Nieznane roztocze - kwietniowy plener fotograficzny z Tokiną

Autor: Redakcja Fotopolis

5 Kwiecień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Tokina i Fotowarsztaty zapraszają na zaplanowane na weekend 22-24 kwietnia warsztaty fotograficzne na Roztoczu. Uczestnicy odwiedzą m.in. malowniczo wpisane w łagodny krajobraz, rzadkiej urody cerkwie, umocnienia z okresu II wojny światowej czy malownicze Szumy na Tanwią.

„Roztocze to nieznana, różnorodna i barwna kraina, pełna harmonii i kontrastów. Przemierzając jej rozległe tereny, słuchając odgłosów przyrody mieszających się z pomrukiem pracujących maszyn rolniczych, przechadzając się wśród starych cmentarzy z nagrobkami pisanymi cyrylicą, podziwiając piękno zaklęte w drewnie roztoczańskich cerkwi… czy wsłuchując się w uspokajający szum krystalicznie czystych rzek, odkryjemy fotograficznie jeden z najpiękniejszych zakątków Polski, zaś nocować będziemy w Horyńcu-Zdrój, jednym z najczęściej odwiedzanych i ulubionych uzdrowisk mieszkańców przedwojennego Lwowa.” - zapowiadają organizatorzy.

Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.

Kiedy i gdzie?

Plener odbędzie się w dniach 22-24 kwietnia 2022 roku. Bazą warsztatów będzie Horyniec Zdrój. Koszt udziału w warsztatach wynosi 860 zł i obejmuje: uczestnictwo, nocleg w pokojach 2-osobowych z łazienką, pełne wyżywienie i dostęp do Wi-Fi.

Wiecej informacji i możliwość rezerwacji znajdziecie na stronie fotowarsztaty.com.

Wszelkie pytania można zgłaszać na adres info@fotowarsztaty.com.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
"The blue of the far distance" - wystawa laureatki konkursu Talent Roku 2023 w Galerii Pix.House
"The blue of the far distance" - wystawa laureatki konkursu Talent Roku 2023 w Galerii Pix.House
Pix.House zaprasza na autorską wystawę Emilii Martin, laureatki tegorocznego konkursu fotografii dokumentalnej Talent Roku 2023. Zdjęcia można oglądać do 14 grudnia.
3
Manfrotto, Lowepro, JOBY - sprawdź oferty z okazji Black Friday
Manfrotto, Lowepro, JOBY - sprawdź oferty z okazji Black Friday
Skorzystaj z atrakcyjnych promocji z okazji Black Friday i kup statywy Manfrotto, plecaki i torby Lowepro oraz akcesoria JOBY w atrakcyjnych cenach
1
Tam, gdzie was nie ma - wystawa Katedry Fotografii Szkoły Filmowej w Łodzi
Tam, gdzie was nie ma - wystawa Katedry Fotografii Szkoły Filmowej w Łodzi
PWSFTviF zaprasza na wernisaż wystawy studentów Katedry Fotografii. Zdjęcia będzie można oglądać w przestrzeni dworca Łódź Fabryczna o 6 stycznia 2024 roku.
10
Powiązane artykuły