Quadralite Roadshow zawita do Warszawy. Bezpłatne warsztaty z podstaw fotografii studyjnej już 7 września

0
Redakcja Fotopolis
30 Sierpień 2018
Artykuł na: 2-3 minuty

Okazję na zapoznanie się z najnowszym sprzętem producenta i wzięcie udziału w bezpłatnych warsztatach będą mieli tym razem mieszkańcy stolicy. Liczba miejsc jest ograniczona, radzimy więc pospieszyć się z rejestracją.

Quadralite, wspólnie ze Sklepbeznazwy.com.pl zapraszają na warsztaty z podstaw fotografii studyjnej. Zajęcia są wprowadzeniem w techniki pracy w studiu fotograficznym. Pozwalają zdobyć umiejętność korzystania ze światła studyjnego, określania parametrów sprzętu oświetleniowego oraz stosowania akcesoriów niezbędnych do fotografowania w różnych warunkach.

W trakcie trwania prelekcji, ekspert od oświetlenia opowie, jak pracować w manualnych ustawieniach, zrozumieć czym są czasy synchronizacji oraz pokaże, jak manipulować parametrami w taki sposób, aby odpowiednio wyważyć światło zastane w stosunku do błyskowego.

Uczestnicy będą mieli do dyspozycji całą gamę sprzętu Quadralite, a na miejscu dostępni będą specjaliści, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące sprzętu oraz pomogą w doborze odpowiedniego oświetlenia.  Dla uczestników firma przygotowała także atrakcyjne zniżnki.

Kiedy i gdzie?

Warsztaty w ramach Quadralite Roadshow 2018 odbędą się w piątek, 7 września 2018 roku, w godzinach 12:00-16:00 w salonie Sklepbeznazwy Wonder Photo Shop przy ul. plac Konstytucji 5 w Warszawie.

Zajęcia są bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązuje rejestracja. Zapisać się możecie pisząc na adres warsztaty@quadralite.pl, wpisując w tytule “WARSZAWA - SKLEPBEZNAZWY”.

Więcej informacji znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
“Projekt ten mówi o cierpieniu, słabościach, ale i sile. Pokazuje porażki i sukcesy w codziennej walce o przetrwanie. Niewielu wie o istnieniu tych ludzi.” Wystawa...
16
5
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do końca września
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do...
AMA Film Academy od 9 lat z powodzeniem zajmuje się kształceniem młodych filmowców. Uczy na kierunkach: operatorskich, reżyserskich, aktorskim, realizacji dźwięku,...
87
0
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Chcesz poznać nowe trendy i spojrzenia na fotografię? Weź udział w dwudniowych warsztatach z Bownikiem, organizowanych przez Instytut Fotografii Fort. Zgłoszenia tylko...
2
0
Powiązane artykuły