Mała rzecz ale czy cieszy? - o wielu małych rzeczach...
0
"Opowieści z krypty" - Czy wszyscy muszą myśleć tak samo? Czyli jak wyrobić w sobie niezależność. Dlaczego nasz rynek fotograficzny nigdy nie ruszy z miejsca?
11 marzec 2013
Zapraszamy na felieton Wojtka Tkaczyńskiego, który tym razem dzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat naszego rynku fotografii reklamowej i nie tylko.
0
Mała rzecz ale czy cieszy? - o kolorach...
24 luty 2013
...obiektywów. Temat banalny, mało ważny? Może. Ale męczy mnie już od kilku lat i koledzy w redakcji mają już dosyć mojego zrzędzenia, więc postanowiłem wyżyć się w tym felietonie na Was, drodzy czytelnicy. W końcu felietony nie muszą być tylko o poważnych rzeczach.
0
"Opowieści z krypty" - Pora na felieton pogodny. Czyli jak dostrzec wokół siebie coś pozytywnego. Dlaczego nie warto ciągle narzekać?
17 luty 2013
Zapraszamy do lektury, tym razem pogodnego, felietonu Wojtka Tkaczyńskiego, który pisze o materialności w kulturze i szacunku jaki się za nią kryje.
0
Mała rzecz ale czy cieszy? - o WiFi
20 styczeń 2013
Już co najmniej od około dziesięciu lat możemy mówić, że jesteśmy w erze łączności bezprzewodowej. Nasze komputery, telefony i tablety łączą się ze sobą i z Internetem przesyłając dane bez użycia kabli. Tylko dlaczego fotografujący muszą jeszcze żyć w poprzednim wieku?
0
"Opowieści z krypty" - Skąd wiadomo co jest dobre. Czyli jak mieć własne zdanie. Dlaczego nie warto [prawie] nikogo słuchać?
13 styczeń 2013
Zachęcamy do lektury felietonu Wojtka Tkaczyńskiego, który jak zwykle zastanawia się nad doskonaleniem swojej pasji jaką jest fotografia.
0
Mała rzecz ale czy cieszy? - o kartach SD
23 grudzień 2012
Mnogość standardów na rynku nigdy nie służy konsumentowi. Zwiększa ryzyko związane z zakupem produktu, podraża urządzenia i osprzęt, wreszcie sprawia kłopoty w codziennym użytkowaniu. W tym miesiącu będzie o cichym bohaterze cyfrowej rewolucji.
0
"Opowieści z krypty" - W życiu trzeba mieć cel. Czyli jak nie dać się oszukać. Dlaczego nie warto wierzyć reklamom?
2 grudzień 2012
Przedstawiamy kolejny felieton Wojtka Tkaczyńskiego, który tym razem zastanawia się nad pasją i profesjonalizmem oraz tym jak pogodzić je za sobą.
0
Mała rzecz, ale czy cieszy? - o Sony NEX-6
18 listopad 2012
Zapraszamy do nowego comiesięcznego cyklu felietonów pisanych przez założyciela, długoletniego naczelnego a obecnie wydawcę fotopolis.pl - Michała Sułkiewicza. Felietony "Mała rzecz, ale czy cieszy?" będą opisywały pozornie drobne, mało zauważalne zjawiska, które z perspektywy czasu mogą wpływać na rynek fotograficzny. Zapraszamy do pierwszego odcinka poświęconego nowemu modelowi Sony NEX-6.
0
"Opowieści z krypty" - Talent. A co to takiego? Czyli jak nie zmarnować sobie życia. Dlaczego trzeba walczyć o siebie?
0