Maciej Dakowicz - rozmowa
0
"Zapach jodu w powietrzu" - Tomek Niewiadomski w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha
26 luty 2013
Tylko do 3 marca w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie możecie oglądać fotografie Tomka Niewiadomskiego. Na wystawę składają się prace powstałe na przestrzeni lat 2003-2012, wykonane w unikatowej technice platinum/ palladium. Ich motywem przewodnim jest kontakt człowieka z wodą.
0
Ilona Szwarc - rozmowa z laureatką World Press Photo 2013
26 luty 2013
Prezentujemy rozmowę z laureatką World Press Photo 2013 - Iloną Szwarc, która zajęła trzecie miejsce w kategorii portret dostrzeżony. Nagrodzona praca pochodzi z cyklu "American Girls", składającego się z portretów amerykańskich dziewczynek z ich lalkami sobowtórami.
0
Anna Bedyńska - rozmowa z laureatką World Press Photo 2013
25 luty 2013
Prezentujemy rozmowę z laureatką World Press Photo 2013 - Anna Bedyńską, nagrodzoną w kategorii portret inscenizowany za zdjęcie Zuzi, która cierpi na potworną chorobę, jaką jest albinizm. Autorka cały czas pracuje nad tym projektem, dlatego prosi o kontakt wszystkich, którzy znają osoby będące albinosami.
0
National Geographic Photo Contest 2012
8 styczeń 2013
Przedstawiamy wybrane prace nagrodzone w konkursie National Geographic Photo Contest 2012. Nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach: Ludzie, Miejsca i Natura.
0
Stand By - wywiad z Agnieszką Rayss i Adamem Pańczukiem
28 listopad 2012
Prezentujemy wywiad z Agnieszką Rayss i Adamem Pańczukiem - fotografami kolektywu Sputnik Photos. Opowiedzieli nam o tym, jak zrodziły się ich pomysły na białoruski projekt oraz jak powstawały same zdjęcia. Zobaczycie również prace pozostałych fotografów, którzy współtworzyli książkę "Stand By".
0
Warsztaty w Wopławkach - fotografie dzieciaków
5 październik 2012
Prezentujemy prace, które powstały w trakcie warsztatów fotograficznych dla dzieci, które odbyły się w dniach 28-30 września w Wopławkach. Zobaczcie jak wygląda świat widziany oczami dzieci z gminy Kętrzyn.
0
Edward Burtynsky "Oil"
19 wrzesień 2012
W dniach 27 lipca - 9 września 2012 w berlińskiej Galerii C|O prezentowana była wystawa Edwarda Burtynsky'ego zatytułowana "Oil". W naszej galerii możecie zobaczyć wybrane prace, które weszły w jej skład.
0
Różnica między patrzeniem i widzeniem - rozmowa z Anną Orłowską
12 lipiec 2012
Prezentujemy rozmowę z Anną Orłowską, autorką szeroko komentowanej wystawy "Wsiąkanie", którą do 31 lipca można oglądać w Lookout Gallery w Warszawie. Rozmowę przeprowadziła Anna Maziuk.
0
Piotr Zbierski - rozmowa
0