Książki dla fotografujących - przegląd

0
Marta Majewska
16 Grudzień 2002
Artykuł na: 4-5 minut

Album ze zdjęciami, książka o nauce fotografowania czy biografia znanego fotografika to prezent, który można dać każdemu kto choć trochę interesuje się fotografią. Najtańszy można kupić już za kilkanaście złotych, najdroższy - za kilkaset.

CENA 100-150 zł

100 historycznych fotografii Album zawierający 100 fotografii dokumentujących najważniejsze wydarzenia historii XX wieku. Duży, w twardej oprawie. Cena 100 zł.

Spojrzenie na świat, fotografie Jamesa Stanfielda, Książka zawiera 120 najlepszych prac Stanfielda, a także opowieści o tym, jak powstawały. Wydawnictwo National Geographic, Cena 124 zł. Przeczytaj więcej w księgarni internetowej National GeographicEgipt z lotu ptaka Album fotografii lotniczych autorstwa Marcello Bertinetti?ego, wydany przez National Geographic w 2002 roku. Cena 149 zł. Przeczytaj więcej o zdjęciach w Fotopolis

CENA: 150-200 zł

Mistrzowie Polskiego Krajobrazu Almanah szeroko opisuje polską fotografię pejzażową. Publikacja przygotowana przez 3 autorów Pawła Pierścińskiego, Jerzego Piątka i Wiesława Turno. 445 stron 150 zł. Przeczytaj więcej w Fotopolis.

Couples. Fotografie Stevena Maya Album zdjęć zakochanych par. Cena 162 zł.

Endless Dream Album fotografii Kima Andersena. Cena 175 zł.Ziemia z Nieba Album z fotografiami lotniczymi Yanna Arthus-Bertranda. Zawiera wszystkie zdjęcia, które prezentowane były na wystawie. Cena 200 zł. Przeczytaj o fotografiach więcej w Fotopolis

Famouz 1975-88 Album fotografii Antona Corbijina. Cena 250 zł

Przy takim wyborze św. Mikołaj nie powinien mieć problemu z wyborem właściwego prezentu pod choinkę. Czego wszystkim fotografującym życzymy.

Następna

Komentarze
Więcej w kategorii: Analizy
Sony G, G Master, a może Zeiss AF? Tłumaczymy różnice między obiektywami producenta
Sony G, G Master, a może Zeiss AF? Tłumaczymy różnice między obiektywami producenta
Rodzina obiektywów Sony rozrasta się w zawrotnym tempie. W tym momencie, w systemie E mamy już 4 różne linie szkieł. Czym się różnią?
95
3
Panasonic Lumix S1H - gwiazda srebrnego ekranu
Panasonic Lumix S1H - gwiazda srebrnego ekranu
Po superszybkim S1 i S1R z matrycą 47 Mp na rynku debiutuje trzeci model z pełnoklatkowej linii Panasonic. Lumix S1H to prawdziwy filmowy potwór!
12
1
Obiektywy Sony Zeiss - co musisz o nich wiedzieć?
Obiektywy Sony Zeiss - co musisz o nich wiedzieć?
Pełnoklatkowe szkła będące efektem współpracy firm Sony i Carl Zeiss dostępne są na rynku już od niemal 15 lat. Do tej pory nie wszyscy jednak wiedzą na czym dokładnie...
17
3
Powiązane artykuły