Gilden w kolorze, czyli od rezerwy do ekstazy
2
Miejski odkrywca - fotograficzne popołudnie z aparatem Panasonic GX80
30 czerwiec 2016
Wakacje to doskonały czas na fotograficzne eskapady na miasto. Fotografując je chcemy być jak najbardziej mobilni, ale czy mały aparat  może podołać dynamice metropolii? Czerwcowe popołudnie spędziliśmy z najnowszym bezlusterkowcem Panasonica, który choć niepozorny, skrywa w sobie zadziwiająco dużo możliwości.
5
WAKACYJNY NIEZBĘDNIK 2016!
29 czerwiec 2016
Co warto, co można, a co zdecydowanie trzeba spakować w tym roku do wakacyjnej torby? Mamy dla Was kilka naszych typów – od aparatów, przez akcesoria i gadżety, po rozwiązania, które pomogą Wam zadbać o wygodną archiwizację i bezpieczeństwo wykonanych zdjęć!
3
Fotografowie w drodze - relacja z Fotofestiwalu
22 czerwiec 2016
Jubileuszowa edycja festiwalu poświęcona była fotografii podróżniczej, drodze i przemieszczaniu się w szerszym kontekście. Były zachwyty ale i rozczarowania.
0
Pozdrowienia z Auschwitz: Wszystko w porządku, brak tylko Ciebie i słońca
13 czerwiec 2016
Publikacja szybko stała się jedną z nielicznych polskich książek fotograficznych, które odbiły się szerokim echem na całym świecie. O jej fenomenie z Pawłem Szypulskim rozmawiał Kuba Bors.
0
Miesiąc Fotografii 2016 - korespondencja z Krakowa
7 czerwiec 2016
Wyjazdy do Krakowa stały się już tradycją w środowisku fotograficznym. Jedne edycje Miesiąca Fotografii były pełne zachwytów, inne - rozczarowywały. Jak będzie w tym roku?
1
Michał Matejko: OBCY - recenzja książki
21 maj 2016
Książka opowiada o terenach warszawskiej elektrociepłowni Siekierki. Dla badaczy i pasjonatów tematów ufologicznych jest to obszar szczególny - słynący z licznych obserwacji zjawisk paranormalnych.
0
Piękny ale bestia, czyli nie tylko design
19 kwiecień 2016
Najnowszy PEN to nie tylko elegancki i stylowy design. Nie dajcie się zwieść - ten wyjątkowy korpus skrywa najnowsze technologie, które pozwolą wyzwolić waszą kreatywność!
6
Po 11 - Nie ilustruj! - czyli w obronie zdjęcia roku BZ WBK
18 kwiecień 2016
W World Press Photo i POYi postawiono w tym roku na czytelność – prace zgrabne i rzetelne, dalekie od niuansów, słowem, dobre ilustracje. Ale czy tylko tym powinna być dobra fotografia prasowa? Ilustracją właśnie?
6
Malediwy, świat nieznany 
– w podróży z Fujifilm X-Pro2
2