uaktualnienie

Wszystkie artykuły z tagiem: "uaktualnienie" w serwisie fotopolis.pl:
Nowa aktualizacja Panasonica wprowadzi funkcję Post Focus
Firma Panasonic poinformowała, że już za niespełna tydzień światło dzienne ujrzy nowa aktualizacja przewidziana dla modeli Lumix GX8, G7 i FZ300. Wraz z uaktualnieniem wspomniane aparaty otrzymają technologię Post Focus, która umożliwi ustawianie ostrości tuż po zrobieniu zdjęcia.
20 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Długo wyczekiwana aktualizacja Lightrooma 6 stała się faktem
Użytkownicy Lightrooma, którym nie do końca odpowiadały wcześniej wprowadzone zmiany mogą odetchnąć z ulgą. Nowa aktualizacja przywraca dawny panel odpowiadający za importowanie zdjęć, naprawia błędy oprogramowania oraz zapewnia wsparcie dla nowych aparatów i obiektywów.
18 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
EyeFi rozszerza bezprzewodowe wsparcie o ponad 50 aparatów
W ciągu ostatniego roku obserwowaliśmy ciekawą ewolucję serwisu EyeFi Cloud. Z platformy skierowanej wyłącznie do użytkowników kart pamięci producenta, serwis przekształcił się w uniwersalne rozwiązanie pozwalające na synchronizację wszystkich wykonywanych zdjęć na wirtualnym dysku. Dzięki rozszerzeniu wsparcia o nowe aparaty, serwis ma szansę stać się najpopularniejszą fotograficzną chmurą na rynku.
9 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0
Nowy firmware Panasonica GH4 naprawia... wpadkę producenta
Dwa tygodnie temu, wraz z zaprezentowaniem modelu GH4R, użytkownicy aparatów GH4 otrzymali możliwość płatnego zaktualizowania oprogramowania, wprowadzającego nowe funkcje, między innymi przeznaczoną dla filmowców opcję V-Log. Jak się okazuje, użytkownicy znaleźli sposób, by za nią nie płacić.
18 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Sony wprowadza 14-bitowe RAW-y do modeli A7S II, A7R II i innych
Dobra wiadomość dla posiadaczy aparatów z systemu A7. Sony posłuchało głosu swoich użytkowników ma zamiar umożliwić zapis zdjęć jako 14-bitowe, nieskompresowane RAW-y. Funkcję zobaczymy najpierw w zaprezentowanym ostatnio modelu A7S II. Do pozostałych aparatów opcja ta będzie wprowadzana wraz z aktualizacjami. Pojawić mają się też nowe obiektywy.
16 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Nowy firmware Canona EOS 7D Mark II polepsza współpracę autofokusa z niektórymi szkłami
Doskonały i rozbudowany system AF to jeden z głównych powodów do zakupu aparatu Canon EOS 7D Mark II. Aktualizacja oprogramowania w wersji 1.0.5 polepsza osiągi autofokusa przy współpracy ze szkłami EF 16-35 mm f/2.8L USM oraz EF-S 17-55 mm f/2.8 IS USM i naprawia kilka pomniejszych błędów.
10 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Panasonic Lumix GH4R - zaawansowane funkcje filmowe
Podczas targów IFA 2015 Panasonic zapowiedział premierę modelu Panasonic GH4R, który między innymi pozwoli na zaawansowane sterowanie dynamiką obrazu w ramach funkcji V-Log L i nieograniczony czasowo zapis materiału w jakości 4K. Część z tych funkcji zostanie udostępniona użytkownikom podstawowego modelu GH4 w postaci płatnej aktualizacji.
2 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Apple Digital Camera Raw 6.06 - wsparcie dla najnowszych aparatów
Producent udostępnił aktualizację wtyczki Digital Camera Raw, służącej do obsługi plików RAW w programie Photos. Uaktualnienie wprowadza wsparcie dla kolejnych 6 aparatów. Są to między innymi Panasonic Lumix GX8, Leica Q oraz Sony A7R II.
19 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Aktualizacje umożliwiające współpracę obiektywów Lumix G z systemem stabilizacji Panasonica DMC-GX8
Zaprezentowany kilka tygodni temu aparat Panasonic Lumix DMC-GX8 oferuje hybrydowy system stabilizacji korzystający z dwuosiowej stabilizacji w obiektywach i czteroosiowej stabilizacji matrycy aparatu. Aby umożliwić współpracę szkieł z nowym systemem, Panasonic wypuszcza serię aktualizacji dla obiektywów systemowych.
11 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Aktualizacja naprawiająca błędy w programie Photoshop CC 2015
Adobe wypuściło aktualizację Photoshopa CC 2015, która rozwiązuje występujące wcześniej problemy. W wersji 2015.0.1. naprawiono między innymi błędy objawiające się niespodziewanym wyłączaniem programu w niektórych sytuacjach, a także problemy z Pędzlem Korygującym.
5 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0