Nie żyje Pete Turner - ikona kolorowej fotografii
0
Przerwa na fotografię - 11 dokumentów, odsłaniających kulisy portretowania znanych osób
20 wrzesień 2017
Arte Po Polsku udostępnia za darmo kolejny cykl krótkich fotograficznych dokumentów. Tym razem jest to zapis pracy Stéphane Lavoué, który zdradza jak robił zdjęcia osobistościom ze świata polityki, sztuki i sportu.
0
Insight Astronomy Photographer of the Year 2017 - znamy wyniki. Wśród laureatów jest Polak
19 wrzesień 2017
Poznaliśmy laureatów największego astrofotograficznego konkurs na świecie. W gronie zwycięzców znalazł się Bartłomiej Jurecki. Jest on pierwszym nagrodzonym polakiem w historii Insight Astronomy Photographer of the Year.
0
Oto prace nagrodzone w EyeEm Photography Awards 2017, największym fotograficznym konkursie na świecie
18 wrzesień 2017
Kolejna edycja konkursu organizowanego przez serwis społecznościowy EyeEm dobiegła końca. Oto najlepsze prace, które jury wybrało spośród niemal 600 tys. zgłoszeń.
0
Wildlife Photographer of the Year 2017 - zdjęcia finalistów
12 wrzesień 2017
Organizowany przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie konkurs Wildlife Photographer of the Year, co roku pozwala nam wejrzeć w piękno dzikiego życia na naszej planecie. Nazwiska zwycięzców poznamy 13 października, ale już teraz otrzymujemy przedsmak w postaci zdjęć 13 finalistów.
0
Elinor Carucci: “Dopiero gdy coś sfotografuję, czuję, że spojrzałam na to wystarczająco głęboko”
11 wrzesień 2017
Urodzona w Jerozolimie fotografka już od lat stara się zdjąć maskę - z siebie i z osób, które ją otaczają. Często z najbliższych. Poprzez fotografowanie swojej rodziny od nastoletnich lat, pokazuje rzeczy, które na co dzień umykają nam w pędzie życia. Detale, nieraz wstydliwe, a nieraz piękne, z którymi każdy z nas miał kiedyś do czynienia.
0
Grono Polaków nagrodzonych w konkursie MonoVisions Photography Awards 2017. Zobaczcie galerię zwycięskich prac
5 wrzesień 2017
W tym roku na mapie wydarzeń fotograficznych pojawił się nowy konkurs, poświęcony w całości czerni i bieli. Oto wyniki Monovision Photography Awards 2017. Wśród nagrodzonych znalazło się wielu Polaków.
0
Oto najlepsze zdjęcia nagrodzone w Bird Photographer Of The Year 2017. Wśród laureatów jest Polak!
31 sierpień 2017
Bird Photographer Of The Year to konkurs, który niemal z miejsca zyskał ogromną popularność. W tym roku odbyła się dopiero druga edycja, jednak jurorzy otrzymali blisko 7 tys. zdjęć ukazujących wyjątkowy świat ptaków. Koniecznie zobaczcie galerię laureatów!
2
Jak powinno wyglądać środowisko pracy fotografa? - rozmowa z Dominikiem Trojanowskim
30 sierpień 2017
O tym, czym jest i jak powinien wyglądać workspace fotografa, rozmawiamy z Dominikiem Trojanowskim, specjalistą od zarządzania barwą w firmie EIZO.
1
Media społecznościowe, a rzeczywistość. Bénédicte Vanderreydt bada ich wpływ na dorastanie na różnych kontynentach
0