Wiemy jak będzie wyglądał kalendarz Pirelli 2018. Zobaczcie zdjęcia z planu
0
Sierpniowe wydanie Digital Camera Polska już dostępne w sprzedaży
28 lipiec 2017
Ciepłe letnie noce bez wątpienia zachęcają do eksperymentowania, a fotografowanie po zmroku to właśnie temat najnowszego numeru. Astrofotografia to jedna z najtrudniejszych dziedzin fotografii, ale redaktorzy Digital Camera Polska przygotowali kilka gotowych recept.
0
Wielka letnia wyprzedaż w Bookoff - nasz wybór
7 lipiec 2017
W najbliższą sobotę wystartuje kolejna edycja wielkiej letniej wyprzedaży, w księgarni Bookoff, przyciągającej miłośników dobrych książek. Przejrzeliśmy listę dostępnych albumów i wybraliśmy z niej swoich faworytów.
2
Najnowszy, lipcowy numer Digital Camera Polska już dostępny w sprzedaży
4 lipiec 2017
Tematem przewodnim najnowszego wydania Digital Camera jest fotografia sportu i akcji. Poza licznymi poradami – dzięki, którym łatwiej uchwycicie dynamiczne sceny – znajdziecie także wywiady z  Szymonem Szcześniakiem,  Fransem Lantingiem i  Weroniką Izdebską. A to nie wszystko!
0
Dzięki tej książce zrozumiesz czym jest światło w fotografii
29 czerwiec 2017
Bez światła nie ma fotografii - wie o tym każdy. Ale tylko nieliczni są w stanie nad nim zapanować w taki sposób, by osiągać spektakularne efekty. Teraz, dzięki nowemu i uzupełnionemu wydaniu „Światło w fotografii“, będziesz mógł lepiej zrozumieć wszelkie zawiłości związane z oświetleniem.
2
Strony - pierwszy fotograficzny magazyn kolektywu Sputnik Photos
28 czerwiec 2017
Kolektyw Sputnik Photos tym razem pojawia się w mniej fotograficznej, niż zazwyczaj, odsłonie. „Strony” to powrót do idei zinu, alternatywnego magazynu tworzonego przez artystów. Premiera pierwszego numeru poświęconego ekologii i środowisku odbędzie się podczas debaty z twórcami już 1 lipca w Warszawie.
0
Majestat polskich gór. Śladami pierwszych turystów i fotografów
22 czerwiec 2017
Jak po raz pierwszy fotografowano Tatry i Pieniny? W jakim stopniu ewoluowały stroje i obyczaje turystów? A także jak od 1859 roku zmienił się tatrzański pejzaż? Na te i inne pytanie znajdziecie odpowiedź w najnowszym albumie „Tatry i Pieniny. Śladami pierwszych turystów i fotografów“ autorstwa Jarka Majchra.
0
Wyjątkowa promocja wydawnictwa Galaktyka. Książkę „Świat błysku“ Joe’a McNally’ego możesz mieć już za niecałe 10 zł
9 czerwiec 2017
O takim rabacie już dawno nie pisaliśmy. Przy zakupie popularnej książki „Świat błysku“ autorstwa Joe’a McNally’ego możesz zaoszczędzić aż 90%. Promocja jest ograniczona czasowo, dlatego też warto się pospieszyć.
7
Pomóż w reedycji popularnego polskiego podręcznika “Swiatło i cień w fotografii”
7 czerwiec 2017
Po książce na temat kompozycji przyszedł czas na podręcznik podejmujący temat oświetlenia. Polskie Wydawnictwo Fotograficzne stara się o ponowne wydanie doskonale opracowanego “Światła i cienia w fotografii”.
0
Potrzeba już naprawdę niewiele. Pomóż w dokończeniu najnowszego projektu dokumentalnego Filipa Skrońca
0
Czerwcowy numer Digital Camera Polska już dostępny w sprzedaży
7 czerwiec 2017
Fotografia portretowa to temat przewodni najnowszego wydania Digital Camera Polska. Adresowany do początkujących entuzjastów poradnik to obszerne kompendium wiedzy na temat pracy ze światłem, kompozycji oraz doboru sprzętu i akcesoriów, które pomogą wykonywać lepsze zdjęcia portretowe.
1
ZAPOWIEDŹ: Lisa Fonssagrives-Penn: Three Decades of Classic Fashion Photography
18 maj 2017
Fotograficzna podróż do świata mody - tak można opisać album skomponowany przez Davida Seidnera, w którym główną bohaterką jest Lisa Fonssagrives-Penn, kobieta uznana za pierwszą światową supermodelkę.
0
Nowy album Chrisa Niedenthala to ponad 200 zdjęć ukazujących przełomowy „rok nadziei“
16 maj 2017
Ogłoszenie wyników pierwszych wolnych wyborów na Placu Konstytucji czy protesty pekińskiej młodzieży to tylko kilka ikonicznych zdjęć, które zostały zebrane w najnowszym albumie „Chris Niedenthal 1989. Rok nadziei”.
1
Imago, czyli wkraczanie w dorosłość. Premiera albumu Zuzy Krajewskiej już w najbliższy piątek
15 maj 2017
Imago jest zbiorem niemal 100 fotografii z projektu, który Zuza Krajewska realizowała na przestrzeni kilkunastu ostatnich miesięcy w zakładzie poprawczym w podwarszawskim Studzieńcu. Premiera albumu już w najbliższy piątek w Warszawie.
0
Unikatowe zdjęcia II RP w fascynującym fotoreportażu z przeszłości
10 maj 2017
Malownicze dworki, luksusowe podróże samolotem, wczasy „do wód” uchwycone w serii ponad dwustu unikalnych fotografii. Album „Polska przedwojenna” odkrywa fascynujący świat rzeczywistości II Rzeczpospolitej.
0
Tim Walker autorem kalendarza Pirelli 2018
5 maj 2017
Autorem zdjęć do kolejnej edycji najbardziej znanego kalendarza na świecie zostanie znany z ekstrawaganckiego stylu, brytyjski fotograf Tim Walker. Czego spodziewać się po najbliższym wydaniu?
0
Tymon Markowski "FLOW" - warszawska premiera albumu już w najbliższą środę
4 maj 2017
Bydgoszcz - miasto i wieś o tej samej nazwie dzieli 106 kilometrów w linii prostej. Z okolic wsi do serca miasta płynie rzeka Brda, by skończyć swój bieg wpadając do Wisły. Przestrzeń wokół Brdy stała się tematem zdjęć Tymona Markowskiego, który poszukuje niecodziennych fragmentów rzeczywistości.
0
Majowy Digital Camera Polska już w sprzedaży
4 maj 2017
Najnowszy numer Digital Camera Polska to prawdziwe kompendium wiedzy o fotografii ulicznej. Znajdziecie w nim między innymi 10 praktycznych wskazówek oraz porady udzielonych przez Nicka Turpina, Aarona Bergera i Ronya Galka. Do tego wywiad z mistrzem reportażu, Tomaszem Tomaszewskim, w którym ujawnia swój najnowszy projekt. Poza tym test Sony A99 II oraz porównanie 8 kompaktowych telezoomów.
0