fotografia krajobrazowa

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia krajobrazowa" w serwisie fotopolis.pl:
Chcesz być lepszym fotografem krajobrazu? Oto 7 kluczowych zasad, które warto znać na starcie
Po raz pierwszy wybierasz się z aparatem, aby uchwycić na zdjęciach piękno przyrody? Jeśli tak to najnowszy poradnik Nigela Dansona jest dla Ciebie. Zebrał on 7 zasad, o których powinieneś pamiętać podczas fotografowania krajobrazu.
13 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Trzydniowy foto-trekking po ukraińskim Zakarpaciu. Aktywny plener już we wrześniu
Tokina i serwis fotowarsztaty.com zapraszają na wyjątkowe, jesienne warsztaty fotograficzne. W ciągu 3-dniowej wycieczki uczestnicy będą mieli okazję fotografować najpiękniejsze miejsca ukraińskich Karpat.
5 Lip 2018
Redakcja Fotopolis
0
Jak fotografować polskie góry? Pytamy eksperta, Karola Nienartowicza
Ciekawe zdjęcia można robić nawet w południe, w środku lata - przekonuje jeden z najlepszych polskich fotografów górskich Karol Nienartowicz. Zapytaliśmy go o to, jak fotografować podczas wakacji, co zabrać ze sobą w plener, oraz, jeśli nie w Tatry, to dokąd.
28 Cze 2018
Maciej Zieliński
6
Jak fotografować polskie wybrzeże? Pytamy eksperta, Grzegorza Lewandowskiego
Swoimi zdjęciami udowadnia, że Bałtyk wcale nie jest nudny. O uzależnieniu od morza, sposobach na fotografowanie na urlopie i najpiękniejszych miejscach do zdjęć, rozmawiamy ze specjalistą od nadmorskiego pejzażu.
14 Cze 2018
Krzysztof Mularczyk
10
Nowe podróżnicze statywy w serii Manfrotto Befree - konstrukcja z włókna węglowego, głowica dla filmowców
Seria Manfrotto Befree to jedne z najbardziej przyjaznych podróżnikom statywów na rynku, które łączą kompaktowe wymiary i niewielką wagę z dużą wytrzymałością. Nowe modele to propozycje dla najbardziej wymagających.
8 Cze 2018
Maciej Luśtyk
1
Za kołem polarnym - wystawa Rafała Nebelskiego
Rafał Nebelski to fotograf krajobrazowy, którego nieustannie ciągnie na północ. Jego zdjęcia od jutra będziecie mogli oglądać w Warszawie.
25 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Fotowarsztaty w Górach Stołowych już w maju. Możliwość przetestowania całej gamy obiektywów Tokina
Tokina i serwis fotowarsztaty.com zapraszają na plener fotograficzny, którego uczestnicy odwiedzą najciekawsze miejsca Parku Narodowego Gór Stołowych. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.
26 Mar 2018
Promocja
0
Najlepsze polskie fotografie krajobrazowe zawitają do Gdyni. Wystawa zdjęć Pawła Pierścińskiego i Sebastiana Bacia
W przeddzień pierwszej rocznicy śmierci znakomitego fotografika - pejzażysty, Pawła Pierścińskiego, na wystawę pod tytułem „Geometria Krajobrazu” zaprasza Gdyńskie Centrum Filmowe.
16 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Oto 7 zasad dotyczących kompozycji, dzięki którym poprawisz swoje zdjęcia krajobrazowe
Nigel Danson nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem powrócił z niespełna 20-minutowym filmem, w którym dzieli się 7 prostymi zasadami dotyczącymi kompozycji. Trzymanie się tych reguł poprawi Twój styl oraz wzniesie zdjęcia krajobrazowe na zdecydowanie wyższy poziom.
14 Mar 2018
Michał Chrzanowski
0
Sigma 14-24 mm f/2.8 DG HSM Art - nowy standard szerokokątnego zooma
Miłośnicy krajobrazu i architektury, jak również fotoreporterzy czy fotografowie ślubni mogą mieć dziś spore powody do zadowolenia. Sigma zaprezentowała właśnie swoje najnowsze dzieło - model 14-24 mm f/2.8 DG HSM Art. A z zapewnień producenta wynika, że jest to szkło wyjątkowe pod każdym względem.
9 Lut 2018
Michał Chrzanowski
0