Informator - wystawy fotograficzne luty 2006

Prezentujemy lutowy informator, a w nim informacje o ponad siedemdziesięciu ekspozycjach w dwudziestu czterech miastach Polski. Warto zwrócić uwagę na prezentację fotografii austriackiej w warszawskiej Zachęcie, fotografii niemieckiej w krakowskim Muzeum Historii Fotografii oraz fotografii francuskiej w warszawskiej Królikarni.
Rzeszów

BIBLIOTEKA GŁÓWNA UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO
Al. Rejtana 16
Od 1 lutego 2006 roku prezentowana jest wystawa pokonkursowa Śladami Jana Pawła II.

GALERIA FOTOGRAFII MIASTA RZESZOWA
ul. 3 maja 9, I p.
Do 20 lutego 2006 roku czynna będzie wystawa Wyprawy na krańce świata National Geographic.

Od 24 lutego 2006 roku prezentowana będzie wystawa Zdzisława Postępskiego Nie tylko pejzaże oraz Janusza Mielczarka Portret.

PUB "VA BANK"
Rynek 5
W czwartki o godzinie 20 odbywają się spotkania z fotografią.

STARA DRUKARNIA
ul. Bożnincza 6
Do 14 lutego 2006 roku prezentowana jest wystawa A. Zaguli i G. Stopyra zatytułowana Lalki.

Od 16 lutego 2006 roku będzie można oglądać fotografie Bartosza Frydrycha.


Bydgoszcz

GALERIA AUTORSKA
ul.Chocimska 5
Marek Noniewicz Wciąż te same widzenia Otwarcie wystawy nastąpi w czwartek, 23 lutego 2006 roku o godzinie 18. Ekspozycja potrwa przez miesiąc.


Białystok

GALERIA BOK FORUM
ul. Legionowa 5
Otwarcie III Wspólnej Wystawy Białostockiej Grupy Fotograficznej odbędzie się 16 lutego 2006 roku o godzinie 19.


Zamość

GALERIA "RATUSZ"
Rynek Wielki 13
Andrzej Pogudz Zamość nieromantyczny. Wystawę fotografii można oglądać do 27 lutego 2006 roku.


Bytom

MUZEUM GÓRNOŚLĄSKIE
Mike Abrahms Wiara. Otwarcie wystawy nastąpi 16 lutego 2006 roku. Ekspozycja prezentowana będzie do 19 marca.Jeśli organizujesz wystawę fotografii lub pokaz slajdów w dowolnym mieście w Polsce lub posiadasz o takim przedsięwzięciu informacje - skontaktuj się z nami!
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1