Fryda MS Video Studio
 • 13.45 - 14.00 Altra Przedstawicielstwo Mitsubishi Electric Europe w Polsce - Nowości profesjonalnych systemów druku fotografii - prowadzący Sławomir Owsikowski14.00 - 15.00 Olympus - Dlaczego Jacek Bonecki filmuje OM-D - prowadzący Jacek Bonecki
 • 15.00 - 15.15 Przerwa kawowa
 • 15.15 - 15.30 Canon warsztaty - Kamera Canon XC10 4K w reportaż ślubny - Micha Smagor, MS Video Studio
 • 15.30 - 15.40 Canon warsztaty - Kamera Canon Cinema EOS 1Dc w filmie reklamowym, reportażu ślubnym foto&video - Andrzej Fryda MS Video Studio
 • 15.40 - 16.00 Canon warsztaty - Kamera Canon C300MKII 4K i filmie reklamowym - Michał Smagor MS Video Studio
 • 16.00 - 16.45 Sony warsztaty - „Filmowanie w każdych warunkach”- Piotr Grawender, funkcjonalność i praktyczne zastosowanie kamer i aparatów Sony PXW-FS5, PXW-FS7, ILCE7S
 • 16.45 - 17.00 Losowanie nagród

Plan prezentacji może ulec zmianie.

 Ilość miejsc jest ograniczona, zapraszamy do rejestracji przez formularz na stronie organizatora bądź telefonicznie: Tel. (81) 825-97-22, (81) 826-15-82.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12