Przejmij kontrolę nad lokalną edycją zdjęć w Lightroomie - i to wszystko za pomocą jednej prostej sztuczki
0
Zobacz jak sprawnie ujednolicić tony i kolory na podobnych zdjęciach w Photoshopie
9 kwiecień 2019
Odpowiednie dostosowanie kolorystyki na poszczególnych ujęciach może zająć sporo czasu - zwłaszcza, gdy każde zdjęcie będziesz chciał edytować osobno. Jednak jest na to inny sposób. Dzięki kilku sztuczkom w Photoshopie Twoja praca stanie się znacznie wydajniejsza, a spójne tony i barwy otrzymasz w zaledwie kilka chwil.
0
Zobacz, jak skutecznie wyrównać tony skóry na zdjęciu w Adobe Photohop
4 kwiecień 2019
Postprodukcja cery to jedno z największych wyzwań przed jakimi stajemy w przypadku fotografii portretowej. Na szczęście istnieją na nią dobre i sprawdzone sposoby. Zobaczcie, jak w prosty sposób wyrównać kolorystykę skóry w Photoshopie.
0
Filmowe ujęcia z prawdziwie kinową stylistyką za pomocą smartfona? To możliwe jeśli będziesz trzymał się tych 7 wskazówek
2 kwiecień 2019
Jeśli uważasz, że smartfonem nie da się nagrać dobrze wyglądającego filmu, to wideoporadnik Zacha Ramelana kompletnie odmieni Twoje myślenie. Prezentuje w nim 7 praktycznych rad, dzięki którym kinowe efekty uzyskasz za pomocą telefonu, który masz w kieszeni.
0
Chcesz przyspieszyć swoją pracę w Lightroomie? Trzymaj się tych pięciu wskazówek
1 kwiecień 2019
Praca nad postprodukcją setek zdjęć w Lightroomie wcale nie musi być żmudna i czasochłonna. Zobacz pięć praktycznych porad, dzięki którym znacznie poprawisz efektywność i szybkość działania w programie.
1
Zobacz, w jaki sposób realistycznie symulować efekt małej głębi ostrości w Photoshopie
27 marzec 2019
Brak ultrajasnego obiektywu wcale nie musi oznaczać, że portret nie może odznaczać się małą głębią ostrości z plastycznymi rozmyciami tła. Wystarczy kilka chwil, aby podobny efekt uzyskać w Photoshopie.
0
„Dress in light and shadow“ Raffaele Ingegno to projekt, w którym światło jest wszystkim
27 marzec 2019
O tym dlaczego trzeba eksperymentować i warto czerpać inspirację z pracy innych fotografów, a także o kulisach i procesie tworzenia wyjątkowego projektu „Dress in light and shadow“ opowiada Raffaele Ingegno.
1
Chcesz w naturalny sposób retuszować portrety? Oto sposób, w który zrobisz to dobrze
22 marzec 2019
Unmesh Dinda, współtwórca kanału PiXimperfect powraca z kolejnym wideoporadnikiem. Tym razem prezentuje skuteczną metodę retuszu skóry oraz udostępnia darmową akcję do Photoshopa, dzięki której Twoje portrety będą wyglądać profesjonalnie i naturalnie.
0
Kreatywne portrety z wykorzystaniem techniki „malowania światłem“. Oto 5 wskazówek, których musisz się trzymać
21 marzec 2019
Połączenie długich czasów naświetlania z malowaniem światłem na początku może nie być łatwe, ale z pewnością daje dużo frajdy i spektakularnych efektów. Wystarczy naprawdę niewiele, by urozmaicić swoje portrety.
0
Oto kilka wskazówek, dzięki którym zoptymalizujesz Photoshopa i usprawnisz swoją pracę
0