Fotograficzne warsztaty z Tokiną w Górach Stołowych

Fotograficzne warsztaty z Tokiną w Górach Stołowych

Tokina i serwis fotowarsztaty.com kolejny raz zapraszają do wzięcia udziału w ciekawych weekendowych warsztatach. Tym razem uczestnicy odwiedzą Góry Stołowe (Sudety). Na czas zajęć można będzie bezpłatnie wypożyczyć optykę producenta.

Podczas warsztatów z serii “Tokina na końcu świata” uczestnicy odwiedzą najciekawsze miejsca Parku Narodowego Gór Stołowych, m.in. Szczeliniec i Błędne Skały, które obfitują w fantazyjne kamienne kształty i olbrzymie urwiska. Bazą warsztatów będzie Pasterka - niewielka wieś położona u podnóży Szczelińca Wielkiego, której ludność waha się w granicach 20 osób. W Pasterce nie ma sklepów, bankomatów, a zasięg telefonów komórkowych jest ograniczony do wyżej położonych obszarów wsi (w miejscu noclegu jest za to bezpłatna sieć Wi-Fi).

Zajęcia rozpocznie piątkowa część teoretyczna, natomiast sobota i niedziela to plenery oraz szereg innych atrakcji. Całości dopełni kompendium informacji teoretycznych poświęconych fotografii plenerowej oraz dużo, dużo praktyki!

fot. BestPhotoStudio

Harmonogram warsztatów:

Piątek

• 17:00 - Wykład z ćwiczeniami, pokaz slajdów (część I)

• 19:00 - Kolacja

• 20:00 - Wykład z ćwiczeniami, pokaz slajdów (część II)

Sobota

• 4:30 - Wyjście na wschód słońca na Szczeliniec (godzina zależna od pory roku)

• 8:00 - Śniadanie

• 9:00 - Plener w masywie Szczelińca Wielkiego

• 15:00 - Obiad

• 16:30 - Plener popołudniowy

• 19:30 - Kolacja

• 20:30 - Sauna zewnętrzna i balia i/lub pokaz filmu

Niedziela

• 8:00 - Śniadanie

• 9:00 - Plener Błędne Skały

• 14:00 - Zakończenie, obiad

fot. Paweł Brzozowski

Warsztaty odbędą się w dniach 29.09 - 01.10.2017. Koszt udziału w zajęciach to 490 zł. Cena obejmuje 2 noclegi, wyżywienie i dodatkowe atrakcje (sauna, balia). Na czas trwania warsztatów będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy z oferty marki Tokina.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem fotowarsztaty.com.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4
Canon RF 85 mm f/1.2L USM - zdjęcia przykładowe
1 Lip 2019
Ciekawi jak w praktyce wypada Canon RF 85 mm f/1.2L USM? Zobaczcie zdjęcia przykładowe i oceńcie, czy ten obiektyw może być jednym z powodów do przesiadki na bezlusterkowy system producenta.
6