fotografia przyrodnicza

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia przyrodnicza" w serwisie fotopolis.pl:
Fotografia przyrody na wesoło. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2017
Czy natura ma poczucie humoru? Zobaczcie zdjęcia finalistów tegorocznej edycji konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od trzech lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
9 Lis 2017
Maciej Luśtyk
0
Silna, lecz bezbronna. Natura na zdjęciach zwycięzców konkursu GDT European Wildlife Photographer of the Year 2017
Zdjęcia nagrodzone w konkursie GDT EWPY 2017 to porcja ciekawych i mocnych kadrów. Po raz pierwszy w konkursie nagroda główna została przyznana dwóm fotografom. Oto najlepsze europejskie zdjęcia przyrodnicze tego roku.
2 Lis 2017
Maciej Luśtyk
0
National Geographic Photo Ark - największa wystawa zagrożonych gatunków już niebawem na PGE Narodowym w Warszawie
Joel Sartore od ponad 10 lat realizuje monumentalny projekt Photo Ark, w ramach którego sfotografował ponad 7 tys. gatunków zwierząt. Fotografie już od wtorku, 24 października będzie można oglądać na wystawie w Warszawie.
20 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Przejmujący "pomnik gatunku" wygrywa w konkursie Wildlife Photographer of the Year 2017. Zobaczcie nagrodzone prace
Organizowany przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie konkurs Wildlife Photographer of the Year, co roku oferuje nam unikalne spojrzenie na piękno i problemy dzikiego życia na naszej planecie. Fotografie nagrodzone w 53. edycji to nie tylko piękne kadry ale i trudne tematy.
17 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Najpiękniejsze mazurskie krajobrazy na wyciągnięcie ręki. Październikowe warsztaty fotograficzne z Tokiną
Jezioro Śniardwy, sam środek Puszczy Piskiej, rejs statkiem z tarasem widokowym, żeński monaster czy wreszcie spływ łodziami po rzece Krutyni - to tylko wybrane miejsca plenerów, które uczestnicy fotowarsztatów odwiedzą w weekend 13-15 października. Całości dopełnią niepowtarzalne noclegi na statku.
12 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Osobliwe spojrzenie na piękno natury. W Ney Gallery & Prints ruszyła pierwsza w Polsce wystawa Andreasa Hürlimanna
Andreas Hürlimann od niemal 40 lat fotografuje wybrane motywy ogromnych formacji skalnych, pochodzących z różnych miejsc, na siedmiu kontynentach świata. Właśnie ruszyła jego pierwsza polska wystawa.
2 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Camtraptions PIR Motion Sesnor - fotografowanie zwierząt z bliska prostsze niż kiedykolwiek
Wśród zwycięskich zdjęć konkursów fotografii przyrodniczej coraz częściej pojawiają się ujęcia wykonane przy pomocy fotopułapek. Nowy czujnik firmy Camtraptions przenosi wygodę tego rozwiązania na wyższy poziom.
14 Cze 2017
Maciej Luśtyk
0
W poszukiwaniu perfekcyjnego ujęcia. Michel D'Oultremont o sensie fotografii przyrodniczej
Dzika przyroda to jeden z najwdzięczniejszych tematów zdjęciowych. Ale fotografia przyrodnicza to coś znacznie więcej niż tylko piękne kadry. Zobaczcie ten wyjątkowy dokument o młodym belgijskim fotografie Michelu D’Oultremont.
16 Maj 2017
Maciej Luśtyk
1
Najlepsze zdjęcia przyrody w PAN Muzeum Ziemi w Warszawie
Do 2 kwietnia w PAN Muzuem Ziemi w Warszawie można oglądać najlepsze zdjęcia przyrodnicze wykonane przez członków Okręgu Mazowieckiego Związku Polskich Fotografów Przyrody.
6 Mar 2017
Maciej Luśtyk
0
Oto jak twórcy Planet Earth II stworzyli najbardziej urzekające ujęcia w historii filmów przyrodniczych
Jeśli w świecie filmów dokumentalnych istnieje jakiś standard, z pewnością wyznacza go BBC. Najnowsza seria Planet Earth II, którą ogląda się jak dobry film akcji ustanawia poprzeczkę jeszcze wyżej. Jak udało się tego dokonać filmowcom?
21 Lut 2017
Maciej Luśtyk
1