Wildlife Photographer of the Year 2017 - nagroda publiczności przyznana
0
Piotr Jaxa od ponad 23 lat portretuje znanych filmowców z całego świata w cyklu “Cinematographers”
12 luty 2018
128 spotkań, 23 lata fotografowania. Piotr Jaxa, operator filmowy i fotograf, postanowił uwiecznić nazwiska, które wprowadziły do filmu powiew wizualnej świeżości. Od 1995 roku pracuje nad serią portretową „Cinematographers", spotykając się z mniej i bardziej znanymi twórcami.
0
Paulina Duczman zwyciężczynią B&W Child 2017 - największego konkursu fotografii dziecięcej. Wielu Polaków na podium
6 luty 2018
B&W Child od 4 lat nagradza najlepsze czarno-białe zdjęcia, których bohaterami są dzieci. Miło nam poinformować, że tegoroczną odsłonę zdominowali fotografowie z Polski. Gratulacje!
0
Krystian Maj Fotoreporterem Roku 2017
6 luty 2018
Już po raz trzeci raz z rzędu Stowarzyszenie Fotoreporterów przyznało nagrody dla najaktywniejszych warsztatowo i artystycznie fotografów prasowych. Tym razem Fotografem Roku został Krystian Maj.
0
Smartfonem nie zrobisz dobrego zdjęcia? Zobacz prace laureatów Mobile Photography Awards 2017
2 luty 2018
Poznaliśmy wyniki największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wielu Polaków!
1
SkyPixel Photo Contest 2017 - poznaliśmy laureatów
1 luty 2018
SkyPixel Photo Contest to najbardziej znaczący konkurs fotografii lotniczej na całym świecie. Tylko w tym roku zgłoszono prawie 45 tys. prac, a spośród nich wybrano właśnie te. Koniecznie zobaczcie galerię laureatów, ponieważ zwycięskie zdjęcia przedstawiają nasz świat w zupełnie nowej odsłonie.
0
"Kiedyś zarzekałem się, że nigdy nie będę fotografował mody" - rozmowa z Arcadiusem Mauritzem
31 styczeń 2018
Jak mówi, od dziecka angażował się w działalność artystyczną. Dla fotografii porzucił pracę tłumacza. O realiach fotograficznej pracy komercyjnej, budowaniu relacji z modelem, mrokach branży modowej i odnajdywaniu siebie w portrecie rozmawiamy z Arcadiusem Mauritzem.
1
Zarita Zevallos: „Chcę dzielić się prawdziwym i surowym obliczem społeczeństwa.“
25 styczeń 2018
Zarita Zevallos szesnaście lat swojego życia spędziła na Haiti, gdzie w 2010 roku przeżyła trzęsienie ziemi. To był dla niej punkt zwrotny. Zrozumiała, że nie wie co naprawdę chce studiować i gdzie jest jej miejsce.
0
Zobacz moc ślubnych inspiracji na zdjęciach laureatów MyWed 2017 Award
18 styczeń 2018
Poznaliśmy zwycięzców kolejnej edycji MyWed Wedding Photographers Award 2017 - jednego z bardziej prestiżowych konkursów w pełni poświęconych fotografii ślubnej. Tym razem tytuł Fotografa Roku otrzymał Ken Pak, który zaprezentował prawdziwy „crème de la crème“ fotoreportażu ślubnego.
0
Emil Biliński: “Coraz częściej zostawiam studyjne lampy błyskowe w domu”
0