Maciej Luśtyk

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Producent poinformował, że aparat fotograficzny w nadchodzącym, flagowym modelu LG G4 będzie wyposażony w matrycę o rozdzielczości 16 Mp i charakteryzować się będzie światłem f/1.8, dzięki czemu przebijać ma moduły oferowane w czołowych smartfonach konkurencji.
10 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Lubelskie towarzystwo fotograficzne zaprasza na wernisaż fotografii Grażyny Hankiewicz pod tytułem “Streets fo London”. Wystawa skupia zdjęcia Londynu i jego przedmieść zrobione podczas wyprawy autorski do Anglii. Wernisaż już dzisiaj o godzinie 18:00.
10 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Fundacja Mag Mag w ostatni weekend kwietnia zaprasza do Warszawy na przegląd najważniejszych polskich festiwali pod nazwą PREVIEW. W ramach wydarzenie odbędą się spotkania i dyskusje, które będą okazją do zaznajomienia się w jednym miejscu z imprezami rozsianymi po całym kraju.
10 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Niedawno informowaliśmy Was o tym, że Apple planuje wycofać program Aperture z serwisu App Store, a jego funkcje przejmie aplikacja Photos startująca wraz z aktualizacją systemu. Wczoraj została zaprezentowana nowa wersja systemu.
10 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
W związku z wczorajszą niespodziewaną wiadomością odnośnie zerwania współpracy z marką Samyang, w internecie pojawiały się głosy zaniepokojenia dotyczące realizacji napraw gwarancyjnych obejmujących sprzęt producenta. Jest już oficjalne stanowisko dystrybutora w tej sprawie.
10 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Studio Sensi i sklep Foto-Plus zapraszają na otwarte testy cyfrowego aparatu średnioformatowego Pentax 645Z. W ramach testów wszyscy zainteresowani będą mieli okazję przetestować możliwości aparatu w fotografii modowej i reklamowej. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 11 kwietnia 2015.
9 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Dystrybutor marki Think Tank startuje z promocją umożliwiającą uzyskanie nawet 200 zł rabatu przy zamianie starej torby fotograficznej na torbę z linii Retrospective. Promocja potrwa do 30 czerwca 2015 roku.
9 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Polski, a zarazem europejski dystrybutor marki Samyang - Next 77 poinformował o zakończeniu współpracy między obiema firmami. W związku z zaistniałą sytuacją, aż do wyczerpania zapasów dystrybutor będzie oferował atrakcyjne promocje na obiektywy firmy Samyang.
9 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Transcend poszerzył swoją ofertę o karty pamięci microSD UHS-I trzeciej klasy szybkości. Karty oferują prędkość odczytu do 95 MB/s i zaprojektowane zostały z myślą o użytkownikach kamer sportowych.
9 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
DJI, znany producent dronów filmowych zaprezentował nową generację modelu Phantom. DJI Phantom 3 dostępny będzie w wersjach z kamerą 4K oraz HD. Trzecia generacja ma umożliwiać lepsze sterowanie i oferować pojemniejszą baterię. Usprawniona została także aplikacja odpowiadająca za łączność z urządzeniem.
9 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0