Tomasz Tomaszewski

Wszystkie artykuły z tagiem: "Tomasz Tomaszewski" w serwisie fotopolis.pl:
Tomasz Tomaszewski: „Nie ma rzeczy ładnych i brzydkich”
O istocie portretu socjologicznego, relacji formy i treści. O najnowszych projektach, potrzebie ciągłego uczenia się i obowiązku fotografowania polskich realiów rozmawialiśmy z Tomaszem Tomaszewskim.
12 Mar 2018
Michał Chrzanowski
7
Prywatne warsztaty fotograficzne z Tomaszem Tomaszewskim
Startują zapisy na wyjątkowe warsztaty fotograficzne “Kotlina” prowadzone przez Tomasza Tomaszewskiego. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla zaawansowanych entuzjastów fotografii, jak i zawodowców, chcących udoskonalić swój warsztat pod okiem mistrza.
7 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
0
To, co trwałe - finisaż wystawy Tomasza Tomaszewskiego
Jeśli jeszcze nie widzieliście wyjątkowej wystawy najnowszego projektu Tomasza Tomaszewskiego, to musicie się spieszyć. Jej finisaż zaplanowano na najbliższy poniedziałek, 15 lutego, w Państwowym Muzeum Etnograficznym.
11 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Wystawa najnowszego projektu Tomasza Tomaszewskiego w Państowym Muzeum Etnograficznym
Już w najbliższy piątek, 15 stycznia 2016 roku, w Państwowym Muzeum Etnograficznym rusza wystawa, na której po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć w dużym formacie zdjęcia z wydanego pod koniec roku albumu „To co trwałe”.
11 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Tomasz Tomaszewski opowiada o albumie "To, co trwałe" [WIDEO]
W zeszłą sobotę, 12 grudnia 2015 roku, w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej odbyła się premiera najnowszej książki fotograficznej Tomasza Tomaszewskiego. O wrażeniach z wydarzenia i idei stojącej za projektem „To, co trwałe” rozmawiamy z autorem.
20 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
„To, co trwałe” – nowy album Tomasza Tomaszewskiego już w sprzedaży
Dziś premierę ma album „To, co trwałe” autorstwa Tomasza Tomaszewskiego. Znajdziemy w nim ponad 130 zdjęć, na których fotograf udokumentował tradycję oraz wiarę polskich Górali.
20 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Warsztaty z Sony A7 i Tomaszem Tomaszewskim - relacja z Gdańska
Ostatni przystanek warsztatów z Tomaszem Tomaszewskim i Sony A7 za nami. W gdańskim Europejskim Centrum Solidarności nasi czytelnicy tradycyjnie nie zawiedli - stawili się licznie i zrobili świetne zdjęcia! Zobaczcie zdjęcia z ostatniej edycji i filmy z poprzednich spotkań.
17 Lip 2015
Marta Majewska
0
Warsztaty z Sony A7 i Tomaszem Tomaszewskim - relacja ze Słubic
Spotkanie w Słubicach za nami. Przy niemal 40-stopniowym upale kilkudziesięciu uczestników z całej Polski fotografowało pod okiem Tomasza Tomaszewskiego pełnoklatkowymi bezlusterkowcami Sony. Następne warsztaty z A7 już w najbliższą sobotę w Stoczni Gdańskiej. Mamy ostatnie wolne miejsca!
7 Lip 2015
Marta Majewska
0
“Czarna Skrzynka” - film o Tomaszu Tomaszewskim w najnowszym numerze Digital Camera Polska
Kilka dni temu do sprzedaży trafił najnowszy numer czasopisma Digital Camera Polska. Do magazynu dołączana jest płyta DVD z filmem dokumentalnym o Tomaszu Tomaszewskim pod tytułem “Czarna Skrzynka”. W filmie między innymi prezentowane są archiwalne, nie publikowane dotąd materiały, a fotograf odkrywa kulisy stojących za nimi wydarzeń.
1 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Wasztaty z Tomaszem Tomaszewskim i Sony A7 - relacja z Warszawy
Pierwsze spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim i Sony A7 za nami. Nasi czytelnicy stawili się niezawodnie w pełnym składzie, a czekał na nich spory wybór pełnoklatkowych alf, dużo optyki i inspirujące wskazówki Tomasza Tomaszewskiego. Zobaczcie krótką relację i zapisujcie się na kolejne spotkania w Słubicach i Gdańsku! Dodaliśmy klip wideo z wydarzenia!
29 Cze 2015
Marta Majewska
0