"Opowieści z krypty" - Czy robicie zdjęcia w pracy? Czyli jak zostać artystą będąc agentem ubezpieczeniowym
0
"Opowieści z krypty" - Czy w nowym roku zamierzacie schudnąć?
21 grudzień 2008
Nasz stały felietonista - Wojtek Tkaczyński - tym razem wskazuje sposoby samodoskonalenia fotograficznego poza prostą drogą rozwoju zasobów sprzętowych i umiejętności technicznych. Czy wszyscy dadzą się przekonać?
0
"Opowieści z krypty" - Czy audiofile to naprawdę dziwacy? Czyli jak przenieść do fotografii dobre wzorce
30 listopad 2008
W tym miesiącu Wojtek Tkaczyński przekonuje nas, ze obiektywnie najlepszy według testów aparat nie musi być najlepszy dla nas. Tak jak audiofile odsłuchują elementy zestawu zanim dokonają zakupu, tak my powinniśmy "obzdjęciować" aparat przed zakupem. Tylko jak to zrobić.
1
Fotograf niedzielny - Epistemologia
23 listopad 2008
Po kilku miesiącach przerwy Mike Johnston powraca na strony fotopolis.pl. W najnowszym "Fotografie niedzielnym" zastanawia się, skąd się biorą fotograficzne mity, i dlaczego wciąż w nie wierzymy, mimo że już dawno udowodniono ich nieprawdziwość. A wszystko na przykładzie prosto z ciemni. Zapraszamy!
0
"Opowieści z krypty" - Czy jesienią trzeba odkładać aparat na półkę? Czyli jak wykorzystać długie wieczory
26 październik 2008
Nasz felietonista Wojtek Tkaczyński zastanawia się co fotograf może robić w jesiene słoty. Okazuje się, że możliwości jest mnóstwo, a odłożenie aparatu na półkę jest najgorszą z nich.
0
"Opowieści z krypty" - Czy można nauczyć się fotografować? Czyli jak zostać artystą
15 wrzesień 2008
Wojtkek Tkaczyński skojarzył prosto - wrzesień, czyli początek szkoły. Nasz felietonista szuka odpowiedzi na pytania, o to jak zostać dobry fotografem - kto i jak ma nas tego nauczyć?
0
"Opowieści z krypty" - Co oprócz statywu? Czyli jaki filtr jest najważniejszy
24 sierpień 2008
Wojtek Tkaczyński po przeżyciach związanych z urlopem powrócił do tematyki technicznej. Znalazł drugi element wyposażenia fotografa, który jego zdaniem mógłby stanąć ex equo na podium obok statywu. Nasz felietonista cały wywód poparł solidną dawką wiedzy fizycznej.
0
"Opowieści z krypty" - Kto zabił Mieczysława? Czyli co to za kraj, w którym żyjemy.
3 sierpień 2008
Inspiracją dla kolejnego felietonu z cyklu "Opowieści z krypty" był krótki urlop w Krynicy. Urlop, na którym Wojtek Tkaczyński nie zaznał spokoju. Przeczytajcie, dlaczego warto tworzyć prywatne albumy z obrazkami z dzieciństwa.
0
"Opowieści z krypty" - W co się bawić? Czyli co było pierwsze - jajko czy kura.
20 lipiec 2008
W dzisiejszym odcinku "Opowieści z krypty" nasz felietonista - Wojtek Tkaczyński, porusza tematy stricte techniczne i zachęca do wakacyjnego powrotu do korzeni.
0
"Opowieści z krypty" - Uczyć (się) jest rzeczą ludzką. Czyli jak czuje się cyrkowy niedźwiedź na statywie.
0