Warsztaty z Sony A7 i Tomaszem Tomaszewskim: ruszają zapisy na Słubice i Gdańsk

Warsztaty z Sony A7 i Tomaszem Tomaszewskim: ruszają zapisy na Słubice i Gdańsk
W piątek informowaliśmy Was o warsztatach z Tomaszem Tomaszewskim, podczas których będzie można przetestować pełnoklatkowe aparaty z serii Sony A7. Zajęcia odbędą się w 3 polskich miastach. Dziś ruszają zapisy na spotkanie w Słubicach i Gdańsku. W związku z tym mamy dla Was garść nowych informacji odnośnie imprezy.
Po raz pierwszy o warsztatach z Sony A7 i Tomaszem Tomaszewskim informowaliśmy Was w ostatni piątek. Od dzisiaj można zapisywać się na edycje odbywające się w Słubicach i Gdańsku. Poniżej znajdziecie więcej informacji odnośnie zapisów i planu warsztatów.

Warszawa, 28 czerwca 2015

10:00-14:00
15:00-19:00

W piątek pisaliśmy o ich programie szczegółowo. Spacer odbędzie się na warszawskiej Starówce. Miejsca na popołudniowe warsztaty już się skończyły, choć tradycyjnie można nadal wpisywać się na listę rezerwową i oczekiwać na telefon w piątek, 26 czerwca. Natomiast na poranne godziny, 10:00-14:00, mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapraszamy do rejestracji.

Słubice, 5 lipca 2015

10:00-14:00
15:00-19:00

Od 3 do 10 lipca w Słubicach i Frankfurcie nad Odrą trwa Międzynarodowy Festiwal Sztuki Most/Die Brucke, w ramach którego 5 lipca, w niedzielę, odbędą się warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim. Festiwal obfituje w wiele innych fotograficznych wydarzeń - konkurs fotograficzny, w którym jurorem jest Tomasz Tomaszewski, wystawy fotograficzne czy warsztaty z wykładowcami łódzkiej Szkoły Filmowej i berlińskiej Akademii Designu. Dla uczestników warsztatów Sony, organizator festiwalu zarezerwował ponad 20 pokoi w DSS Słubice w preferencyjnej cenie 50 zł/pokój. Żeby zarezerwować pokój, należy zadzwonić do DSS Słubice, powołując się na hasło “Festiwal Most/warsztaty Sony”.

Nasz spacer fotograficzny będzie kręcił się wokół tematu miasta granicznego - ciekawe motywy mostu, granicznych miast Słubic i Frankfurtu nad Odrą.

Gdańsk 11 lipca 2015

10:00-14:00
15:00-19:00

W Gdańsku warsztaty odbędą się w Europejskim Centrum Solidarności na terenach dawnej Stoczni Gdańskiej. Uczestnicy warsztatów wybiorą się na spacer z Tomaszem Tomaszewskim i będą fotografować główną bramę stoczni, słynny napis “Solidarność” i elementy architektoniczne nowoczesnego budynku ECS i dawnych budynków stoczniowych.

Zapisy na stronie:
roadshow2015.fotopolis.pl
Kto pierwszy, ten lepszy!

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
2
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4