Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Wygląd retro, solidne wykonanie oraz sporo miejsca na sprzęt fotograficzny – to tylko niektóre cechy torby Vinta 370. Sprawdźmy zatem, czy propozycja firmy Ideer dobrze sprawdzi się w roli torby miejskiej przeznaczonej dla wymagającego fotografa.
30 Sty 2015
Michał Chrzanowski
0
W dzisiejszej odsłonie poradnika z serii „Adobe Lightroom 5 w małym palcu” zaprezentujemy, jak w kilku krokach zneutralizować niedoskonałości cery oraz poprawić koloryt skóry.
24 Sty 2015
Michał Chrzanowski
0
Canon PowerShot G7 X to kolejny aparat z serii zaawansowanych kompaktów przeznaczonych dla wymagających użytkowników. W nowym modelu znalazło się kilka ciekawych rozwiązań, które z pewnością mogą przykuwać uwagę. Sprawdźmy zatem, jak aparat poradził sobie w naszym teście.
23 Sty 2015
Michał Chrzanowski
0
Firma Panasonic zaprezentowała dziś najnowszy model z rodziny Lumix. Panasonic LUMIX GF7 to kolejna propozycja dla osób ceniących sobie unikalny design i jakość funkcjonowania.
20 Sty 2015
Michał Chrzanowski
0
Sześć kompaktów z serii Canon PowerShot może posiadać ukryte wady produkcyjne.
19 Sty 2015
Michał Chrzanowski
0
W dzisiejszym poradniku z serii „Adobe Lightroom 5 w małym palcu” pozostaniemy jeszcze w tematyce fotografii portretowej.
17 Sty 2015
Michał Chrzanowski
0
Tematem dzisiejszego poradnika z serii „Adobe Lightroom 5 w małym palcu” będzie postprodukcja portretów.
10 Sty 2015
Michał Chrzanowski
1
Sony A7 II to druga generacja pełnoklatkowych bezlusterkowców. W najnowszym modelu wprowadzono kilka istotnych zmian, jednak czy wystarczą one aby w pełni zastąpić poprzednika oraz konkurować z aparatami innych producentów? Sprawdźmy jak Sony A7 II poradził sobie w naszym teście.
9 Sty 2015
Michał Chrzanowski
1
CES 2015 Po upływie roku firma LG Electronics zaprezentowała najnowszy model G Flex2. We flagowym modelu udoskonalono design, zwiększono wydajność oraz komfort użytkowania.
6 Sty 2015
Michał Chrzanowski
0
CES2015 Podczas rozpoczętych dzisiaj w Stanach Zjednoczonych targów Consumer Electronics Show 2015, firma Panasonic zaprezentowała dwa nowe modele aparatów kompaktowych z serii Lumix TZ: LUMIX TZ70 i LUMIX TZ57
5 Sty 2015
Michał Chrzanowski
0