Najpiękniejsze mazurskie krajobrazy na wyciągnięcie ręki. Październikowe warsztaty fotograficzne z Tokiną

Najpiękniejsze mazurskie krajobrazy na wyciągnięcie ręki. Październikowe warsztaty fotograficzne z Tokiną

Jezioro Śniardwy, sam środek Puszczy Piskiej, rejs statkiem z tarasem widokowym, żeński monaster czy wreszcie spływ łodziami po rzece Krutyni - to tylko wybrane miejsca plenerów, które uczestnicy fotowarsztatów odwiedzą w weekend 13-15 października. Całości dopełnią niepowtarzalne noclegi na statku.

Jeziora, lasy, łąki, polany, zachody słońca. Słowem niezliczona ilość miejsc, w których da się zrobić wspaniałe zdjęcia. Tak pokrótce można opisać nadchodzący plener fotograficzny organizowany przez firmę Tokina i serwis fotowarsztaty.com. W ciągu dwóch dni uczestnicy odwiedzą m.in liczne mazurskie jeziora, klasztor staroobrzędowców w Wojnowie, stadninę koni Ferensteinów w Gałkowie i odwiedzą Puszczę Piską oraz rezerwat przyrody Krutynia, spływając łodziami rzeką o tej samej nazwie.

Urzekające krajobrazy, noclegi na statku i możliwość przetestowania obiektywów

To jednak tylko cześć zaplanowanych atrakcji, a całości dopełni fakt, że wszystkie noclegi będą odbywać się na wodzie, na statku MS Classic Lady, oferujący własną kuchnię, restaurację oraz dwuosobowe kabiny w standardzie pokoju hotelowego. Kabiny są wyposażone w pełen węzeł sanitarny (prysznic, WC, ciepła/zimna woda), ogrzewane i posiadają gniazdka elektryczne.

fot. Paweł Brzozowski / fotowarsztaty.com

Przed zajęciami praktycznymi organizatorzy zaplanowali część teoretyczną, podczas której przekażą garść informacji teoretycznych, zarówno ogólnofotograficznych jak i konkretnie związanych z plenerami. Na czas warsztatów będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy z szerokiej gamy optyki marki Tokina.

Cena i szczegóły organizacyjne

Warsztaty odbędą się w weekend 13-15 października 2017 roku. Koszt udziału wynosi 590 zł i obejmuje: uczestnictwo w zajęciach, noclegi i wyżywienie na statku, spływ łodziami z przewodnikiem po rzece Krutyni oraz rejs statkiem po jeziorze Bełdany.

fot. Paweł Brzozowski / fotowarsztaty.com

Więcej informacji, szczegółowy harmonogram zajęć i formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem fotowarsztaty.com.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Olympus OM-D E-M10 Mark III - test aparatu
13 Lis 2017
Nowy bezlusterkowiec Olympusa to już trzecia odsłona jednej z najbardziej popularnych amatorskich konstrukcji na rynku. E-M10 III z jednej strony wprowadza istotne usprawnienia, z drugiej wydaje się być kierowany do mniej wymagającego odbiorcy niż poprzednik. Przekonajmy się więc, czy jest jego godnym następcą.
1
Quadralite A1 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
9 Lis 2017
Przedwczoraj w Krakowie odbyła się polska premiera Quadralite A1, a my mogliśmy nieco bliżej zapoznać się z tym kompaktowym rozwiązaniem. Czy jest to jedynie zewnętrzna lampa błyskowa do smartfona, a może to coś znacznie więcej? Zobaczcie sami.
1
Panasonic Lumix DMC-G9 - pierwsze wrażenia
8 Lis 2017
Spodziewaliśmy się następcy amatorskiego G80, ujrzeliśmy zaawansowany korpus dla profesjonalistów. Specyfikacja sugeruje, że G9 ma rywalizować z topowymi modelami konkurencji, wprowadza też kilka ciekawych nowości...
7
Leica DG Elmarit 200 mm f/2.8 Power O.I.S - zdjęcia przykładowe
8 Lis 2017
Podczas premiery aparatu mieliśmy także okazje wykonać pierwsze zdjęcia najnowszym, kompaktowym teleobiektywem Leica DG Elmarit 200 mm f/2.8 Power O.I.S. Zobaczcie, na co go stać.
0