Zuzanna Gąsiorowska: „Kontrast, obserwacja, człowiek, emocje - to najbardziej pociąga mnie w fotografii.”
0
URBAN International Photo Awards 2017 - poznaliśmy wyniki. Wśród laureatów są Polacy
10 październik 2017
Za nami ósma edycja prestiżowego konkursu URBAN International Photo Awards. W gronie laureatów znaleźli się dwaj Polacy: Rafał Rafalski i Karol Malec.
0
Przeraża i zachwyca. Świat w mikroskali na zdjęciach zwycięzców konkursu Nikon Small World 2017
6 październik 2017
Konkurs Nikon Small World już od ponad 40 lat nagradza najlepsze zdjęcia ukazujące świat, jakiego nie jesteśmy w stanie dostrzec na co dzień gołym okiem. Zobaczcie najlepsze fotografie mikroskopowe tego roku.
0
Polacy nagrodzeni w konkursie International Photography Awards 2017
4 październik 2017
Nasi rodacy po raz kolejny zdobywają nagrody w konkursie IFA. W tym roku fotografowie z polski stanęli na podium w 7 kategoriach profesjonalnych i 5 amatorskich. Zobaczcie nagrodzone prace.
0
Gillian Hyland: „Nie chodzi mi o stworzenie ładnego obrazka“
3 październik 2017
Gillian Hyland określa siebie jako „twórcę obrazów“, ponieważ osobiście dba o każdy aspekt swoich zdjęć. Pochodząca z Irlandii fotografka rozpoczynała karierę w wydawnictwach, pracując jako stylistka mody. Z czasem przeszła do branży telewizyjnej i filmowej, w której rozwijała się na różnych polach: w tym scenografii i reżyserii. Korzystając z tego doświadczenia rozwinęła w sobie pasję do tworzenia kadrów, które szybko stały się jej znakiem rozpoznawczym.
0
Odkryj piękno podwodnych głębin na zdjęciach tegoroczny laureatów Underwater Photo Contest
28 wrzesień 2017
Pełne magii i tajemnicy, ukazujące dynamiczny świat morskich zwierząt w najczystszej postaci - właśnie tak najlepiej można opisać fotografie nagrodzone w tegorocznej odsłonie Underwater Photo Contest. Koniecznie zobaczcie galerię laureatów - zdjęcia robią wrażenie.
0
Insight Astronomy Photographer of the Year 2017 - znamy wyniki. Wśród laureatów jest Polak
19 wrzesień 2017
Poznaliśmy laureatów największego astrofotograficznego konkurs na świecie. W gronie zwycięzców znalazł się Bartłomiej Jurecki. Jest on pierwszym nagrodzonym polakiem w historii Insight Astronomy Photographer of the Year.
0
Oto prace nagrodzone w EyeEm Photography Awards 2017, największym fotograficznym konkursie na świecie
18 wrzesień 2017
Kolejna edycja konkursu organizowanego przez serwis społecznościowy EyeEm dobiegła końca. Oto najlepsze prace, które jury wybrało spośród niemal 600 tys. zgłoszeń.
0
Wildlife Photographer of the Year 2017 - zdjęcia finalistów
12 wrzesień 2017
Organizowany przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie konkurs Wildlife Photographer of the Year, co roku pozwala nam wejrzeć w piękno dzikiego życia na naszej planecie. Nazwiska zwycięzców poznamy 13 października, ale już teraz otrzymujemy przedsmak w postaci zdjęć 13 finalistów.
0
Elinor Carucci: “Dopiero gdy coś sfotografuję, czuję, że spojrzałam na to wystarczająco głęboko”
0