Prezenty dla fotografa 2016, cz.1 - wybiera Maciek Zieliński
1
Kosztowna oszczędność, czyli dlaczego aparaty Fujifilm warto kupować w sklepach partnerskich
25 listopad 2016
Chcesz kupić aparat Fujifilm. Kuszą cię oferty z zagranicy? Niższa cena może jednak oznaczać sporo problemów.
10
Efektywny workflow okiem eksperta
23 listopad 2016
Fotografowie dążą do stworzenia indywidualnego stylu który pozwoli im się wyróżnić na rynku. Ale nie mniej ważnym elementem jest stworzenie własnego przepływu pracy. Szczególnie, gdy wykonujemy prace dla swoich klientów. O swoim “workflow” opowiada nam fotograf i retuszer, Piotr Piątek.
0
Market czy sklep specjalistyczny? Gdzie kupować sprzęt foto (i dlaczego)
18 listopad 2016
Choć coraz chętniej kupujemy przez internet, w kwestii sprzętu foto wciąż bardziej ufamy sklepom stacjonarnym. O to, co powinniśmy wiedzieć wybierając się na zakupy pytamy Piotra Kurdziela, przedstawiciela sklepu Foto-Plus.
4
Nie daj się nabrać na niską cenę, czyli jak kupować sprzęt foto w sieci!
4 listopad 2016
Internet to dziś pierwszy krok na drodze do zakupu nowego sprzętu. Jak kupować z głową? Pytamy przedstawicieli czołowych sklepów na rynku.
6
Kinowska: "Legalna kreacja w World Press Photo? Tylko spokojnie.”
27 październik 2016
Informacja o zmianach w World Press Photo zelektryzowała środowisko. Łatwo było o szybkie komentarze: to już koniec, poddał się ostatni bastion w obronie etyki zawodowej fotografii prasowej. Po prostu żałoba. Tymczasem...
0
RECENZJA: Ewa Behrens - Obcy gatunek nieinwazyjny
12 październik 2016
Mój serdeczny przyjaciel, utalentowany fotograf z branży reklamowej, często żartuje z fotografii artystycznej, że to w 90 procentach zdjęcia krzaków. Trudno mu czasami nie przyznać racji.
0
Asus ZenBook Flip UX360C - sprawdzamy jak radzi sobie w pracy redakcyjnej
3 październik 2016
Na targi Photokina zabraliśmy ze sobą najnowszy notebook Asusa, by sprawdzić jak poradzi sobie z pracą redakcyjną w trudnych, dynamicznych warunkach.
2
Zobacz dlaczego warto zainwestować w Tamron Tap-In Console
30 wrzesień 2016
Precyzyjna korekta autofokusa i stabilizacji oraz pełna personalizacja najnowszych obiektywów z rodziny Tamron SP - to wszystko ma zapewniać Tap-In Console. Zobacz, czy stacja kalibrująca do obiektywów Tamron SP jest odpowiednia dla Ciebie?
1
W góry na lekko, czyli weekend z M.Zuiko PRO
2