uaktualnienie

Wszystkie artykuły z tagiem: "uaktualnienie" w serwisie fotopolis.pl:
Zapowiedź aktualizacji dla Lumixa DMC-GH4
Panasonic zapowiada aktualizacje firmware’u dla najbardziej zaawansowanego aparatu z serii Lumix. Z uaktualnienia ucieszą się głównie filmowcy.
19 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Adobe Lightroom 5.7 i DNG Converter 8.7
Adobe opublikowało ostateczną wersję aktualizacji wtyczki DNG Converter do wersji 8.7 oraz programu Lightroom do wersji 5.7. Aktualizacja zapewnia wsparcie dla kolejnych kilkunastu aparatów.
19 Lis 2014
Michal Grzegorczyk
0
Leica M8, M9, M - Aktualizacja Firmware’u
Dostępne są nowe aktualizacje oprogramowania dla aparatów z serii M.
17 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Apple Aperture 2 - kolejna wersja wywoływarki RAW
Firma Apple zaprezentowała najnowszą wersję swojej flagowej aplikacji dla fotografów. Aperture w wersji 2 otrzymał ponad 100 poprawek i nowych funkcji. Najważniejsze z nich to szereg usprawnień w interfejsie użytkownika, nowy algorytm wywoływania RAWów oraz pełne wsparcie dla standardu DNG.
13 Lut 2008
Michał Sułkiewicz
0
Gdy Nikon D3 nie poznaje Sigmy
Posiadacze lustrzanki Nikon D3, którzy jednocześnie chcieli korzystać z obiektywów Sigmy mogli natrafić na mały problem. Aparat nie rozpoznawał niektórych ze szkieł tego producenta. W rezultacie, po podłączeniu do korpusu niepełnoklatkowych obiektywów nie przełączał się automatycznie na format DX - i na odwrót. Koncern Sigma zapowiedział darmową naprawę tej niedogodności.
23 Sty 2008
Michal Grzegorczyk
0
Uaktualnienie firmware'u Sony A700 do wersji 3
Firma Sony udostępniła uaktualnienie wewnętrznego oprogramowania do najnowszego modelu swojej cyfrowej lustrzanki A700. Wersja 3 wprowadza drobne, ale istotne poprawki w działaniu aparatu w różnych warunkach. Między innymi poprawiona została współpraca z lampami błyskowymi i starszymi modelami obiektywów.
28 Gru 2007
Michał Sułkiewicz
0