Fotografie inspirowane kawą - dołączył nowy sponsor

Do konkursu "Zainspirowane kawą" dołączył nowy sponsor. Magazyn ".psd" zaproponował trzy roczne prenumeraty. Przypominamy, że udział w konkursie jest bezpłatny. Do 1 września br. wszyscy fotografujący mogą nadsyłać swoje prace, z których najciekawsze zostaną zaprezentowane w warszawskiej galerii "Café Gazeta".
Magazyn ".psd" poświęcony jest grafice komputerowej. Amatorzy fotografii znajdą w nim wiele informacji o technice cyfrowej. Na forum magazynu można też poczytać i podyskutować o fotografii analogowej oraz cyfrowej.


Przypominamy, że na laureatów konkursu "Zainspirowane kawą" czekają atrakcyjne nagrody:

I nagroda: Aparat Cyfrowy - Samsung NV 10.
Więcej o aparacie można przeczytać w artykułach
na Fotopolis.pl: Samsung NV10 - mądry dotyk, Nowe Samsungi NV3, NV7, NV10 - pierwsze wrażenie, Polska premiera SAMSUNG New Vision

II nagroda: Kurs Fotografii Cyfrowej Akademii Fotografii w Warszawie. (październik 2006)

Wyróżnienia: 3 roczne prenumeraty magazynu ".psd"

Sponsorzy:

Komentarze
Polecane artykuły
Monza AirCross 2, Mini-S I Slypod - rozwiązania dla entuzjastów filmowania
19 Kwi 2019
AirCross 2, gimbal do lustrzanek i bezlusterkowców, Mini-S, stabilizator do smartfonów i Slypod, zmotoryzowany monopod - oto trzy nowości firmy Gudsen, które poszerzają ofertę linii Moza.
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2019 czeka na zgłoszenia
19 Kwi 2019
Trwa nabór do siódmej edycji konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Swoje propozycje tytułów, w których fotografia zajmuje centralne miejsce, możecie nadsyłać do 15 maja.
0
PHOTO-MATCH - rusza nabór do przeglądu portfolio w ramach Fotofestiwalu
19 Kwi 2019
To nietypowa, wciąż udoskonalana formuła przeglądu. Kładziemy w niej nacisk na networking, publiczne wystąpienia oraz równą rolę kuratorów i artystów” - mówią organizatorzy. Zgłoszenia do 17 maja.
0
Tokina FíRIN 100 mm f/2.8 FE AF Macro - do makro i do portretu. Niedroga alternatywa dla obiektywu Sony
19 Kwi 2019
Użytkownicy systemu Sony E mają powód do radości. Ofertę obiektywów wzbogacił właśnie wyjątkowo ciekawy i stosunkowo niedrogi obiektyw z linii FiRIN, który zachwycić ma zarówno portrecistów, jak i miłośników makro.
0