Książki dla fotografujących - przegląd

Album ze zdjęciami, książka o nauce fotografowania czy biografia znanego fotografika to prezent, który można dać każdemu kto choć trochę interesuje się fotografią. Najtańszy można kupić już za kilkanaście złotych, najdroższy - za kilkaset.

CENA 100-150 zł

100 historycznych fotografii Album zawierający 100 fotografii dokumentujących najważniejsze wydarzenia historii XX wieku. Duży, w twardej oprawie. Cena 100 zł.

Spojrzenie na świat, fotografie Jamesa Stanfielda, Książka zawiera 120 najlepszych prac Stanfielda, a także opowieści o tym, jak powstawały. Wydawnictwo National Geographic, Cena 124 zł. Przeczytaj więcej w księgarni internetowej National GeographicEgipt z lotu ptaka Album fotografii lotniczych autorstwa Marcello Bertinetti?ego, wydany przez National Geographic w 2002 roku. Cena 149 zł. Przeczytaj więcej o zdjęciach w Fotopolis

CENA: 150-200 zł

Mistrzowie Polskiego Krajobrazu Almanah szeroko opisuje polską fotografię pejzażową. Publikacja przygotowana przez 3 autorów Pawła Pierścińskiego, Jerzego Piątka i Wiesława Turno. 445 stron 150 zł. Przeczytaj więcej w Fotopolis.

Couples. Fotografie Stevena Maya Album zdjęć zakochanych par. Cena 162 zł.

Endless Dream Album fotografii Kima Andersena. Cena 175 zł.Ziemia z Nieba Album z fotografiami lotniczymi Yanna Arthus-Bertranda. Zawiera wszystkie zdjęcia, które prezentowane były na wystawie. Cena 200 zł. Przeczytaj o fotografiach więcej w Fotopolis

Famouz 1975-88 Album fotografii Antona Corbijina. Cena 250 zł

Przy takim wyborze św. Mikołaj nie powinien mieć problemu z wyborem właściwego prezentu pod choinkę. Czego wszystkim fotografującym życzymy.

Komentarze
Polecane artykuły
e-oko.pl - sklep fotograficzny na „najwyższym poziomie”
24 Cze 2019
O marzeniu, które przerodziło się w rzeczywistość, potrzebie ciągłego doskonalenia, zmieniającym się rynku fotograficznym i o tym dlaczego warto skupić się na człowieku, a nie samych liczbach - rozmawialiśmy z Cezarym Janickim, współwłaścicielem e-oko.pl.
1
StreetFoto San Francisco 2019 - galeria laureatów to fotografia uliczna w najczystszej postaci
24 Cze 2019
Za nami czwarta edycja StreetFoto San Francisco International Street Photography Awards - niezwykle prestiżowego konkursu skupionego wokół fotografii ulicznej. W gronie finalistów znaleźli się Polacy.
1
Dale Sharpe, słynny łowca burz, fotograf krajobrazu i ambasador Nikona nie żyje
24 Cze 2019
W wieku zaledwie 36 lat zginął w tragicznym wypadku Dale Sharpe. Australijski fotograf krajobrazu i ambasador Nikona znany był głównie ze swoich majestatycznych zdjęć burz.
0
„Wciskając spust migawki, musisz wiedzieć czego szukasz” - rozmowa z Tomaszem Lazarem
19 Cze 2019
O najnowszych projektach, przejściu z ulicy do studia, pracy z aparatem średnioformatowym i tym co robić, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji w fotografii ulicznej rozmawiamy z Tomaszem Lazarem.
0