Polak zwycięzcą prestiżowego StreetFoto San Francisco International Street Photography Awards
1
Nagrody Warszawskiego Maratonu Fotograficznego przyznane. Zobaczcie zwycięskie prace
14 czerwiec 2018
Poznaliśmy laureatów pierwszej polskiej edycji znanego na świecie konkursu organizowanego w formie maratonu fotograficznego.
0
Kilkudziesięciu Polaków nagrodzonych w prestiżowym konkursie PX3 Prix de la Photographie, Paris 2018
13 czerwiec 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych europejskich konkursów fotograficznych. Wśród wyróżnionych nie zabrakło Polaków. Można powiedzieć, że jest ich wręcz zatrzęsienie.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zdjęcia tegorocznych finalistów
11 czerwiec 2018
Poznaliśmy nazwiska i prace 12 fotografów, którzy powalczą o 25 tys. euro w tegorocznej odsłonie jednego z najbardziej prestiżowych konkursów na świecie. Zobaczcie cykle, które podbiły serca jurorów.
0
"Westcoastism" Stephena McLarena ukazuje Los Angeles jakiego nie znacie
27 maj 2018
W 2012 roku McLaren przeprowadził się do Kalifornii. Serię Westcoastism rozpoczął gdy dotarło do niego, że tak dobrze znane mu z Hollywood miejsce jest na co dzień jednak bardzo tajemnicze i zaskakujące.
0
Oto 50 najlepszych zdjęć narzeczeńskich minionego roku według serwisu Junebug Weddings
25 maj 2018
Czy istnieje recepta na udaną sesję narzeczeńską? Pewnie nie, ale rąbka tej tajemnicy mogą uchylić nam zdjęcia wyłonione w konkursie Junebug Wedding Best of Best Engagement Photo Collection.
3
Oto najlepsze polskie zdjęcia prasowe roku. Znamy wyniki Grand Press Photo 2018
17 maj 2018
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji najważniejszego polskiego konkursu fotografii prasowej Grand Press Photo. Główną nagrodę otrzymał Adam Lach. Zobaczcie najlepsze polskie zdjęcia reportażowe.
12
Odnaleziono 3 tysiące nieznanych slajdów dokumentujących życie parków Nowego Jorku w latach 70.
4 maj 2018
Fotografie to prawdziwe kapsuły czasu, które potrafią odkryć przed nami zupełnie nieznane hisorie. Podobnie jest w przypadku niemal 3 tysięcy niedawno odnalezionych zdjęć, wykonanych przez fotoreporterów New York Times’a podczas strajku gazet z 1978 roku.
0
Fotografia kulinarna niejedno ma imię. Oto zdjęcia nagrodzone w Pink Lady Food Photographer of the Year 2018. Polak wśród zwycięzców
25 kwiecień 2018
Myśląc o związku fotografii i kulinariów zwykle do głowy przychodzą nam smacznie wyglądające, pieczołowicie przygotowane zdjęcia potraw, ale jedzenie, jako całość to znacznie szerszy temat. I to właśnie stara się pokazać konkurs Pink Lady. Zobaczcie nagrodzone prace.
1
Znamy wyniki Sony World Photography Awards 2018 - Tomasz Padło z nagrodą w sekcji profesjonalnej. Zobaczcie nagrodzone prace
1