Poznaj historię pierwszego zawodowego warszawskiego fotografa. Wieczór z Karolem Beyerem w galerii Jednostka

Poznaj historię pierwszego zawodowego warszawskiego fotografa. Wieczór z Karolem Beyerem w galerii Jednostka

Ojciec polskiej fotografii, właściciel pierwszego zakładu fotograficznego w Warszawie. Postać Karola Beyera będziecie mieli okazję poznać bliżej podczas środowego spotkania w galerii Jednostka.

“Zapraszamy na wyjątkowy wieczór, podczas którego spotkamy człowieka wielu pasji, niestrudzonego eksperymentatora, pierwszego warszawskiego fotografa zawodowego – Karola Beyera” - zachęcają organizatorzy.

Spotkanie odbywa się na zakończenie roku, w którym świętujemy 200. rocznicę urodzin fotografa. Przewodniczką po biografii fotografa będzie znawczyni jego życia i twórczości, historyk sztuki, kurator w Zbiorach Ikonograficznych i Fotograficznych Muzeum Narodowego w Warszawie Danuta Jackiewicz.

Autoportret Karola Beyera, 1853

Będzie to spotkanie prywatne, poznamy Beyera przede wszystkim jako człowieka, którego barwne losy pełne dramatycznych zwrotów akcji zasługują na refleksję.

Kiedy i gdzie

Spotkanie odbędzie się 19 grudnia 2018 roku, o godzinie 18:00 w Galerii Jednostka przy ul. Andersa 13 w Warszawie. Wstęp wolny.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem jednostka.com.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
3
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
3
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0