Kupujesz-zyskujesz. Rekorder Blackmagic Assist za 1 zł w BEiKS

0

Autor: Promocja

18 Grudzień 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Zamierzasz przed końcem roku kupić sprzęt fotograficzny? Robiąc to w sklepie BEiKS, masz szansę otrzymać zewnętrzny rekorder Blackmagic za 1 zł.

Sklep BEiKS zaprasza do wzięcia udziału w akcji “Kupujesz-Zyskujesz”. Wśród klientów, którzy w dniach 05.11.2018-31.12.2018 dokonają zakupów w firmie BEIKS jednorazowo na kwotę min. 5000 zł brutto zostanie wybrana osoba, która będzie mogła kupić rekorder BMD Assist za 1 zł.

Rekorder Blackmagic Assist to profesjonalny podgląd kamerowy i nagrywarka w jednym. Posiada 5-calowy dotykowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, wejścia i wyjścia HDMI i SDI oraz slot na karty pamięci SD UHS-I. Blackmagic Video Assist automatyczne wykrywa formaty SD i HD, a nawet 4K, które konwertuje w dół do HD. Nagrywa w kodekach Apple ProRes 422 HQ, ProRes 422, ProRes LT, ProRes Proxy oraz Avid DNxHD.

Gdzie kupić?

Promocja obowiązuje na stronie internetowej sklepu oraz w salonach stacjonarnych, przy ul. Bartyckiej 115 w Warszawie i Kraśniku, przy ul. Słowackiego 18.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem beiks.com.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski wystartowało z serią plenerowych wystaw, które pozwolą nam spojrzeć na rzeczywistość ostatnich kilku miesięcy okiem...
15
1
Najlepsze zdjęcia  konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Najlepsze zdjęcia konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Organizowany przez platformę Photocrowd i fundację charytatywną Buglife konkurs, daje nam wgląd w świat, którego na co dzień nie zauważamy. I przypomina, że wymaga on również ochrony.
17
0
Historyczne zdjęcia powstańczej Warszawy mogą być twoje. Niebawem rusza aukcja odbitek Eugeniusza Hanemana
Historyczne zdjęcia powstańczej Warszawy mogą być twoje. Niebawem rusza aukcja odbitek Eugeniusza...
Zdjęcia Eugeniusza Hanemana to jeden z niewielu dokumentalnych zapisów stolicy okresu powstania. 7 listopada na specjalnej...
9
0
Powiązane artykuły