Nieznane roztocze - kwietniowy plener fotograficzny z Tokiną

Autor: Redakcja Fotopolis

5 Kwiecień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Tokina i Fotowarsztaty zapraszają na zaplanowane na weekend 22-24 kwietnia warsztaty fotograficzne na Roztoczu. Uczestnicy odwiedzą m.in. malowniczo wpisane w łagodny krajobraz, rzadkiej urody cerkwie, umocnienia z okresu II wojny światowej czy malownicze Szumy na Tanwią.

„Roztocze to nieznana, różnorodna i barwna kraina, pełna harmonii i kontrastów. Przemierzając jej rozległe tereny, słuchając odgłosów przyrody mieszających się z pomrukiem pracujących maszyn rolniczych, przechadzając się wśród starych cmentarzy z nagrobkami pisanymi cyrylicą, podziwiając piękno zaklęte w drewnie roztoczańskich cerkwi… czy wsłuchując się w uspokajający szum krystalicznie czystych rzek, odkryjemy fotograficznie jeden z najpiękniejszych zakątków Polski, zaś nocować będziemy w Horyńcu-Zdrój, jednym z najczęściej odwiedzanych i ulubionych uzdrowisk mieszkańców przedwojennego Lwowa.” - zapowiadają organizatorzy.

Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.

Kiedy i gdzie?

Plener odbędzie się w dniach 22-24 kwietnia 2022 roku. Bazą warsztatów będzie Horyniec Zdrój. Koszt udziału w warsztatach wynosi 860 zł i obejmuje: uczestnictwo, nocleg w pokojach 2-osobowych z łazienką, pełne wyżywienie i dostęp do Wi-Fi.

Wiecej informacji i możliwość rezerwacji znajdziecie na stronie fotowarsztaty.com.

Wszelkie pytania można zgłaszać na adres info@fotowarsztaty.com.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
„Tu jest wojna” - wystawa zdjęć Wojtka Grzędzińskiego z tekstami Pawła Reszki
„Tu jest wojna” - wystawa zdjęć Wojtka Grzędzińskiego z tekstami Pawła Reszki
Leica Store & Gallery Warszawa zaprasza na wystawę fotografii wybitnego polskiego fotoreportera Wojtka Grzędzińskiego. Fotografiom towarzyszą teksty Pawła Reszki, znanego dziennikarza,...
2
Bryan Schutmaat po raz pierwszy w Polsce. Kowalsky Gallery zaprasza na wystawę County Road
Bryan Schutmaat po raz pierwszy w Polsce. Kowalsky Gallery zaprasza na wystawę County Road
Na zdjęciach pokazuje ludzi oraz krajobrazy zachodniej części USA w sposób daleki od tego co można zobaczyć w mediach. Z wystawą County Road Bryan Schutmaat zawita do Bochni.
2
„Bebok” - wystawa Karoliny Jonderko w Białymstoku
„Bebok” - wystawa Karoliny Jonderko w Białymstoku
Galeria Śledzińskich zaprasza na wystawę jednej z najbardziej utalentowanych polskich dokumentalistek. Projekt „Bebok” powstał w ramach zeszłorocznej Kolekcji Wrzesińskiej i opowiada o...
4
Powiązane artykuły