Grono Polaków wśród zwycięzców konkursu International Photographer of the Year 2017
0
Zanurz się w bajkowy świat uchwycony na zdjęciach laureatów Underwater Photographer of the Year 2018
16 luty 2018
Za nami kolejna edycja prestiżowego Underwater Photographer of the Year. Tym razem tytuł fotografa roku trafił w ręce Tobiasa Friedricha, który uchwycił doskonale oświetlony i skomponowany kadr „podwodnej tajemnicy“.
0
World Press Photo 2018 - nominacje
14 luty 2018
Właśnie poznaliśmy nazwiska wszystkich nominowanych fotografów konkursu World Press Photo, który już od ponad 60 lat nagradza najlepsze fotografie prasowe z całego świata.
1
Wildlife Photographer of the Year 2017 - nagroda publiczności przyznana
14 luty 2018
Wildlife Photographer of the Year to jeden z największych i najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii przyrodniczej. Przez ostatni miesiąc nadesłane zdjęcia rywalizowały o głos publiczności w otwartym plebiscycie. Zobaczcie prace laureatów.
0
Piotr Jaxa od ponad 23 lat portretuje znanych filmowców z całego świata w cyklu “Cinematographers”
12 luty 2018
128 spotkań, 23 lata fotografowania. Piotr Jaxa, operator filmowy i fotograf, postanowił uwiecznić nazwiska, które wprowadziły do filmu powiew wizualnej świeżości. Od 1995 roku pracuje nad serią portretową „Cinematographers", spotykając się z mniej i bardziej znanymi twórcami.
0
Paulina Duczman zwyciężczynią B&W Child 2017 - największego konkursu fotografii dziecięcej. Wielu Polaków na podium
6 luty 2018
B&W Child od 4 lat nagradza najlepsze czarno-białe zdjęcia, których bohaterami są dzieci. Miło nam poinformować, że tegoroczną odsłonę zdominowali fotografowie z Polski. Gratulacje!
0
Krystian Maj Fotoreporterem Roku 2017
6 luty 2018
Już po raz trzeci raz z rzędu Stowarzyszenie Fotoreporterów przyznało nagrody dla najaktywniejszych warsztatowo i artystycznie fotografów prasowych. Tym razem Fotografem Roku został Krystian Maj.
0
Smartfonem nie zrobisz dobrego zdjęcia? Zobacz prace laureatów Mobile Photography Awards 2017
2 luty 2018
Poznaliśmy wyniki największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wielu Polaków!
1
SkyPixel Photo Contest 2017 - poznaliśmy laureatów
1 luty 2018
SkyPixel Photo Contest to najbardziej znaczący konkurs fotografii lotniczej na całym świecie. Tylko w tym roku zgłoszono prawie 45 tys. prac, a spośród nich wybrano właśnie te. Koniecznie zobaczcie galerię laureatów, ponieważ zwycięskie zdjęcia przedstawiają nasz świat w zupełnie nowej odsłonie.
0
Zarita Zevallos: „Chcę dzielić się prawdziwym i surowym obliczem społeczeństwa.“
0