Fotografie inspirowane kawą - dołączył nowy sponsor

Do konkursu "Zainspirowane kawą" dołączył nowy sponsor. Magazyn ".psd" zaproponował trzy roczne prenumeraty. Przypominamy, że udział w konkursie jest bezpłatny. Do 1 września br. wszyscy fotografujący mogą nadsyłać swoje prace, z których najciekawsze zostaną zaprezentowane w warszawskiej galerii "Café Gazeta".
Magazyn ".psd" poświęcony jest grafice komputerowej. Amatorzy fotografii znajdą w nim wiele informacji o technice cyfrowej. Na forum magazynu można też poczytać i podyskutować o fotografii analogowej oraz cyfrowej.


Przypominamy, że na laureatów konkursu "Zainspirowane kawą" czekają atrakcyjne nagrody:

I nagroda: Aparat Cyfrowy - Samsung NV 10.
Więcej o aparacie można przeczytać w artykułach
na Fotopolis.pl: Samsung NV10 - mądry dotyk, Nowe Samsungi NV3, NV7, NV10 - pierwsze wrażenie, Polska premiera SAMSUNG New Vision

II nagroda: Kurs Fotografii Cyfrowej Akademii Fotografii w Warszawie. (październik 2006)

Wyróżnienia: 3 roczne prenumeraty magazynu ".psd"

Sponsorzy:

 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon zaprzestaje wszelkich działań na rynku brazylijskim
19 Wrz 2018
Pod koniec listopada 2017 roku Nikon zapowiedział zamknięcie kanałów sprzedaży internetowej w Brazylii. Teraz poinformował u zupełnym wycofaniu ze swojej działalności na tym rynku.
0
Nowe szkła Sigmy na horyzoncie. Czy na Photokinie zobaczymy aż 5 nowych obiektywów?
19 Wrz 2018
Jeśli wierzyć plotkom, już niebawem fani obiektywów Sigmy będą mieli kolejny powód do świętowania. Jak donosi serwis Nokishita, już niedługo premierę będzie miało 5 ciekawych szkieł, w tym model 70-200 mm.
0
Talent Roku 2018 - rusza kolejna edycja konkursu fotografii dokumentalnej i reportażowej. Nagrodą wystawa w Pix.House
19 Wrz 2018
Poznański Pix.House zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie konkursu, nakierowanego na projekty długoterminowe, opowiadające o człowieku. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 października.
0
Loupedeck + ze wsparciem dla Adobe Premiere Pro CC
19 Wrz 2018
Od teraz z nowej konsoli do edycji zdjęć Loupedeck+ będą mogli skorzystać także filmowcy i montażyści pracujący w programie Premiere Pro.
0