druk

Wszystkie artykuły z tagiem: "druk" w serwisie fotopolis.pl:
Mistrzowie fotografii w Twoim domu
Fotografie to jedne z najchętniej wybieranych dekoracji wnętrz. Aby jednak naprawdę się wyróżniały, muszą być odpowiednio wydrukowane i trwale oprawione. Obie te rzeczy zagwarantuje Wam serwis, za pośrednictwem którego zakupimy wydruki wielu znanych polskich fotografów.
11 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Serwis Wydrukujfotografie.pl to druk w wystawowej jakości i możliwość zarobku na zdjęciach
Szukasz miejsca, które w krótkim czasie i w rozsądnej cenie dostarczy Ci prawdziwie profesjonalnych wydruków? Koniecznie sprawdźcie serwis Wydrukujfotografie.pl, na którym przy okazji możecie zarobić.
13 Cze 2017
Maciej Luśtyk
3
Drukowanie wystawy to nie lada sztuka. Tak powstawała ekspozycja BZ WBK Press Foto 2017
5 maja w Ostrołęce ruszyła wystawa pokonkursowa 13. edycji BZ WBK Press Foto. Ekspozycja odwiedzi jeszcze 14 polskich miast, dlatego koniecznym było zadbanie, by wydruki odznaczały się jak najwyższą jakością wykonania i wytrzymałością. Zobaczcie jak wyglądała praca nad ich przygotowaniem.
20 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
REDRO - wielkoformatowy druk Twoich fotografii
W przypadku fotografii, rozmiar ma znaczenie. Dzięki usługom REDRO wasze zdjęcia mogą stać się ciekawym elementem wnętrza, co pozwoli uatrakcyjnić fotograficzną ofertę.
24 Lut 2017
Maciej Luśtyk
1
Epson SureColor SC-P5000 - precyzyjne wydruki dla profesjonalistów
CES 2017: Epson wprowadza na rynek drukarkę do wydruków próbnych, profesjonalnego druku zdjęć i reprodukcji dzieł sztuki, która odwzorować ma nawet 99% palety Pantone Solid Coated Colours.
3 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
100 zł rabatu na wydruki Saal Digital dla czytelników fotopolis.pl
Jeśli myśleliście o stworzeniu własnej książki fotograficznej, mamy dla was promocję, która pozwoli Wam na większą swobodę przy jej projektowaniu.
22 Lis 2016
Maciej Luśtyk
0
Flag - 20 darmowych odbitek wysokiej jakości, co miesiąc
Serwis Flag chce zrewolucjonizować branże wydruków, oferując darmowe odbitki w zamian za umieszczanie na ich odwrocie reklam. Czy to może się udać?
29 Sie 2016
Maciej Luśtyk
3
Ubersnap - wydrukuj sobie GIF-a
Wraz z wprowadzoną z nowym iPhonem funkcją „Live Photos”, krótkie ruchome obrazy zdają się przeżywać drugą młodość. Potencjał ten zauważyli twórcy aplikacji Ubersnap, która pozwoli nam utworzyć i zamówić zrobione przez nas GIF-y w formie fizycznej, wydrukowane przy pomocy druku soczewkowego.
11 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Medikon Polska i Epson zapraszają na dzień druku fotograficznego
Medikon Polska we współpracy z firmą Epson zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach druku fotograficznego, podczas których fotografowie, pracownicy studiów i fotolaboratoriów, a także wszyscy inni zainteresowani będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi technologiami tworzenia odbitek.
3 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0