Quadralite Roadshow zawita do Warszawy. Bezpłatne warsztaty z podstaw fotografii studyjnej już 7 września

Autor: Redakcja Fotopolis

30 Sierpień 2018
Artykuł na: 2-3 minuty

Okazję na zapoznanie się z najnowszym sprzętem producenta i wzięcie udziału w bezpłatnych warsztatach będą mieli tym razem mieszkańcy stolicy. Liczba miejsc jest ograniczona, radzimy więc pospieszyć się z rejestracją.

Quadralite, wspólnie ze Sklepbeznazwy.com.pl zapraszają na warsztaty z podstaw fotografii studyjnej. Zajęcia są wprowadzeniem w techniki pracy w studiu fotograficznym. Pozwalają zdobyć umiejętność korzystania ze światła studyjnego, określania parametrów sprzętu oświetleniowego oraz stosowania akcesoriów niezbędnych do fotografowania w różnych warunkach.

W trakcie trwania prelekcji, ekspert od oświetlenia opowie, jak pracować w manualnych ustawieniach, zrozumieć czym są czasy synchronizacji oraz pokaże, jak manipulować parametrami w taki sposób, aby odpowiednio wyważyć światło zastane w stosunku do błyskowego.

Uczestnicy będą mieli do dyspozycji całą gamę sprzętu Quadralite, a na miejscu dostępni będą specjaliści, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące sprzętu oraz pomogą w doborze odpowiedniego oświetlenia.  Dla uczestników firma przygotowała także atrakcyjne zniżnki.

Kiedy i gdzie?

Warsztaty w ramach Quadralite Roadshow 2018 odbędą się w piątek, 7 września 2018 roku, w godzinach 12:00-16:00 w salonie Sklepbeznazwy Wonder Photo Shop przy ul. plac Konstytucji 5 w Warszawie.

Zajęcia są bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązuje rejestracja. Zapisać się możecie pisząc na adres warsztaty@quadralite.pl, wpisując w tytule “WARSZAWA - SKLEPBEZNAZWY”.

Więcej informacji znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Nie przegap ostatniego superksiężyca w tym roku. Sfotografuj go w towarzystwie planet
Nie przegap ostatniego superksiężyca w tym roku. Sfotografuj go w towarzystwie planet
Już za chwilę “superpełnia” Księżyca - ostatnia w tym roku, dlatego warto wykorzystać ją oczywiście fotograficznie, tym bardziej, że najbliższe dni to także ciekawe spotkania na niebie naszego...
25
Zobacz, jak skutecznie korzystać z tetheringu - darmowe webinary ThetherTools
Zobacz, jak skutecznie korzystać z tetheringu - darmowe webinary ThetherTools
Marka TetherTools i prowadzący Yaneck Wasio zapraszają na cykl webinarów poświęconych tetheringowi. To niezwykła okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności oraz dowiedzieć się,...
1
Edward Steichen - MuFo pokaże pierwszą w Polsce retrospektywę ojca współczesnej fotografii
Edward Steichen - MuFo pokaże pierwszą w Polsce retrospektywę ojca współczesnej fotografii
Muzeum Fotografii w Krakowie zaprasza na pierwszą tak obszerną polską ekspozycję zdjęć Edwarda Steichena - nestora współczesnej fotografii i autora jednej z najważniejszych wystaw...
16
Powiązane artykuły