Fotografie inspirowane kawą - dołączył nowy sponsor

Do konkursu "Zainspirowane kawą" dołączył nowy sponsor. Magazyn ".psd" zaproponował trzy roczne prenumeraty. Przypominamy, że udział w konkursie jest bezpłatny. Do 1 września br. wszyscy fotografujący mogą nadsyłać swoje prace, z których najciekawsze zostaną zaprezentowane w warszawskiej galerii "Café Gazeta".
Magazyn ".psd" poświęcony jest grafice komputerowej. Amatorzy fotografii znajdą w nim wiele informacji o technice cyfrowej. Na forum magazynu można też poczytać i podyskutować o fotografii analogowej oraz cyfrowej.


Przypominamy, że na laureatów konkursu "Zainspirowane kawą" czekają atrakcyjne nagrody:

I nagroda: Aparat Cyfrowy - Samsung NV 10.
Więcej o aparacie można przeczytać w artykułach
na Fotopolis.pl: Samsung NV10 - mądry dotyk, Nowe Samsungi NV3, NV7, NV10 - pierwsze wrażenie, Polska premiera SAMSUNG New Vision

II nagroda: Kurs Fotografii Cyfrowej Akademii Fotografii w Warszawie. (październik 2006)

Wyróżnienia: 3 roczne prenumeraty magazynu ".psd"

Sponsorzy:

Komentarze
Polecane artykuły
Xiaomi Mi 9 - 3 topowe aparaty w dobrej cenie
21 Lut 2019
Najnowsza wersja flagowca chińskiego producenta oferuje 3 aparaty w podobnej konfiguracji, co w najnowszym Samsungu Galaxy. Oferuje też niezłe podzespoły, a przy tym, jak zawsze w przypadku Xiaomi jest bardzo przystępnie wyceniona.
0
Venus Optics Laowa Probe 24 mm f/14 macro 2:1 i C-Dreamer 10-18 mm f/4.5-5.6 już na polskim rynku. Znamy ceny
21 Lut 2019
Jedne z najciekawszych obiektywów w ofercie Laowa trafiają wreszcie na nasz rynek. Ucieszą się zarówno miłośnicy niekonwencjonalnej fotografii makro, jak i fani ultra szerokiego kąta.
1
Samsung Galaxy Fold - składany ekran i 6 aparatów
21 Lut 2019
Samsung Galaxy Fold to smartfon i tablet w jednym, nad którym prace trwały od 2011 roku. Jednak czy mamy do czynienia z przyszłością urządzeń mobilnych czy raczej z ciekawostką, która przeminie?
1
Nowa linia Samsung Galaxy S10 - więcej aparatów, większy ekran i jeszcze większa wydajność
21 Lut 2019
Podczas corocznej konferencji firma Samsung zaprezentowała najnowsze flagowce z rodziny Galaxy: S10, S10+, S10e oraz S10 5G. Każdy z tych modeli swoją specyfikacją powinien zainteresować różnego odbiorcę, jednak wspólnym mianownikiem jest „przekroczenie kolejnych barier w zakresie obrazowania“.
0