Maciej Luśtyk

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Firmę Eye-Fi znamy głównie za sprawą kart pamięci z łącznością Wi-fi. Posiadacze kart od pewnego czasu mogli korzystać z serwisu Eye-Fi Cloud umożliwiającego przechowywanie zdjęć w chmurze. Teraz usługa staje się dostępna dla wszystkich.
21 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Niedawno informowaliśmy o uruchomieniu przez Canona promocji cashback obejmującej wybrane pozycje z oferty. Teraz, kupując Canona EOS 5D Mark III otrzymamy voucher o wartości 800zł na produkty producenta.
21 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Producenci smarfonów prześcigają się w ulepszaniu aparatów dostępnych w ich urządzeniach. Ciągle jednak przesyłanie zdjęć pomiędzy telefonami stwarza pewne trudności. FotoSwipe ma zamiar to zmienić.
21 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Jeden z bardziej znanych producentów sprzętu oświetleniowego rozpoczął postępowanie upadłościowe. Czy oznacza to koniec znanej marki?
21 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Programy unijne proponują dofinansowanie 80% kosztów szkoleń e-learningowych oferowanych przez Akademię EITCA. Jednym z kursów jest szkolenie z przydatnego fotografom Photoshopa.
20 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Francuska firma Parrot zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem nowoczesnych technologii na rynek urządzeń mobilnych, niedługo wzbogaci ofertę o kolejnego filmującego drona. Jego niewielkie gabaryty kryją spore możliwości.
20 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Na swojej japońskiej stronie Sony zapowiedziało premierę następcy modelu 70-300mm f/4,5-5,6 G SSM. To już 6 lat od wprowadzenia na rynek poprzedniego modelu. Zobaczcie czego możemy oczekiwać od nowej wersji obiektywu.
20 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Hasselblad wypuscił nową wersje firmware’u do swoich aparatów. Firmware obsługujący matrycę został zaktualizowany do wersji 3.5.8R. Model H5D otrzymał również nowy firmware odpowiadający za działanie body w wersji 3.3.2/1.1.4.
20 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm wprowadza na rynek wysokiej jakości pierścienie pośrednie do makrofotografii, przeznaczone dla aparatów i obiektywów Fufjifilm-X. Pierścienie umożliwią fotografowanie ze znacznie mniejszej odległości.
20 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm wprowadził aktualizacje oprogramowania do modeli X-E2, X-Pro1, X-E1 i X-T1. Zaprezentowane zostało także oprogramowanie odpowiadające za tethering między bezlusterkowcem X-T1, a komputerem.
20 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0