Informator - wystawy fotograficzne styczeń 2007

0
Marta Sinior
15 Styczeń 2007
Artykuł na: minutę
Po spokojnym początku miesiąca, w połowie stycznia 2007 roku czeka na nas wiele wystaw, w tym kilka interesujących. Warto odwiedzić Poznań, a to za sprawą dwóch ekspozycji: pierwsza to prezentacja Ilkka Halso w galerii "pf", a druga to zbiorowy pokaz fotografii niemieckiej ukazujący twórczość po 1989 roku. Poza tym w styczniu: wystawa norweskiego fotografika Haralda Moedbe we Wrocławiu, Artura Wesołowskiego w Warszawie i kolejna odsłona wystawy Fotopolis.pl "Zdjęć tygodnia" - tym razem w Krakowie. Więcej informacji w prezentowanym kalendarium. Zapraszamy.

Kielce

GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ
Kieleckie Centrum Kultury
Plac Moniuszki 2 b
Sergey Maximishin Wernisaż wystawy Ostatnie Imperium: 20 lat później odbędzie się 5 stycznia 2007 roku o godzinie 19. Wystawę będzie można oglądać do 5 lutego 2007.


Przemyśl

MUZEUM HISTORII MIASTA PRZEMYŚLA
Kamienica Brzyszkowska
Rynek 9
Stała ekspozycja: Atelier Hennera, z przełomu XIX i XX w.


Tarnów

GALERIA TARNOWSKIEGO CENTRUM KULTURY
ul. Rynek
Ekspozycja "Tajemnica i melancholia ulicy..." oraz "Śmierć pięknych saren..." obejmuje ok. 100 fotogramów Formacji Fotograficznej LANDSKAPIŚCI. Wernisaż z udziałem autorów nastąpi 12 stycznia 2007 o godz. 18. Fotogrfaie będzie można oglądać do 2 lutego, codziennie (z wyjątkiem niedziel) w godzinach 10-18.


Komentarze
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)