Ogólnopolski, Amatorski Konkurs Fotograficzny
0
Wywiad z dr Markiem Ostrowskim
19 marzec 2002
Rozmawiamy z dr Markiem Ostrowskim, twórcą "Panoramy Warszawy", o fotografii jako o sztuce ekspresji i sztuce poznawania rzeczywistości, o zdjęciach lotniczych jako o sposobie myślenia i o sprzęcie fotograficznym, który nie zawsze spełnia wymagania profesjonalisty i naukowca.
0
Konkurs Polskiej Fotografii Prasowej
14 marzec 2002
3000 nadesłanych prac, 235 autorów walczących o trofeum najlepszego fotografa mienionego roku czyli Konkurs Fotogarfii Prasowej 2002.
0
Afganistan, Afganistan...
6 marzec 2002
Media znudziły nas tematyką afgańską do tego stopnia, że nie mamy ochoty oglądać kolejnej wystawy, czytać kolejnego artykułu. Jest to znudzenie bardzo niebezpieczne, bo stajemy się znieczuleni na tragedię wielu ludzi.
0
Zdjęcia Arkadiusza Ziółka
27 luty 2002
Arek przysłał nam link do swojej internetowej galerii. Zdjęcia okazały się tak dobre, że postanowiliśmy je pokazać w galerii Fotopolis.
0
Konkurs: kapliczki i krzyże przydrożne w fotografii
18 luty 2002
Stowarzyszenie ARS POPULI i krakowskie Muzeum Historii Fotografii organizują konkurs fotograficzny pt. "Kapliczki i krzyże przydrożne".
0
World Press Photo 2002
15 luty 2002
Dzisiaj międzynarodowe jury ogłosiło wyniki tegorocznej edycji World Press Photo. Nagrodę główną World Press Photo of the Year 2001 otrzymał duński fotograf Erik Refner.
0
Szanuj swojego fotolaboranta...
14 luty 2002
Czyli o samoobsługowych kioskach fotograficznych i o przyszłości usług szybkiej obróbki zdjęć.
0
Umarł król, niech żyje król...
3 luty 2002
Trudno, stało się. Fotografia jaką znamy nieuchronnie odchodzi w przeszłość. Świat się zmienia, a my musimy się dostosować. Szczęśliwi Ci, którzy mają ten luksus, że mogą pozostać w "świecie chemii". Niestety większość osób mniej lub bardziej związanych z branżą fotograficzną musi przyjąć do wiadomości istnienie fotografii cyfrowej.
0
Konkurs: II Międzynarodowe Biennale Miniatury w Częstochowie
0