Pomóż w wydaniu książki Damiana Chrobaka. To ponad 80 świetnych zdjęć ulicznych z Londynu
1
“9 bram, z powrotem ani jednej” - nadchodzi debiut książkowy Agaty Grzybowskiej
30 październik 2017
Agata Grzybowska, jedna z najbardziej utalentowanych polskich fotoreporterek, przedstawia 9 historii osób, które porzucając życie w mieście wpadły w pułapkę, z której nie potrafią się wydostać. Premiera już 16 listopada.
1
Aperture wydaje kolorowanki ze zdjęciami Martina Parra
30 październik 2017
Zdjęcia Martina Parra to wyjątkowo graficzny przykład fotografii ulicznej i dokumentalnej. Teraz będziemy mogli obcować w nimi w zupełnie nowy sposób. Nakładem wydawnictwa Aperture ukazała się książka „The Martin Parr Coloring Book!” z kolorowankami przygotowanymi na podstawie jego prac.
0
Pomóż w wydaniu “najdłuższego” polskiego projektu fotograficznego. "Tramwaj" Dominika Śmiałowskiego czeka na publikację
9 październik 2017
373 zdjęcia, 1200 sportretowanych osób, prawie pół kilometra długości. “Tramwaj” Dominika Śmiałowskiego, to, jak mówi sam autor, prawdopodobnie najdłuższy zbiorowy portret Warszawiaków, który dzięki Waszej pomocy może ukazać się w formie albumu.
1
Październikowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży
3 październik 2017
Na sklepowych półkach zawitał najnowszy numer magazynu Digital Camera Polska, a w nim m.in. obszerny poradnik na temat zarabiania na fotografii, ciekawe wywiady i testy sprzętu.
1
Już w tę środę ukaże się drugi numer „Stron“ - artystycznego zinu Kolektywu Sputnik Photos
2 październik 2017
Pierwszy numer „Stron“ skupiał się na środowisku. Drugi, zgodnie z przyjętą przez Kolektyw Sputnik Photos koncepcją, również będzie tematyczny - a hasło numeru to „Obcy“.
0
Negliż - nowy kwartalnik poświęcony polskiej fotografii aktu
18 wrzesień 2017
Jeśli fotografia aktu to Wasza pasja, mamy dobrą wiadomość. Na rynku debiutuje nowy kwartalnik, którego celem jest popularyzacja polskiej niezależnej sceny fotografii aktu. Oficjalna premiera już 29 września.
0
Wrześniowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży, a w nim…
14 wrzesień 2017
Okładkowy temat poświęcony sztuce edycji fotografii, wywiady z cenionymi polskimi portrecistami, obszerny poradnik dla podróżnika, czy chociażby liczne testy sprzętu fotograficznego.
0
Wiemy jak będzie wyglądał kalendarz Pirelli 2018. Zobaczcie zdjęcia z planu
9 sierpień 2017
Gdy na początku maja dowiedzieliśmy się, że fotografem wybranym do realizacji kalendarza Pirelli na rok 2018 został Tim Walker, wiedzieliśmy, że możemy spodziewać się czegoś specjalnego. Dziś już wiemy, co będzie motywem przewodnim kalendarza.
0
Sierpniowe wydanie Digital Camera Polska już dostępne w sprzedaży
0
Wielka letnia wyprzedaż w Bookoff - nasz wybór
7 lipiec 2017
W najbliższą sobotę wystartuje kolejna edycja wielkiej letniej wyprzedaży, w księgarni Bookoff, przyciągającej miłośników dobrych książek. Przejrzeliśmy listę dostępnych albumów i wybraliśmy z niej swoich faworytów.
2
Najnowszy, lipcowy numer Digital Camera Polska już dostępny w sprzedaży
4 lipiec 2017
Tematem przewodnim najnowszego wydania Digital Camera jest fotografia sportu i akcji. Poza licznymi poradami – dzięki, którym łatwiej uchwycicie dynamiczne sceny – znajdziecie także wywiady z  Szymonem Szcześniakiem,  Fransem Lantingiem i  Weroniką Izdebską. A to nie wszystko!
0
Dzięki tej książce zrozumiesz czym jest światło w fotografii
29 czerwiec 2017
Bez światła nie ma fotografii - wie o tym każdy. Ale tylko nieliczni są w stanie nad nim zapanować w taki sposób, by osiągać spektakularne efekty. Teraz, dzięki nowemu i uzupełnionemu wydaniu „Światło w fotografii“, będziesz mógł lepiej zrozumieć wszelkie zawiłości związane z oświetleniem.
2
Strony - pierwszy fotograficzny magazyn kolektywu Sputnik Photos
28 czerwiec 2017
Kolektyw Sputnik Photos tym razem pojawia się w mniej fotograficznej, niż zazwyczaj, odsłonie. „Strony” to powrót do idei zinu, alternatywnego magazynu tworzonego przez artystów. Premiera pierwszego numeru poświęconego ekologii i środowisku odbędzie się podczas debaty z twórcami już 1 lipca w Warszawie.
0
Majestat polskich gór. Śladami pierwszych turystów i fotografów
22 czerwiec 2017
Jak po raz pierwszy fotografowano Tatry i Pieniny? W jakim stopniu ewoluowały stroje i obyczaje turystów? A także jak od 1859 roku zmienił się tatrzański pejzaż? Na te i inne pytanie znajdziecie odpowiedź w najnowszym albumie „Tatry i Pieniny. Śladami pierwszych turystów i fotografów“ autorstwa Jarka Majchra.
0
Wyjątkowa promocja wydawnictwa Galaktyka. Książkę „Świat błysku“ Joe’a McNally’ego możesz mieć już za niecałe 10 zł
9 czerwiec 2017
O takim rabacie już dawno nie pisaliśmy. Przy zakupie popularnej książki „Świat błysku“ autorstwa Joe’a McNally’ego możesz zaoszczędzić aż 90%. Promocja jest ograniczona czasowo, dlatego też warto się pospieszyć.
7
Pomóż w reedycji popularnego polskiego podręcznika “Swiatło i cień w fotografii”
7 czerwiec 2017
Po książce na temat kompozycji przyszedł czas na podręcznik podejmujący temat oświetlenia. Polskie Wydawnictwo Fotograficzne stara się o ponowne wydanie doskonale opracowanego “Światła i cienia w fotografii”.
0
Potrzeba już naprawdę niewiele. Pomóż w dokończeniu najnowszego projektu dokumentalnego Filipa Skrońca
7 czerwiec 2017
Najnowszy projekt Filipa Skrońca to szokująca opowieść o albinosach żyjących we współczesnej Afryce, która cały czas jest mocno osadzona w przeszłości. Jednak w pełnym dokończeniu tej historii potrzebna jest Twoja pomoc.
0