Informator - wystawy fotograficzne maj 2006

0
Marta Sinior
5 Maj 2006
Artykuł na: 2-3 minuty
Dobra passa wystawiennicza trwa. Tuż po zakończeniu Krakowskiej Dekady Fotografii, w Krakowie rozpoczął się fotograficzny miesiąc, będący największym polskim festiwalem. A w połowie maja po raz piąty ruszy łódzki FotoFestiwal. W innych miastach rownież jest wiele interesujących ekspozycji. Na uwagę zasługuje wystawa Andrzeja Dudka-Durera w Jeleniej Górze czy retrospektywa Jindřicha Štreita w bielskiej galerii BWA.
Białystok

GALERIA STOTRZYNAŚCIE
budynek Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku
Tomasz Kudaszewicz Zdjęcia z wakacji Wernisaż wystawy odbędzie się 2 maja 2006 roku o godzinie 19. Ekspozycja czynna będzie do końca czerwca.

Częstochowa

REGIONALNY OŚRODEK KULTURY
ul. Ogińskiego 13a
Galeria ART- FOTO
Wernisaż pokonkursowej wystawy fotografii "CYBERFOTO 2006" odbędzie się 28 kwietnia 2006 roku o godzinie 18. Zobacz prace laureatów na Fotopolis.pl


Kąty Wrocławskie

PAŁAC KORBIELOWICE
Wernisaż wystawy Papieski Kraków odbędzie się 5 maja 2006 roku o godzinie 17. Wystawa czynna będzie do 31 sierpnia 2006 roku.


Rzeszów

PUB "VA BANK"
Rynek 5
W czwartki o godzinie 20 odbywają się spotkania z fotografią.

GALERIA DOM POLONII
ul. Rynek 19
I piętro
Do 30 maja 2006 roku czynna jest wystawa Dni autorskie, dyplom fotograficzny PPSKAiB.

GALERIA FOTOGRAFII M. RZESZOWA
ul. 3 Maja 9
I piętro
Do 21 maja 2006 roku prezentowane są prace Marty Gromadzkiej Karo i Magdaleny Tobiasz Balet oraz wystawa Prezentacje fotograficzne IX Rzeszowskiej Drużyny Harcerskiej.

Od 15 maja 2006 roku będzie można oglądać wystawę fotogarfii, plakatów i scenografii 50 lat teatru "Maska"


Szczytno

GALERIA FOTOARKADY
Miejski Dom Kultury
Arkadiusz Dziczek W 20-stą rocznicę wybuchu w Czarnobylu Otwarcie wystawy odbędzie się w piątek, 28 kwietnia 2006 roku o godzinie 18.


Myszkowie

MIEJSKI DOM KULTURY
ul. 3 Maja 15
Wystawa Terra Australis Mateusza Torbusa zostanie otwarta 7 kwietnia o godzinie 17. Ekspozycja potrwa do 8 maja 2006 roku.


Gorlice

Małgorzata i Jerzy A. Karnasiewicz Glinik - fabryczna dzielnica Gorlic. Wystawa fotografii prezentowana jest od 1 maja do 30 czerwca 2006 roku.


Rybnik

GALERIA KOLUMNOWA
ul. I Maja 95
Od 12 maja 2006 roku prezentowana jest wystawa Agaty Pietroń Stopień ciepła. O wystawie pisaliśmy przy ekspozycji w Warszawie.


Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Nadchodzi festiwal “W ramach Sopotu”. Przygotujcie się na fotografię w najlepszym wydaniu
Nadchodzi festiwal “W ramach Sopotu”. Przygotujcie się na fotografię w najlepszym wydaniu
Już po raz piąty początek września upłynie pod znakiem festiwalu “W ramach Sopotu”. Zobaczymy najnowsze projekty czołowych polskich fotografów, a także wystawy tegorocznych rezydentów...
7
0
Blok wschodni lat 70. i 80. w obiektywie jednego z najbardziej cenionych czeskich fotografów - Vladimír Birgus w Pix.House
Blok wschodni lat 70. i 80. w obiektywie jednego z najbardziej cenionych czeskich fotografów -...
Przedstawianie człowieka w smutnej rzeczywistości bloku wschodniego stało się dla niego niemalże obsesją. To opowieść o esencji istnienia, która nie ma ani początku,...
280
0
Ostatnie dni promocji na aparaty i obiektywy Sony. Upusty do 25% na wybrane modele
Ostatnie dni promocji na aparaty i obiektywy Sony. Upusty do 25% na wybrane modele
Z okazji Światowego Dnia Fotografii popularne modele Sony A7R Mark II, A6500, kompakty z serii RX100 oraz ciekawe jasne stałki możecie kupić z rabatem sięgającym 25%...
40
0