Przetestuj monitor BenQ SW2700PT - opinia Daniela Ślusarza
0
Przetestuj monitor BenQ SW2700PT - opinia Grzegorza Ciepiela
26 sierpień 2016
Pod koniec lipca wspólnie z firmą BenQ wystartowaliśmy z konkursem, którego laureaci mieli szansę przetestować profesjonalny monitor BenQ i wygrać zestaw do profilowania X-Rite ColorChecker Passport. Przedstawiamy Wam opinię pierwszego testującego - Grzegorza Ciepiela.
2
Trio SanDiska, czyli backup dla mobilnych
21 lipiec 2016
Backup to podstawa pracy profesjonalnych fotografów, ale w dobie Internetu powinniśmy pamiętać także o kopiach zapasowych materiałów znajdujących się na urządzeniach mobilnych. To właśnie ułatwiają nam nowe akcesoria SanDisk, skierowane między innymi do fotografów mobilnych.
0
Gilden w kolorze, czyli od rezerwy do ekstazy
10 lipiec 2016
Te zdjęcia robią wrażenie tylko i wyłącznie na miejscu. Trzeba stanąć przed nimi. A jest to pewien rodzaj zmagania, próba wytrzymałości.
2
Miejski odkrywca - fotograficzne popołudnie z aparatem Panasonic GX80
30 czerwiec 2016
Wakacje to doskonały czas na fotograficzne eskapady na miasto. Fotografując je chcemy być jak najbardziej mobilni, ale czy mały aparat  może podołać dynamice metropolii? Czerwcowe popołudnie spędziliśmy z najnowszym bezlusterkowcem Panasonica, który choć niepozorny, skrywa w sobie zadziwiająco dużo możliwości.
5
WAKACYJNY NIEZBĘDNIK 2016!
29 czerwiec 2016
Co warto, co można, a co zdecydowanie trzeba spakować w tym roku do wakacyjnej torby? Mamy dla Was kilka naszych typów – od aparatów, przez akcesoria i gadżety, po rozwiązania, które pomogą Wam zadbać o wygodną archiwizację i bezpieczeństwo wykonanych zdjęć!
3
Fotografowie w drodze - relacja z Fotofestiwalu
22 czerwiec 2016
Jubileuszowa edycja festiwalu poświęcona była fotografii podróżniczej, drodze i przemieszczaniu się w szerszym kontekście. Były zachwyty ale i rozczarowania.
0
Pozdrowienia z Auschwitz: Wszystko w porządku, brak tylko Ciebie i słońca
13 czerwiec 2016
Publikacja szybko stała się jedną z nielicznych polskich książek fotograficznych, które odbiły się szerokim echem na całym świecie. O jej fenomenie z Pawłem Szypulskim rozmawiał Kuba Bors.
0
Miesiąc Fotografii 2016 - korespondencja z Krakowa
7 czerwiec 2016
Wyjazdy do Krakowa stały się już tradycją w środowisku fotograficznym. Jedne edycje Miesiąca Fotografii były pełne zachwytów, inne - rozczarowywały. Jak będzie w tym roku?
1
Michał Matejko: OBCY - recenzja książki
0