Kupujesz-zyskujesz. Rekorder Blackmagic Assist za 1 zł w BEiKS

Kupujesz-zyskujesz. Rekorder Blackmagic Assist za 1 zł w BEiKS

Zamierzasz przed końcem roku kupić sprzęt fotograficzny? Robiąc to w sklepie BEiKS, masz szansę otrzymać zewnętrzny rekorder Blackmagic za 1 zł.

Sklep BEiKS zaprasza do wzięcia udziału w akcji “Kupujesz-Zyskujesz”. Wśród klientów, którzy w dniach 05.11.2018-31.12.2018 dokonają zakupów w firmie BEIKS jednorazowo na kwotę min. 5000 zł brutto zostanie wybrana osoba, która będzie mogła kupić rekorder BMD Assist za 1 zł.

Rekorder Blackmagic Assist to profesjonalny podgląd kamerowy i nagrywarka w jednym. Posiada 5-calowy dotykowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, wejścia i wyjścia HDMI i SDI oraz slot na karty pamięci SD UHS-I. Blackmagic Video Assist automatyczne wykrywa formaty SD i HD, a nawet 4K, które konwertuje w dół do HD. Nagrywa w kodekach Apple ProRes 422 HQ, ProRes 422, ProRes LT, ProRes Proxy oraz Avid DNxHD.

Gdzie kupić?

Promocja obowiązuje na stronie internetowej sklepu oraz w salonach stacjonarnych, przy ul. Bartyckiej 115 w Warszawie i Kraśniku, przy ul. Słowackiego 18.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem beiks.com.pl.

Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1