Warsztaty fotograficzne śladem serialu Wataha

Autor: Redakcja Fotopolis

31 Sierpień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Tokina i Fotowarsztaty zapraszają na październikowe plenerowe warsztaty fotograficzne w Bieszczadach. Uczestnicy odwiedzą miejsca związane z produkcją, wzbogacając to solidną porcją wiedzy fotograficznej oraz niepowtarzalnymi atrakcjami na noclegu. Dołączysz do Watahy?

Warsztaty fotograficzne w Bieszczadach śladem serialu Wataha nie będą ślepą gonitwą za ekipą filmową. Nie będzie to także lista wszystkich miejscówek, każdego planu, a raczej subiektywny, fotowarsztatowy wybór miejsc z największym potencjałem dla twórcy – fotografa. Odwiedzimy także miejsca nie związane bezpośrednio z produkcją, jednak znajdujące się bardzo blisko naszej trasy i zdecydowanie warte spojrzenia na nie przez wizjer aparatu fotograficznego.

Plenerowe warsztaty fotograficzne w Bieszczadach

Warsztaty to nie tyko wycieczka śladem  serialu „Wataha”. To przede wszystkim plenerowe warsztaty fotograficzne w Bieszczadach, na których w praktyce dowiesz się jak robić najlepsze zdjęcia, jak pracować ze światłem, jak w pełni wykorzystać możliwości aparatu fotograficznego.

Zaś wieczorami, na noclegu, wykłady teoretyczne, omawiające podstawy fotografii, oraz… mnóstwo niepowtarzalnych doznań, niektórych możliwych tylko z nami: degustacja najlepszych bieszczadzkich nalewek, ognisko a także prawdziwa ruska bania!

Warsztaty będą także okolicznością do przetestowania sprzętu. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.

Kiedy i gdzie?

Warsztaty fotograficzne śladem serialu Wataha odbędą się w weekend 7-9 października 2022 roku.

Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 940 zł i obejmuje:

  • uczestnictwo w warsztatach
  • transport busem na plener w sobotę
  • noclegi w stylowych drewnianych chatach, w pokojach dwu i trzyosobowych, każdy z własną łazienką
  • pełne, domowe wyżywienie
  • degustacja karpackich nalewek
  • ognisko i/lub ruska bania
  • wi-fi w pensjonacie

Więcej informacji oraz rezerwacje na stronie fotowarsztaty.com.

Wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
"The blue of the far distance" - wystawa laureatki konkursu Talent Roku 2023 w Galerii Pix.House
"The blue of the far distance" - wystawa laureatki konkursu Talent Roku 2023 w Galerii Pix.House
Pix.House zaprasza na autorską wystawę Emilii Martin, laureatki tegorocznego konkursu fotografii dokumentalnej Talent Roku 2023. Zdjęcia można oglądać do 14 grudnia.
3
Manfrotto, Lowepro, JOBY - sprawdź oferty z okazji Black Friday
Manfrotto, Lowepro, JOBY - sprawdź oferty z okazji Black Friday
Skorzystaj z atrakcyjnych promocji z okazji Black Friday i kup statywy Manfrotto, plecaki i torby Lowepro oraz akcesoria JOBY w atrakcyjnych cenach
1
Tam, gdzie was nie ma - wystawa Katedry Fotografii Szkoły Filmowej w Łodzi
Tam, gdzie was nie ma - wystawa Katedry Fotografii Szkoły Filmowej w Łodzi
PWSFTviF zaprasza na wernisaż wystawy studentów Katedry Fotografii. Zdjęcia będzie można oglądać w przestrzeni dworca Łódź Fabryczna o 6 stycznia 2024 roku.
10
Powiązane artykuły