Obszerne i pełne wakacyjnych inspiracji - nowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży

Autor: Redakcja Fotopolis

17 Czerwiec 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Letni numer magazynu Digital Camera Polska ma aż 160 stron. Obok fotograficznych porad i inspiracji na wakacje, nie zabrakło w nim poważnych dyskusji.

Do regularnej sprzedaży wszedł letni numer fotograficznego magazynu Digital Camera Polska. “O to, jak Internet zmienił nasz sposób fotografowania, Filip Springer pyta Barta Pogodę, autora jednego z pierwszych fotoblogów w Polsce” - opowiada o najnowszym numerze Digital Camera Polska redaktor naczelny magazynu, Maciej Zieliński. "Z Maćkiem Moskwą rozmawiamy z kolei o etyce fotografa-podróżnika, oraz o tym, jak zejść z utartej turystycznej ścieżki”.

Najnowszy numer jest dużo grubszy, ma aż 160 stron. W znacznie poszerzonej sekcji warsztatowej znajdziemy obszerne poradniki o tym, jak być bardziej uważnym podczas wakacyjnych poszukiwań. Redakcja rozprawia się też z najczęściej powielanymi mitami dotyczącymi fotografii krajobrazu.

Zobacz wszystkie zdjęcia (13)

W strefie sprzętu również czuć przygodę. Warto przejrzeć listę wakacyjnych gadżetów i akcesoriów, które powinny znaleźć się w plecaku, oraz przeczytać porównanie 8 obiektywów do astrofotografii i jeden z pierwszych testów Sony A1, najbardziej zaawansowanej pełnej klatki na rynku.

Oprócz tego, tradycyjnie, mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni.

Gdzie kupić?

Numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Dlaczego widzimy kolory? Ten film Wam to wyjaśni
Dlaczego widzimy kolory? Ten film Wam to wyjaśni
Poświęcamy wiele czasu i pieniędzy, aby na swoich zdjęciach odwzorować kolory z najlepszą możliwą dokładnością. Ale czy zastanawiamy się nad tym, jak barwy widzi nasz mózg?
8
Najnowszy numer Digital Camera Polska - ostatnia szansa, by kupić taniej w przedsprzedaży
Najnowszy numer Digital Camera Polska - ostatnia szansa, by kupić taniej w przedsprzedaży
Za chwilę jesienny numer magazynu Digital Camera Polska trafi do sprzedaży. Pozostały jednak już tylko 2 dni, by zamówić go w niższej cenie. Sprawdźcie, co znajdziecie w tym wydaniu.
20
Gem, set, flesz, czyli oglądamy tenisa z Martinem Parrem [ZAPOWIEDŹ]
Gem, set, flesz, czyli oglądamy tenisa z Martinem Parrem [ZAPOWIEDŹ]
Przeglądając najnowszy album Martina Parra będziemy mogli zajrzeć za kulisy wielkoszlemowych turniejów. “Match Point” to hołd złożony nie tylko tenisowi, ale i jego kibicom.
37