Obszerne i pełne wakacyjnych inspiracji - nowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży

Autor: Redakcja Fotopolis

17 Czerwiec 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Letni numer magazynu Digital Camera Polska ma aż 160 stron. Obok fotograficznych porad i inspiracji na wakacje, nie zabrakło w nim poważnych dyskusji.

Do regularnej sprzedaży wszedł letni numer fotograficznego magazynu Digital Camera Polska. “O to, jak Internet zmienił nasz sposób fotografowania, Filip Springer pyta Barta Pogodę, autora jednego z pierwszych fotoblogów w Polsce” - opowiada o najnowszym numerze Digital Camera Polska redaktor naczelny magazynu, Maciej Zieliński. "Z Maćkiem Moskwą rozmawiamy z kolei o etyce fotografa-podróżnika, oraz o tym, jak zejść z utartej turystycznej ścieżki”.

Najnowszy numer jest dużo grubszy, ma aż 160 stron. W znacznie poszerzonej sekcji warsztatowej znajdziemy obszerne poradniki o tym, jak być bardziej uważnym podczas wakacyjnych poszukiwań. Redakcja rozprawia się też z najczęściej powielanymi mitami dotyczącymi fotografii krajobrazu.

Zobacz wszystkie zdjęcia (13)

W strefie sprzętu również czuć przygodę. Warto przejrzeć listę wakacyjnych gadżetów i akcesoriów, które powinny znaleźć się w plecaku, oraz przeczytać porównanie 8 obiektywów do astrofotografii i jeden z pierwszych testów Sony A1, najbardziej zaawansowanej pełnej klatki na rynku.

Oprócz tego, tradycyjnie, mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni.

Gdzie kupić?

Numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
„Sny ze srebra” - retrospektywny album Wojciecha Prażmowskiego
„Sny ze srebra” - retrospektywny album Wojciecha Prażmowskiego
Nakładem Pałacu Shoena Muzeum w Sosnowcu wydana została obszerna publikacja fotograficzna, przekrojowo ujmująca dorobek jednego z najważniejszych polskich fotografów....
8
Zimowe wydanie Digital Camera Polska dostępne w przedsprzedaży
Zimowe wydanie Digital Camera Polska dostępne w przedsprzedaży
Można już zamawiać najnowsze, zimowe wydanie magazynu Digital Camera Polska. Do 3 stycznia kupicie je w promocyjnej cenie.
6
„Refleksje zza kamery” - kino oczami kobiet
„Refleksje zza kamery” - kino oczami kobiet
Do sprzedaży trafiła nowa publikacja poświęcona kobietom w świecie kina. Prof. dr hab. Małgorzata Radkiewicz prezentuje różnorodne głosy twórcze kobiet i podejmowane...
1