2018

Wszystkie artykuły z tagiem: "2018" w serwisie fotopolis.pl:
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 ZERO-D - znamy cenę
Laowa 9 mm f/2.8 ZERO-D zapowiada się na wyjątkowo ciekawy ultraszerokokątny obiektyw do aparatów z matrycą APS-C. Całkiem atrakcyjnie prezentuje się także jego cena.
22 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Quadralite na targach Film Video Foto 2018 - profesjonalne doradztwo, możliwość przetestowania sprzętu i atrakcyjne oferty cenowe
Jeśli interesują Was lampy i akcesoria Quadralite, koniecznie odwiedźcie stoisko marki na kwietniowych targach Film Video Foto 2018 w Łodzi. Uczestnicy będą mieli okazję przetestować najnowsze produkty i mogą liczyć na atrakcyjne promocje.
22 Mar 2018
Promocja
0
"Love Story" - fotografie Anny i Krystiana Jarnuszkiewiczów w Fundacji Archeologia Fotografii
Anna i Krystian Jarnuszkiewicz żyli razem i tworzyli przez ponad pięćdziesiąt lat. Okoliczności te stanowią krajobraz wspólnej podróży, w której kontekście należy patrzeć na zdjęcia ukazujące ich dorobek. Fundacja Archeologia Fotografii zaprasza na oprowadzenie kuratorskie po wystawie “Love Story”, które odbędzie się 26 marca.
22 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Postprodukcja zdjęć portretowych od A do Z - wideotutorial
Dobry retusz potrafi uratować przeciętne zdjęcie, a dobre uczynić wyjątkowym. W tych ciekawych wideotutorialach przez swój proces obróbki fotografii portretowych przeprowadza nas Jessica Kobeissi.
22 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Kamlan 55 mm f/1.2 i 8 mm f/3.0 - niedrogie manualne stałki do bezlusterkowców
O chińskiej marce Kamlan usłyszeliśmy w połowie zeszłego roku gdy zaskoczyła nas tanim obiektywem 50 mm f/1.1, który niedawno pojawił się także w wersji do aparatów Fujifilm. Teraz ofertę wzbogaciły także modele 55 mm f/1.2 i 8 mm f/3.0.
21 Mar 2018
Maciej Luśtyk
1
Mało miejsca na zdjęcia? Nimbus Data ExaDrive DC100 to dysk SSD o rekordowej pojemności 100 TB
Raptem miesiąc temu Samsung chwalił się 30-terabajtowym dyskiem SSD - wówczas najbardziej pojemnym na świecie. Dziś rekord ten bije firma Nimbus Data, prezentując dysk, który nie tylko ustala nowy rekord pod względem pojemności, ale ma być także dużo bardziej efektywny energetycznie.
21 Mar 2018
Maciej Luśtyk
1
Canon pracuje nad modułem 100-400 mm do smartfonów i w pełni automatycznym aparatem
Już od dawna zastanawiamy się jak najwięksi gracze świata fotografii poradzą sobie z rosnącą popularnością smartfonów, które na dobre zmieniły wygląd rynku fotograficznego. Odpowiedzią na to pytanie mogą być dwa ciekawe prototypy urządzeń Canona, kierowane do amatorów.
21 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Syrp Magic Carpet Pro - profesjonalny filmowy slider, który możesz dowolnie przedłużać
Syrp dał się już poznać jako producent oryginalnych zmotoryzowanych głowic i sliderów. Ich najnowsze dziecko ma być jednym z najlepszych tego typu rozwiązań na rynku.
20 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Dołącz do zespołu Fotopolis!
W związku z dynamicznym rozwojem serwisu poszukujemy nowych współpracowników. Dołącz do ekipy najważniejszego serwisu fotograficznego w Polsce!
20 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Mała głębia ostrości tanim sprzętem? Oto 2 techniki, które pozwolą stworzyć realistyczne rozmycie obrazu w Photoshopie
Głębokie rozmycie nieostrości dodaje zdjęciom plastyki i niemal zawsze podoba się oglądającym. Z racji konieczności korzystania z profesjonalnych, jasnych szkieł, uzyskanie go jest właściwie nieosiągalne dla amatorów. W tym wypadku z pomocą przychodzi Photoshop.
20 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0