2018

Wszystkie artykuły z tagiem: "2018" w serwisie fotopolis.pl:
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
10 Lip 2018
Maciej Luśtyk
2
Godox Wistro AD400 Pro - kompaktowa lampa plenerowa do mniejszych sesji
Znany producent niedrogiego oświetlenia zaprezentował kolejną lampę ze swojej oferty. Tym razem jest to model AD400 Pro, czyli brakujące ogniwo między kompaktową lampą AD200, a profesjonalnym modelem AD600.
9 Lip 2018
Maciej Luśtyk
0
Bezpłatne warsztaty fotografii sportowej Quadralite z Kają Wróblewską i Maciejem Niechwiadowiczem
Quadralite zaprasza do Katowic na warsztaty fotograficzne organizowane w ramach tegorocznego Road Show. Okazja do nauki i przetestowania najnowszego sprzętu.
6 Lip 2018
Redakcja Fotopolis
0
Sony A7 III - test aparatu
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
6 Lip 2018
Krzysztof Basel
1
Trzydniowy foto-trekking po ukraińskim Zakarpaciu. Aktywny plener już we wrześniu
Tokina i serwis fotowarsztaty.com zapraszają na wyjątkowe, jesienne warsztaty fotograficzne. W ciągu 3-dniowej wycieczki uczestnicy będą mieli okazję fotografować najpiękniejsze miejsca ukraińskich Karpat.
5 Lip 2018
Redakcja Fotopolis
0
Wakacyjny niezbędnik 2018. Zobacz, co warto zabrać ze sobą na fotograficzny wypad
Lato i wakacyjne wyjazdy to świetny czas na doskonalenie fotograficznych umiejętności. Co można, co warto, a co trzeba spakować w tym roku do wakacyjnej torby? Sprawdźcie nasze typy!
5 Lip 2018
Redakcja Fotopolis
1
“Idealne zdjęcia pokazują sport w sposób, w jaki nie zobaczymy go w telewizji”. O rady dotyczące fotografowania sportu zapytaliśmy zawodowców
Gdzie i jak szlifować swoje umiejętności oraz co robić i o czym pamiętać, by z wydarzenia sportowego przywieźć zdjęcia, którymi będziemy mogli pochwalić się w portfolio? Radami na temat fotografowania sportu podzielili się z nami Marcin Pirga, Łukasz Skwiot i Michał Stańczyk.
5 Lip 2018
Maciej Luśtyk
0
NameThatLens pozwoli na łatwe przypisywanie danych EXIF do zdjęć wykonanych analogowymi obiektywami
Jeśli fotografujecie starymi, manualnymi szkłami na pewno podczas katalogowania zdjęć irytuje was fakt, że w plikach nie są zapisywane pełne dane EXIF. NameThatLens to prosty program, za pomocą którego szybko dodamy brakujące pozycje.
4 Lip 2018
Maciej Luśtyk
1
Sony A7R III - wypożycz i przetestuj przed zakupem
Poszukujesz aparatu do zadań specjalnych, a Twoją uwagę przyciągnął Sony A7R III? Sony startuje z akcją, w ramach której u autoryzowanych dealerów będziemy mogli wypożyczyć i sprawdzić możliwości aparatu przed zakupem. Preferencyjne warunki wypożyczenia tylko do 31.07.2018.
4 Lip 2018
Promocja
0
Jak zrobić udane zdjęcia na wakacjach z rodziną?
Niektórzy twierdzą, że nie da się połączyć wakacji z rodziną z wartościowymi zdjęciami. Są jedna sposoby, aby nie tylko spędzić wartościowy czas z ukochanymi, ale też zrobić zdjęcia, z których będziesz zadowolony.
4 Lip 2018
Krzysztof Basel
0