Prezenty dla fotografa 2016, cz.2 - wybiera Maciek Luśtyk
0
Prezenty dla fotografa 2016, cz.1 - wybiera Maciek Zieliński
29 listopad 2016
Zestaw filtrów, wymarzone szkło czy nareszcie solidny statyw – nic tak nie cieszy fotografa jak kolejny gadżet, który wzbogaca arsenał i pozwala rozwijać fotograficzną pasję. Przez najbliższe trzy tygodnie, redaktorzy Fotopolis będą Wam podsuwać najciekawsze pomysły na gwiazdkowe foto-upominki. Od sympatycznych drobiazgów, po nowy zaawansowany korpus, na który przecież zasłużyliście!
1
RECENZJA: Ewa Behrens - Obcy gatunek nieinwazyjny
12 październik 2016
Mój serdeczny przyjaciel, utalentowany fotograf z branży reklamowej, często żartuje z fotografii artystycznej, że to w 90 procentach zdjęcia krzaków. Trudno mu czasami nie przyznać racji.
0
Asus ZenBook Flip UX360C - sprawdzamy jak radzi sobie w pracy redakcyjnej
3 październik 2016
Na targi Photokina zabraliśmy ze sobą najnowszy notebook Asusa, by sprawdzić jak poradzi sobie z pracą redakcyjną w trudnych, dynamicznych warunkach.
2
W góry na lekko, czyli weekend z M.Zuiko PRO
30 wrzesień 2016
Podczas urlopu w górach postanowiliśmy sprawdzić jak sprawują się obiektywy Olympus M.Zuiko z linii PRO.
2
Przetestuj monitor BenQ SW2700PT - opinia Daniela Ślusarza
14 wrzesień 2016
Pod koniec lipca wspólnie z firmą BenQ wystartowaliśmy z konkursem, którego laureaci mieli szansę przetestować profesjonalny monitor BenQ i wygrać zestaw do profilowania X-Rite ColorChecker Passport. Przedstawiamy Wam opinię drugiego testującego - Daniela Ślusarza.
0
Przetestuj monitor BenQ SW2700PT - opinia Grzegorza Ciepiela
26 sierpień 2016
Pod koniec lipca wspólnie z firmą BenQ wystartowaliśmy z konkursem, którego laureaci mieli szansę przetestować profesjonalny monitor BenQ i wygrać zestaw do profilowania X-Rite ColorChecker Passport. Przedstawiamy Wam opinię pierwszego testującego - Grzegorza Ciepiela.
2
Trio SanDiska, czyli backup dla mobilnych
21 lipiec 2016
Backup to podstawa pracy profesjonalnych fotografów, ale w dobie Internetu powinniśmy pamiętać także o kopiach zapasowych materiałów znajdujących się na urządzeniach mobilnych. To właśnie ułatwiają nam nowe akcesoria SanDisk, skierowane między innymi do fotografów mobilnych.
0
Gilden w kolorze, czyli od rezerwy do ekstazy
10 lipiec 2016
Te zdjęcia robią wrażenie tylko i wyłącznie na miejscu. Trzeba stanąć przed nimi. A jest to pewien rodzaj zmagania, próba wytrzymałości.
2
Miejski odkrywca - fotograficzne popołudnie z aparatem Panasonic GX80
5