Finał konkursu "Oblicza ludzi 2003"
0
Internetowe głosowanie na najlepszą fotografię z rajdu
26 marzec 2003
W II edycji konkursu "Rajd Samochodowy w Twoim Obiektywie" organizatorzy postanowili przyznać nagrodę publiczności. O tym, która fotografia zostanie wyróżniona, zadecydują Internauci.
0
Błyskawiczny konkurs primaprilisowy!
25 marzec 2003
Już 1 kwietnia wyłonimy zwycięzców primaprilisowego konkursu fotograficznego. Macie tydzień na nadesłanie nam najśmieszniejszych zdjęć, jakie znajdziecie w swoich zbiorach. Na zwycięzcę czeka cenna nagroda ufundowana przez firmę Canon.
0
Chiny Jerzego Pawlety
25 marzec 2003
W Galerii Fotopolis przedstawiamy zdjęcia Jerzego Pawlety z podróży po Chinach. Prezentowane są dwa cykle: "Chiński Nowy Rok" oraz "Rzeka XiJiang". Galeria uzupełniona jest tekstem autora. Zapraszamy.
0
Fotograf niedzielny - Mówisz, że chcesz zostać zawodowcem?
23 marzec 2003
Amatorzy mogą fotografować głupoty - nawet jeśli miałoby to być tylko światło zachodzącego słońca padające na starą skrzynkę na listy. Chcecie z tego zrezygnować?
0
Fotograf niedzielny - Wizjer na świat.
16 marzec 2003
Wizjer jest dziś chyba najgorszym elementem nowoczesnych lustrzanek, a do tego najmniej się o nim mówi. Poza Contaxem Aria z końca lat 90-tych i nieco nowszą Minoltą Dynax 7, prawie wszystkie nieprofesjonalne lustrzanki mają kiepski wizjer.
0
Galeria Bezdomna w Katowicach
14 marzec 2003
Prezentujemy fotografie uczestników wystawy Bezdomnej w katowickiej galerii Szyb Wilson.
1
Fotograf niedzielny - Dylematy kupujących cyfrówkę.
8 marzec 2003
Bardzo prawdopodobne, że w ciągu trzech lat pojawi się na rynku aparat o większych możliwościach niż kamera, którą właśnie kupiliście. Jednak przez ten czas zdążycie zrobić dziesiątki tysięcy zdjęć i setki odbitek. Wasza lustrzanka cyfrowa albo cyfrówka na pewno zdążą się zwrócić.
0
Konkurs fotograficzny "Jeden dzień z życia miasta"
4 marzec 2003
Fotoreporterzy Gazety Wyborczej będą oceniać zdjęcia nadsyłane na konkurs "Jeden dzień z życia miasta". Według organizatorów ma on popularyzować fotografię reportażową i wspierać młodych, utalentowanych twórców, obdarzonych umiejętnością niebanalnego postrzegania rzeczywistości i jej twórczej interpretacji.
0
Fotograf niedzielny - Przeszkadza mi to.
0