uaktualnienie

Wszystkie artykuły z tagiem: "uaktualnienie" w serwisie fotopolis.pl:
Nadchodzi Affinity Photo 1.5 - jakie usprawnienia zobaczymy w nowej wersji?
Alternatywa dla produktów Adobe staje się coraz bardziej atrakcyjna. Niedawno informowaliśmy Was o mającej pojawić się na początku przyszłego roku wersji na tablety, a sam program już niebawem otrzyma uaktualnienie, które znacznie wpłynie na jego możliwości.
27 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
Aktualizacja Photoshopa CC - nowe, użyteczne funkcje. Zobacz, jak ich używać
Adobe zaprezentowało właśnie zapowiadaną od pewnego czasu aktualizację aplikacji Photoshop. Otrzymujemy między innymi opcję inteligentnego kadrowania, łatwiejsze maskowania i nowe funkcje retuszu twarzy.
22 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Panasonic Lumix GH4 otrzyma funkcję 4K Photo i Post Focus
Panasonic Lumix GH4 to aparat, który w szczególności upodobali sobie filmowcy, ale korzysta z niego także wielu fotografów. Ci drudzy już niebawem otrzymają aktualizację wprowadzającą 3 istotne funkcje.
22 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom Mobile 2.2 – aktualizacja, na którą wszyscy czekali
Firma Adobe zaprezentowała nową aktualizację programu Lightroom Mobile w wersji 2.2. Wraz z nią pojawia się funkcja, na którą czekali wszyscy profesjonaliści – możliwość eksportu zdjęć w pełnej rozdzielczość. Jak na razie to opcja jest dostępna wyłącznie dla urządzeń iOS.
4 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Instagram wprowadza obsługę wielu kont
Nareszcie się doczekaliśmy. Twórcy Instagrama udostępnili użytkownikom serwisu możliwość zarządzania kilkoma kontami z jednego panelu. Jak sprawuje się nowa funkcja?
9 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Adobe Bridge - ważna aktualizacja
Zwiększenie wydajności, naprawa drobnych błędów oraz zupełnie nowe funkcje - to tylko niektóre usprawnienia, które wprowadza najnowsza aktualizacja programu Adobe Bridge do wersji CC 6.2.
9 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Ważne aktualizacje Fujifilm
Dzisiaj Fujifilm udostępniło zestaw aktualizacji do aparatów X-T1, X-T10 oraz X-E2. Zwykle nowy firmware oznacza drobne usprawnienia, Fujifilm stara się jednak udostępniać swoim użytkownikom nieco więcej niż inni producenci. Nie inaczej jest tym razem, szczególnie jeśli chodzi o model X-E2.
4 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Leica SL (Typ 601) jeszcze lepsza za sprawą nowego firmware’u
Raptem kilka tygodni po oficjalnej premierze najnowszego, pełnoklatkowego bezlusterkowca producent wprowadza aktualizację, która usprawnia szereg kluczowych funkcji aparatu.
15 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Ważna aktualizacja dla aparatów Olympus OM-D E-M1 i E-M5 Mark II już dostępna
Ważna aktualizacja dla aparatów OM-D E-M1 i E-M5 Mark II, o której pisaliśmy we wrześniu tego roku jest już dostępna do pobrania. Uaktualnienie wprowadza między innymi funkcję Focus Stacking, cichą migawkę, bracketing autofokusa, symulację wizjera optycznego i rozbudowuje funkcje filmowe.
26 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Nowa aktualizacja Panasonica wprowadzi funkcję Post Focus
Firma Panasonic poinformowała, że już za niespełna tydzień światło dzienne ujrzy nowa aktualizacja przewidziana dla modeli Lumix GX8, G7 i FZ300. Wraz z uaktualnieniem wspomniane aparaty otrzymają technologię Post Focus, która umożliwi ustawianie ostrości tuż po zrobieniu zdjęcia.
20 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0