2018

Wszystkie artykuły z tagiem: "2018" w serwisie fotopolis.pl:
Canon wkracza na rynek matryc. Czy już wkrótce zobaczymy 120-megapikselowy aparat?
Canon zamierza ugryźć kawałek tortu, który przywłaszczyło sobie Sony i zaczyna oferować swoje matryce zewnętrznym firmom. W ofercie znajduje się między innymi pokazywany od kilku lat 120-megapikselowy sensor, ale i inne ciekawe konstrukcje.
22 Maj 2018
Maciej Luśtyk
0
Znamy specyfikację bezkorpusowca Yongnuo. Czy YN43 może kogoś zachwycić?
Kilka tygodni temu informowaliśmy Was o nowym, niekonwencjonalnym aparacie Yongnuo. Dziś poznaliśmy już dokładną specyfikację modułu, który pozwoli na fotografowanie smartfonem przy użyciu szkieł Canona.
22 Maj 2018
Maciej Luśtyk
0
“Portret jest efektem ubocznym spotkania” - rozmowa z Szymonem Kobusińskim
O powrotach do korzeni, relacjach sztuki i biznesu, wpływie pracy fotograficznej na życie, a także o tym dlaczego nie został pierwszym polskim paparazzo rozmawiamy z uznanym portrecistą, Szymonem Kobusińskim.
22 Maj 2018
Maciej Luśtyk
0
Uzyskaj nieskazitelny retusz skóry dzięki tym pędzlom i akcjom do Photoshopa
Opanowanie różnorodnych technik retuszu nie należy do łatwych zadań. Z pomocą przychodzą dedykowane pędzie i akcje, które sprowadzają skomplikowane procesy do jednego kliknięcia.
21 Maj 2018
Promocja
1
Nissin MG-10 - mocna i wszechstronna lampa reporterska
Na rynek budżetowych rozwiązań oświetleniowych wkracza nowa lampa Nissin, która oferuje dużą moc, krótki czas przeładowania, funkcję zoom, odbiornik radiowy i możliwość zewnętrznego zasilania.
21 Maj 2018
Maciej Luśtyk
0
Ukraińskie koleje i wsie - czerwcowe warsztaty fotoreportażu z podróży
Tokina i fotowarsztaty.com zapraszają na tegoroczny letni plener na Ukrainie. Uczestnicy odwiedzą malownicze górskie wsie, a na miejsce dojadą najpiękniejszą linią kolejową północnych Karpat. Na czas wydarzeni uczestnicy będą mogli za darmo wypożyczyć obiektywy producenta.
21 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Rekorder Atomos Ninja V w ofercie BEiKS
Już niebawem w ofercie sklepu BEiKS pojawi się nowy kompaktowy rekorder Atomos Ninja V, przeznaczony dla użytkowników belzusterkowców i lustrzanek.
18 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Ikoniczne zdjęcia z morderstwem w tle. Gary Oldman wyreżyseruje film o historii Eadwearda Muybridge’a
Chyba każdy, kto interesuje się fotografią zna ikoniczne ujęcia zdjęcia przedstawiające fazy galopu konia. Nie każdy zna jednak dość mroczną historię ich autora. Opowieść o Eadweardzie Muybridge’u niedługo trafi na srebrny ekran.
18 Maj 2018
Maciej Luśtyk
2
Noc zdjęć w Pix.House
Już jutro w całej Polsce wieczorne zwiedzanie wystaw w ramach Nocy Muzeów. Warto odwiedzić też poznański Pix.House. W planach spotkanie z Valentynem Odnoviunem, wystawa Piotra Zbierskiego i pokazy slajdów.
18 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Oto najlepsze polskie zdjęcia prasowe roku. Znamy wyniki Grand Press Photo 2018
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji najważniejszego polskiego konkursu fotografii prasowej Grand Press Photo. Główną nagrodę otrzymał Adam Lach. Zobaczcie najlepsze polskie zdjęcia reportażowe.
17 Maj 2018
Maciej Luśtyk
12