“Nie każda krytyka jest warta uwagi” - rozmowa z Tymonem Markowskim
0
Kieszonkowa armata - o doświadczeniach z M.Zuiko 300 mm f/4 IS PRO opowiada Marcin Dobas
11 maj 2017
Zdaniem niektórych nowa „trzysetka” Olympusa to wystarczający powód, by przesiąść się na system Micro 4/3. O swoich wrażeniach z użytkowania tego szkła opowiedział nam fotograf National Geographic, Marcin Dobas.
0
„Można się odciąć, tylko czy to ma sens?” - rozmowa z Pawłem Fabjańskim
8 maj 2017
„Odczyt nastąpi automatycznie” to tytuł najnowszej wystawy jednego z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych fotografów reklamowych, który znalazł receptę na połączenie komercji ze sztuką. O jej idei, wszechobecnej inwigilacji, eksploatacji stylów i inspiracjach rozmawiamy z Pawłem Fabjańskim.
0
Podejdź owada - jak fotografować przyrodę w skali makro opowiada Przemek Michalak
5 maj 2017
Wiosna i budząca się do życia przyroda to dobry czas na rozpoczęcie przygody z makrofotografią. O tym jak najlepiej fotografować owady mówi nam fotograf i informatyk Przemek Michalak.
0
"Jeśli coś jest prawdziwe, to obroni się samo" - rozmowa z Tomkiem Tomkowiakiem
30 kwiecień 2017
O tym dlaczego fotografia beauty nie jest tym, czym kiedyś, jaką przewagę daje czerń i biel oraz czy przy robieniu zdjęć jest miejsce na filozofię rozmawiamy z uznanym fotografem modowym, reklamowym i podróżniczym, Tomkiem Tomkowiakiem.
4
„Inspiracja czai się tuż za rogiem” - rozmowa z Maciejem Przeklasą
29 marzec 2017
O miłości do fotografii, fenomenie streeta i zaletach małych aparatów rozmawiamy z utalentowanym fotografem Maciejem Przeklasą.
4
"Rozmowa jest podstawą dobrego portretu" - wywiad z Agatą Serge
24 marzec 2017
O piegach, komunikacji oraz kondycji polskiego rynku fotograficznego rozmawiamy z Agatą Serge, młodą i utalentowaną fotografką portretową.
1
"Trzeba być sobą i bronić swojego pomysłu" - rozmowa z Tomaszem Gotfrydem
10 marzec 2017
"Człowiek czasem zastanawia się czy to w ogóle go jeszcze cieszy, dlaczego nie wybrał pracy w korporacji z pewną pensyjką, emeryturką, karnetem na dentystę, siłkę i kino, ale już chwile później uświadamia sobie, że nie wytrzymałby tam dwóch dni." - o realiach pracy freelancera opowiada nam Tomasz Gotfryd, fotograf, filmowiec i miłośnik sportów ekstremalnych, który poprowadzi nadchodzące warsztaty Samsung Photo Academy.
0
Mały może więcej? – o przesiadce na zaawansowane bezlusterkowce rozmawiamy z zawodowymi fotografami
30 styczeń 2017
Wielu profesjonalnych fotografów nadal podchodzi sceptycznie do pracy w oparciu o systemy bezlusterkowe. O swoich doświadczeniach opowiedzieli nam Ci z nich, którzy się na to zdecydowali: fotoreporter Piotr Bławicki, portrecista Wiktor Franko, oraz fotograf ślubny i komercyjny Rafał Krasa.
17
Andrea Francolini:„ Zacząłem robić zdjęcia, bo nie byłem w stanie narysować tego, co widzę.“
0