Znamy wyniki konkursu Monochrome Awards 2017. Polacy kolejny raz na podium
0
Zagłosuj na najlepsze zdjęcie Wildlife Photographer of the Year
12 styczeń 2018
Miłośnicy przyrody z całego świata mogą już wziąć udział w głosowaniu na najlepsze zdjęcie Wildlife Photographer of the Year, którego autor otrzyma Nagrodę Publiczności. Na Wasze głosy organizatorzy czekają do początku lutego.
0
Oto najlepsze podniebne zdjęcia 2017 roku wg Dronestagram
10 styczeń 2018
Różnorodne zdjęcia, które ukazują nasz świat z zupełnie innej perspektywy - tak najlepiej możemy opisać fotograficzne podsumowanie 2017 roku, które przygotował serwis Dronestagram.
0
Marcin Giżycki i Michał Baran laureatami prestiżowego konkursu Hasselblad Masters 2018
9 styczeń 2018
Poznaliśmy zwycięzców organizowanego co dwa lata konkursu Hasselblad Masters.  Miło nam poinformować, że w tym roku na podium stanęło aż dwóch Polaków. Zobaczcie wszystkie nagrodzone prace.
0
Bartłomiej Jurecki: „Kwintesencją fotografii jest to, aby w prostocie znaleźć coś niesamowitego.“
8 styczeń 2018
Twardy jak skała - taki według Bartłomieja Jureckiego, fotoreportera z Zakopanego, jest rdzenny polski góral. Widać to po rysach twarzy, po charakterze. Jurecki uwiecznia mieszkańców Małopolski w serii portretów, które współpracujący z nim dziennikarze opatrują historiami bohaterów.
1
Oto najlepsze zdjęcia natury nagrodzone w British Wildlife Photography Awards 2017
27 grudzień 2017
Konkurs British Wildlife Photography Awards już od 8 lat nagradza najlepsze zdjęcia ukazujące dziką naturę Wysp Brytyjskich. Zobaczcie galerię tegorocznych zwycięzców.
0
Caspar Claasen: „Stajesz się tym, co nieustannie powtarzasz”
25 grudzień 2017
Claasen, to holenderski fotograf, na co dzień zajmujący się głównie fotografią uliczną. W pewnym momencie postanowił podjąć się bardziej osobistego projektu. Seria “Even Fireman” - której tytuł zrodził się po rozmowie z córką - to projekt, który pomógł autorowi wyjść z depresji.
0
Zobacz 20 najdroższych zdjęć, które do tej pory wylicytowano na aukcjach
22 grudzień 2017
Popularność fotografii na rynku sztuki rośnie w zawrotnym tempie, przez co na światowych aukcjach wciąż pobijane są kolejne rekordy. Za niektóre odbitki trzeba zapłacić wręcz astronomiczne kwoty, czego przykładem jest ta lista 20 najdroższych i najcenniejszych zdjęć.
4
Oto siła kompozycji - Witold Ziomek odkryciem roku w konkursie Chromatic Awards. Grono Polaków na podium.
21 grudzień 2017
Polscy fotografowie kolejny raz triumfują. Tym razem przy okazji nowej pozycji na mapie konkursów fotograficznych - Chromatic Awards. Zobaczcie nagrodzone prace.
0
Comedy Wildlife Photography Awards 2017 - znamy zwycięzców
0