Poznaj historię pierwszego zawodowego warszawskiego fotografa. Wieczór z Karolem Beyerem w galerii Jednostka

Poznaj historię pierwszego zawodowego warszawskiego fotografa. Wieczór z Karolem Beyerem w galerii Jednostka

Ojciec polskiej fotografii, właściciel pierwszego zakładu fotograficznego w Warszawie. Postać Karola Beyera będziecie mieli okazję poznać bliżej podczas środowego spotkania w galerii Jednostka.

“Zapraszamy na wyjątkowy wieczór, podczas którego spotkamy człowieka wielu pasji, niestrudzonego eksperymentatora, pierwszego warszawskiego fotografa zawodowego – Karola Beyera” - zachęcają organizatorzy.

Spotkanie odbywa się na zakończenie roku, w którym świętujemy 200. rocznicę urodzin fotografa. Przewodniczką po biografii fotografa będzie znawczyni jego życia i twórczości, historyk sztuki, kurator w Zbiorach Ikonograficznych i Fotograficznych Muzeum Narodowego w Warszawie Danuta Jackiewicz.

Autoportret Karola Beyera, 1853

Będzie to spotkanie prywatne, poznamy Beyera przede wszystkim jako człowieka, którego barwne losy pełne dramatycznych zwrotów akcji zasługują na refleksję.

Kiedy i gdzie

Spotkanie odbędzie się 19 grudnia 2018 roku, o godzinie 18:00 w Galerii Jednostka przy ul. Andersa 13 w Warszawie. Wstęp wolny.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem jednostka.com.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
SanDisk Extreme Portable SSD - test dysku SSD
18 Sty 2019
Wytrzymały, pojemny i szybki a do tego naprawdę mały. Najnowszy dysk przenośny SSD SanDisk to jedno z najciekawszych rozwiązań tego typu na rynku. Sprawdziliśmy, jak spisuje się w praktyce!
0
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - zdjęcia przykładowe
21 Gru 2018
Po 4 latach Tamron pokazał aktualizację obiektywu 15-30 mm, który szczególnie spodobać może się fotografom krajobrazu, architektury i wnętrz. Otrzymujemy lepszą optykę, szybszy autofokus i bardziej wydajną stabilizację, w tej samej cenie co wcześniej. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!