Basia Sokołowska - o fotografii subiektywnie: O tym że nic nie ginie, tylko się chowa
0
"Opowieści z krypty" - Czy już pora umierać? Czyli dlaczego Anglicy mogą bardziej niż Polacy
27 luty 2011
Nasz felietonista Wojtek Tkaczyński wrócił po kilkumiesięcznej przerwie! W tym czasie uświadomił sobie "różnice między Polską a Niepolską". Właśnie nim (w kontekście fotografii analogowej) poświęcił najnowszy tekst. Zapraszamy do lektury!
0
Basia Sokołowska - o fotografii subiektywnie: O wyrzucaniu zdjęć
6 luty 2011
Prezentujemy kolejny felieton Basi Sokołowskiej. Tym razem autorka zastanawia się nad sprawą archiwizacji zdjęć i umiejętnością ich wybierania. Zapraszamy do lektury.
0
Basia Sokołowska - o fotografii subiektywnie: O perfekcji i imperfekcji
16 styczeń 2011
Zapraszamy do lektury kolejnego felietonu Basi Sokołowskiej. Tym razem autorka zwraca uwagę na to, że niedoskonałości techniczne mogą być ważnymi elementami wspaniałych zdjęć.
0
Basia Sokołowska - o fotografii subiektywnie: O rozmiarze
28 listopad 2010
Zapraszamy do lektury nowego felietonu Basi Sokołowskiej. Tym razem autorka zastanawia się nad rozmiarem aparatu i materiału światłoczułego, a także końcowego dzieła - odbitki. Nie zawsze "większe znaczy lepsze".
0
Basia Sokołowska - o fotografii subiektywnie: O własnym stylu w fotografii
10 październik 2010
Basia Sokołowska, nasza stała felietonistka, w swoim najnowszym tekście porusza problem własnego stylu w fotografii. Zapraszamy do lektury.
0
Basia Sokołowska - o fotografii subiektywnie: O radościach podglądania
19 wrzesień 2010
Fotografia i podglądanie - jedno przenika się z drugim i czasem nie wiadomo co służy czemu. Basia Sokołowska, nasza stała felietonistka, poświęciła temu zagadnieniu swój najnowszy tekst. Zapraszamy.
0
Basia Sokołowska - o fotografii subiektywnie: O wakacyjnym fotografowaniu
8 sierpień 2010
Połowa wakacji - urlopy, wyjazdy, leniuchowanie i oczywiście fotografowanie. Nasza stała felietonistka poświęciła swój najnowszy tekst tematowi letniej laby. Zapraszamy do lektury.
0
"Opowieści z Krypty" - W zaklętym kręgu wątpliwości
4 lipiec 2010
Kupujemy aparat, opanowujemy technikę, wykonujemy mnóstwo zdjęć. Ale co dalej? Czy możemy już czuć się twórcami - fotografami? W tym miesiącu Wojtek Tkaczyński zajął się trudnymi pojęciami warsztatu, kreatywności i - wreszcie - stylu.
0
Basia Sokołowska - o fotografii subiektywnie: O World Press Photo 2010
0