2017

Wszystkie artykuły z tagiem: "2017" w serwisie fotopolis.pl:
Gregor Sailer: “Próbuję znaleźć dostęp do światów, do których trudno dostać się z zewnątrz”
Centra szkolenia bojowego w USA i Europie, wierne repliki europejskich miast w Chinach, całe miasta do testowania pojazdów w Szwecji czy wioski tworzone na pokaz w Rosji. Absurdalne światy, pełne iluzji i kłamstwa w służbie polityki i ekonomii, to obiekt  zainteresowań austriackiego fotografa Gregora Sailera.
15 Gru 2017
Julia Kaczorowska
0
Profoto i Broncolor rozszerzają wsparcie o aparaty Fujifilm
Dobra wiadomość dla fotografów, którzy chcą używać aparatów systemu X w wymagających sesjach studyjnych. Nowe transmitery Profoto Air Remote TTL-F oraz Broncolor RFS 2.2F pozwalają na bezproblemową współprace aparatów Fuji z profesjonalnymi systemami lamp.
14 Gru 2017
Maciej Luśtyk
0
Instax Share SP-3 - test drukarki
Instax Share SP-3 to trzecia odsłona kompaktowej drukarki, która pozwoli nam cieszyć się natychmiastowym urokiem Instaksów niezależnie od aparatu, jakim fotografujemy. Tym razem jednak w kwadratowym formacie.
13 Gru 2017
Maciej Luśtyk
2
Świąteczny kiermasz fotografii już w ten weekend w ZPAF. Okazja do zakupu wyjątkowych zdjęć
Znudziło Ci się stare zdjęcie na ścianie kupione razem z meblami? Szukasz oryginalnego prezentu na święta? A może po prostu chcesz poznać ciekawych fotografów? Warszawski ZPAF zaprasza na wyjątkowy kiermasz w fotografii w dniach 16-17 grudnia 2017 roku.
13 Gru 2017
Maciej Luśtyk
0
Oto najlepsze polskie zdjęcia teatralne ostatniego roku. Znamy zwycięzców III Konkursu Fotografii Teatralnej
Już po raz trzeci jury ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Teatralnej przyznali nagrody fotografom, których praca skupia się wokół spektakli wystawianych na deskach teatrów. Zobaczcie nagrodzone prace.
12 Gru 2017
Maciej Luśtyk
0
“Światło i cień w fotografii” - reedycja popularnego polskiego podręcznika już w sprzedaży
W czerwcu informowaliśmy Was o zbiórce społecznościowej Polskiego Wydawnictwa Fotograficznego, mającej na celu ponowne wydanie uznanego podręcznika autorstwa Witolda Dederki. Książka jest już dostępna w sprzedaży.
12 Gru 2017
Maciej Luśtyk
4
Studio 810 - nowe profesjonalne studio portretowe Filipa Ćwika i Moniki Szewczyk-Wittek
W sobotę, 9 grudnia, na warszawskiej Saskiej Kępie odbędzie się oficjalne otwarcie Studia 810 - miejsca, w którym zarówno będzie można wykonać profesjonalny portret prywatny, rodzinny czy zawodowy jak i zobaczyć ciekawe wystawy. Na odwiedzających czeka moc atrakcji.
8 Gru 2017
Maciej Luśtyk
1
Freefly Movi - stabilizator do smartfona rodem z Hollywood
Dziś smartfony wielu twórcom służą za główną kamerę, a za ich pomocą powstają nawet filmy pełnometrażowe. Filmowanie smartfonem chce zrewolucjonizować firma Freefly, której stabilizatory używane są zwykle planach hollywoodzkich produkcji.
7 Gru 2017
Maciej Luśtyk
0
Czy wiesz wszystko o formacie RAW? Przekonaj się z grudniowym numerem Digital Camera Polska
Na sklepowe półki trafiło właśnie najnowsze wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim m.in. testy tele-zoomów, wywiad ze światowej sławy portrecistą Platonem Antoniou, przegląd upominków pod choinkę oraz obszerny materiał poświęcony formatowi RAW.
7 Gru 2017
Maciej Zieliński
0
Meyer Optik Görlitz Primoplan 75 mm f/1.9 II - legendarne rozmycie powraca. Także w wersji do aparatów średnioformatowych
Jeśli kochacie portret, ale już mniej nierzadko pozbawione charakteru rozmycie, oferowane przez współczesne szkła, ciekawą propozycję ma dla was Meyer Optik Gorlitz. Nowy Primoplan 75 mm f/1.9 II to nowa, znacznie bardziej praktyczna wersja klasycznej konstrukcji z lat 30. XX wieku.
7 Gru 2017
Maciej Luśtyk
0