Błyskawiczny Konkurs Fotograficzny
0
Dziecko - w oczach mężczyzny. Dziecko - w oczach kobiety
19 październik 2002
Ten konkurs ma już pewna tradycję. W poprzednich latach panowie fotografowali niewiasty, a fotoamatorki pokazywały jak wyobrażają sobie prawdziwych mężczyzn. Tym razem uwaga skupia się na trzeciej stronie - dzieciach. Jak widzą je kobiety, a jak mężczyźni...
0
Konkurs Fotopolis i firmy Canon "Jesień inaczej"
19 październik 2002
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Fotopolis i firmy Canon "Jesień inaczej". Czekamy na zdjęcia w oryginalny sposób pokazujące tę najbardziej fotogeniczną porę roku. Najlepsze zdjęcia zawisną na naszym stoisku na targach Film Video Foto w Łodzi.
0
Konie Michała Kobielskiego
17 październik 2002
Prezentujemy w naszej galerii zdjęcia młodego fotografa Michała Kobielskiego. Nie trudno zgadnąć, że jego pasją są konie...
0
Słowo i Obraz w kulturze masowej - gra z wyobraźnią cz. 1
11 październik 2002
Przedstawiamy pierwszą część felietonu Krzysztofa Pijarskiego mówiącego o o roli postrzeganiu zdjęć we współczesnej kulturze masowej.
0
Konkursy fotograficzne - informator
7 październik 2002
Prezentujemy opisy ponad dziesięciu konkursów fotograficznych o tematyce ogólnej, społecznej, przyrodniczej i sportowej.
0
Impulsywne fotografie Warszawy
2 październik 2002
Basia Koniarz i Galeria Suguba są organizatorami konkursu, a raczej projektu "Impuls Fotograficzny WARSZAWA NOWa". Najlepsze prace znajdą się w kalendarzu na rok 2003.
0
Bezdomna w Stoczni - część 3
26 wrzesień 2002
Prezentujemy kolejną - już trzecią część fotografii eksponowanych na wystawie Galerii Bezdomnej w Stoczni Gdańskiej. Zdjęciom towarzyszy fotograficzna relacja Rafała Szymańskiego przedstawiająca to, co działo się w sobotę, 3 sierpnia 2002, w Stoczni.
0
Konkurs fotograficzny "Portret"
13 wrzesień 2002
Od 1996 roku Trzcianecki Fotoklub MC organizuje konkurs fotograficzny "Portret". Zostało jeszcze kilka dni, żeby nadesłać swoje prace.
0
Violetta Kuś
0