Warsztaty z Sony A7 i Tomaszem Tomaszewskim: ruszają zapisy na Słubice i Gdańsk

Warsztaty z Sony A7 i Tomaszem Tomaszewskim: ruszają zapisy na Słubice i Gdańsk
W piątek informowaliśmy Was o warsztatach z Tomaszem Tomaszewskim, podczas których będzie można przetestować pełnoklatkowe aparaty z serii Sony A7. Zajęcia odbędą się w 3 polskich miastach. Dziś ruszają zapisy na spotkanie w Słubicach i Gdańsku. W związku z tym mamy dla Was garść nowych informacji odnośnie imprezy.
Po raz pierwszy o warsztatach z Sony A7 i Tomaszem Tomaszewskim informowaliśmy Was w ostatni piątek. Od dzisiaj można zapisywać się na edycje odbywające się w Słubicach i Gdańsku. Poniżej znajdziecie więcej informacji odnośnie zapisów i planu warsztatów.

Warszawa, 28 czerwca 2015

10:00-14:00
15:00-19:00

W piątek pisaliśmy o ich programie szczegółowo. Spacer odbędzie się na warszawskiej Starówce. Miejsca na popołudniowe warsztaty już się skończyły, choć tradycyjnie można nadal wpisywać się na listę rezerwową i oczekiwać na telefon w piątek, 26 czerwca. Natomiast na poranne godziny, 10:00-14:00, mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapraszamy do rejestracji.

Słubice, 5 lipca 2015

10:00-14:00
15:00-19:00

Od 3 do 10 lipca w Słubicach i Frankfurcie nad Odrą trwa Międzynarodowy Festiwal Sztuki Most/Die Brucke, w ramach którego 5 lipca, w niedzielę, odbędą się warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim. Festiwal obfituje w wiele innych fotograficznych wydarzeń - konkurs fotograficzny, w którym jurorem jest Tomasz Tomaszewski, wystawy fotograficzne czy warsztaty z wykładowcami łódzkiej Szkoły Filmowej i berlińskiej Akademii Designu. Dla uczestników warsztatów Sony, organizator festiwalu zarezerwował ponad 20 pokoi w DSS Słubice w preferencyjnej cenie 50 zł/pokój. Żeby zarezerwować pokój, należy zadzwonić do DSS Słubice, powołując się na hasło “Festiwal Most/warsztaty Sony”.

Nasz spacer fotograficzny będzie kręcił się wokół tematu miasta granicznego - ciekawe motywy mostu, granicznych miast Słubic i Frankfurtu nad Odrą.

Gdańsk 11 lipca 2015

10:00-14:00
15:00-19:00

W Gdańsku warsztaty odbędą się w Europejskim Centrum Solidarności na terenach dawnej Stoczni Gdańskiej. Uczestnicy warsztatów wybiorą się na spacer z Tomaszem Tomaszewskim i będą fotografować główną bramę stoczni, słynny napis “Solidarność” i elementy architektoniczne nowoczesnego budynku ECS i dawnych budynków stoczniowych.

Zapisy na stronie:
roadshow2015.fotopolis.pl
Kto pierwszy, ten lepszy!

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
12 Lip 2019
Jacek Deneka został laureatem Drone Awards 2019. Jednak ta edycja konkursu okazała się wyjątkowo udana dla Polaków. W kategorii „Nature“ zwyciężył Jeremiasz Gądek, a zdjęcia Bartka Wierzbickiego, Grzegorza Tatara i Marcina Giby znalazły się w finałowej galerii.
1
Czy zdjęcia mogą coś zmienić? Te przyczyniły się do zakończenia pracy dzieci w USA
1 Lip 2019
Na początku XX wieku National Child Labour Comittee zatrudniło fotografa w celu udokumentowania wykorzystywania nieletnich do pracy na terenie Stanów Zjednoczonych. Był nim Lewis Hine, a zdjęcia, które wykonał, po raz pierwszy uświadomiły problem opinii publicznej.
0
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania reklamowa“
28 Cze 2019
Co się dzieje gdy profesjonalny retuszer i ilustrator sięga po fotografię jako środek wyrazu? Seria Alexisa Goodwina pod tytułem „Shanghai Dreams“ proponuje nam surrealistyczną wizję Szanghaju. Goodwin lawiruje między fantazją a rzeczywistością, uwypuklając codzienne czynności Szanghajczyków, które kształtują kulturę i atmosferę miasta.
2
e-oko.pl - sklep fotograficzny na „najwyższym poziomie”
24 Cze 2019
O marzeniu, które przerodziło się w rzeczywistość, potrzebie ciągłego doskonalenia, zmieniającym się rynku fotograficznym i o tym dlaczego warto skupić się na człowieku, a nie samych liczbach - rozmawialiśmy z Cezarym Janickim, współwłaścicielem e-oko.pl.
1