Podcast Fotopolis dostępny na YouTube

Autor: Redakcja Fotopolis

5 Kwiecień 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Od dzisiaj nasz autorski podcast dostępny jest do posłuchania także w serwisie YouTube. To już 50 odcinków rozmów o fotografii z czołowymi przedstawicielami branży.

Nie używasz Spotify, a na hasło Apple Podcasts robisz wielkie oczy? Nic straconego. Miło nam poinformować, że od dzisiaj wszystkie odcinki Podcastu Fotopolis dostępne są do odsłuchania także za pośrednictwem naszego kanału na Youtube. Przez dwa i pół roku nagraliśmy już 50 odcinków, poruszających szerokie spektrum zagadnień dotyczących fotografii - od kwestii sprzętowych, bieżących trendów i wydarzeń artystycznych, aż po kwestie etyki, kulisy branży czy rodzicielstwo.

Podcast Fotopolis to jednak także, a może przede wszystkim rozmowy z czołowymi fotografami i przedstawicielami branży z Polski i zagranicy. W naszej audycji gościliśmy już m.in. Martina Parra, Joela Meyerowitza, Tomasza Tomaszewskiego, Chrisa Niedenthala, Rafała Milacha, Pawła Fabjańskiego czy Andrzeja Zygmuntowicza, a lista ciekawych nazwisk wydaje się nie kończyć.

Wszystkie odcinki dostępne za pośrednictwem umieszczonej wyżej playlisty lub bezpośrednio na kanale Fotopolis w serwisie Youtube.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Grand Press Photo 2024: Wojciech Grzędziński fotografem roku i XX-lecia
Grand Press Photo 2024: Wojciech Grzędziński fotografem roku i XX-lecia
Wojciech Grzędziński trzeci raz z rzędu wygrywa główną nagrodę Grand Press Photo - największego polskiego konkursu fotografii reportażowej i dokumentalnej. Fotoreporter otrzymał...
12
HIPA podwaja pulę nagród. Za jedno zdjęcie możecie zgarnąć tu prawie milion złotych
HIPA podwaja pulę nagród. Za jedno zdjęcie możecie zgarnąć tu prawie milion złotych
Wystartowała kolejna edycja „najbogatszego” konkursu fotograficznego na świecie. W tym roku organizatorzy Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum International Photography Award...
7
Profoto wchodzi na rynek wideo - nowe profesjonalne LED-y na horyzoncie
Profoto wchodzi na rynek wideo - nowe profesjonalne LED-y na horyzoncie
Lepiej późno niż wcale. Profoto zamierza rozszerzyć swoją ofertę o lampy światła ciągłego do pracy wideo. Premiera już w czerwcu.
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (47)